Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

Man vel iskilo klausimas

beliko pagrindinis parametras super tylus gartraukis.. Aisku nepaliekant to, kad jis atliktu savo funkcija istrauktu garus, butu galima montuoti isejima tiesiai per siena. Reikia dvieju variantu ir imontuojamo ir laisvai pakabinamo..

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 08 28, 14:43)
Tai kad reikalavimai "brangūs"  biggrin.gif
Mažai yra 90 cm teleskopinių. Teko matyti CNL9000 daugiau nežinau tokių.

O is Elica CRUISE IX/A/90 galima padaryti imontuojama, jei kamina ikisti i spintele, palikti tik panele su mygtukais matoma?
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2012 08 29, 00:30)
O is Elica CRUISE IX/A/90 galima padaryti imontuojama, jei kamina ikisti i spintele, palikti tik panele su mygtukais matoma?

Taip bet kurį galima "integruoti" biggrin.gif
Atsakyti
Jau buvau issirinkusi gartrauki, istraukiama, 60 cm, bet tenka jo atsisakyti, nes negalime jo imontuoti taip kaip norime... Tai reikia rinktis is naujo, tik dabar pasirinkimas arba is istraukiamu (90cm) arba neistraukiamu gartraukiu.

Speedy, prasau patark, nes jau nzn kur kreiptis.

Kadangi istraukiamu 90 cm pasirinkimas labai mazas, radau tik Fagor 3CC-239E X IR Elica Elislim LX WH F/90.

Neistraukiamu pasirinkimas didesnis, ju ir istraukimo galia kur kas didesne, sarase tokie: Elica Eliplane LX F/80, Elica Elibloc HT GR A/80 na ir Elica Eliper IX/A/80 (bet jo ir kaina nemaza, idomu ar nepermokama vien tik uz dizaina? g.gif )

Prasau, Speedy, pasakyk, kurie is mano isvardintu verti demesio ir mokamu pinigu? Iki ryt vakaro turiu tvirtai nuspresti koki gartrauki perku, nes jau reikia uzsakyti virtuves baldus gaminimui.

Atsakyti
Sveiki
Reikia gero gartraukio, virtuvė atvira su svetaine, bendras plotas panašiai apie 50 kv. metrų, lubų aukštis standartinis. Gartraukis bus montuojamas i lubas. Galėčiau mokėti iki 3500 Lt už tikrai galingą, nes šalia kaitlentes dar yra atviri laiptai į antrą aukštą... Patarkit iš kokių rinktis. Ačiū
Atsakyti
Norejau paklausti o imontuojamas gartraukis gali taip pat efektyviai istraukti garus kaip ir kaimininis? Musu virtuve bus su svetaine kartu, bendras plotas apie 36 kv.m. reikia galingo ir tylaus gartraukio. Visad masciau apie kaminini gartrauki, bet dabar pamasciau apie imontuojamus, tik ar imanoma isigyti imontuojama galinga gartrauki iki 1500 Lt? Gal galima pvz?
Atsakyti
QUOTE(bardita @ 2012 08 29, 14:31)
Norejau paklausti o imontuojamas gartraukis gali taip pat efektyviai istraukti garus kaip ir kaimininis? Musu virtuve bus su svetaine kartu, bendras plotas apie 36 kv.m. reikia galingo ir tylaus gartraukio. Visad masciau apie kaminini gartrauki, bet dabar pamasciau apie imontuojamus, tik ar imanoma isigyti imontuojama galinga gartrauki iki 1500 Lt? Gal galima pvz?

Kamino tipo būna galingesni: Elica Galaxy WH arba Gorenje DT6545GES
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 08 29, 09:51)
Jau buvau issirinkusi gartrauki, istraukiama, 60 cm, bet tenka jo atsisakyti, nes negalime jo imontuoti taip kaip norime... Tai reikia rinktis is naujo, tik dabar pasirinkimas arba is istraukiamu (90cm) arba neistraukiamu gartraukiu.

Speedy, prasau patark, nes jau nzn kur kreiptis.

Kadangi istraukiamu 90 cm pasirinkimas labai mazas, radau tik Fagor 3CC-239E X IR Elica Elislim LX WH F/90.

Neistraukiamu pasirinkimas didesnis, ju ir istraukimo galia kur kas didesne, sarase tokie: Elica Eliplane LX F/80, Elica Elibloc HT GR A/80 na ir Elica Eliper IX/A/80 (bet jo ir kaina nemaza, idomu ar nepermokama vien tik uz dizaina?  g.gif )

Prasau, Speedy, pasakyk, kurie is mano isvardintu verti demesio ir mokamu pinigu? Iki ryt vakaro turiu tvirtai nuspresti koki gartrauki perku, nes jau reikia uzsakyti virtuves baldus gaminimui.


Atsakymo, patarimo nesulauksiu??? blush2.gif
Atsakyti
issirinkau du variantus:

http://www.eurobuiti...i-teka-cnx-6000

gal zinote ar sitam galimas nuvedimas tiesiai per siena? Ir ar tas nurodytas triuksmingumas yra ant maksimalaus greicio?

panasus toks: http://www.eurobuiti...iai-teka-dep-60 kiek pigesnis kazin ar jauciasi tie 3db skirtumas? Kitaip tariant ar verta moket 200lt brangiau ir vietoj 45 dB tureti 42dB?
Atsakyti
Speedy, gal žodelį apie šiuos blush2.gif
http://www.mediashop...artraukis-white

Čia gamintojo katalogas
http://cnagroup.blob...87-86337ea86ac3
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 08 30, 22:35)

Gal čia kiek ir asmeninis nusistatymas, bet CATA nepasitikiu.
Šio gamintojo ištraukiamieji ventiliatoriai mane nuvylė du kartus doh.gif Tai kodėl turėčiau tikėti tų pačių gamintojų dar sudėtingesniu gaminiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 08 31, 16:53)
Gal čia kiek ir asmeninis nusistatymas, bet CATA nepasitikiu.
Šio gamintojo ištraukiamieji ventiliatoriai mane nuvylė du kartus  doh.gif  Tai kodėl turėčiau tikėti tų pačių gamintojų dar sudėtingesniu gaminiu  schmoll.gif


Nu, blyn doh.gif
O jau apsidžiaugiau. Gražus, balto stiklo, platus, gan galingas ir gana nebrangus. Na, matyt, tokių stebuklų nebūna. blush2.gif
Liksiu gartraukio paieškose aggressive.gif
Atsakyti