Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

QUOTE(Nenuorama @ 2012 08 14, 01:08)
Pastebėjau, kad brėžiniuose yra minimamas min ir max aukštis, pvz kaip šitam
http://www.tortuga.l...s-ix-a-60-1.jpg

Ką tai reiškia? Ar aš pvz turėdama tik 50 cm aiukštį tokio gartraukio negalėčiau įsidėti?  ax.gif

Viršuje esantys du "kaminai" susineria vienas į kitą. Galima naudoti tik vieną jų.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 08 14, 14:46)
Viršuje esantys du "kaminai" susineria vienas į kitą. Galima naudoti tik vieną jų.


turbut netaip supratote. Sake, kad turi tik 50 cm vietos, o cia minimum 60 cm...tai 10 cm kaip ir perdaug...
Atsakyti
Speedy, tikiuosi nesupyksit labai, bet aš vis tiek nesupratau jūsų atsakymo į mano klausimą rolleyes.gif Jei pas mane aukštis leidžia tik 50 cm aukštį, ar aš galiu patrumpinus tą kaminą naudoti gartraukį, ar vis dėlto turi būti išlaikytas reikalaujamas min atstumas? Klausiu, nes atstumas nuo plytelių krašto iki virtuvinio komplekto apdailinės plokštės yra butent 50 cm ir nenoriu, kad tas kaminas būtų aukštesnis nei spintelės ax.gif Ir dar vienas klausimuks rolleyes.gif Ką manote apie ELICA FLAT GLASS IX/A/60 9 m2 virtuvei? ax.gif
Atsakyti
pas mus situacija tokia - virtuvėj aukštos lubos, bendras plotas su svetaine apie 40m2, virš stalviršio spintelių nekabinsim (kažkaip neįsiviazduoju, kaip jos atrodytų dėl tų aukštų lubų unsure.gif ), o gartraukį svarstau tokio tipo (kol kas kalba tik apie dizainą, ne modelį, - tikiuosi lubos neapgaruotų? unsure.gif )
http://www.tortuga.l...orenje-dvg600ax
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elifė: 17 rugpjūčio 2012 - 14:24
QUOTE(elifė @ 2012 08 17, 16:23)
pas mus situacija tokia - virtuvėj aukštos lubos, bendras plotas su svetaine apie 40m2, virš stalviršio spintelių nekabinsim (kažkaip neįsiviazduoju, kaip jos atrodytų dėl tų aukštų lubų unsure.gif ), o gartraukį svarstau tokio tipo (kol kas kalba tik apie dizainą, ne modelį,  - tikiuosi lubos neapgaruotų? unsure.gif )
http://www.tortuga.l...orenje-dvg600ax

Manau, būtų gerai. Beje šių gorenje kokybė ir galingumas gana nebrangiai kainuoja. Būna juodo arba balto (DVG6545W) stiklo.
Atsakyti
Sveiki,
gal galetumet man paaiskinti, kas yra recirkuliacija kalbant apie gartraukius? Nes kai kur siuloma papildomai isigyti pvz. "anglies filtra recirkuliacijai". Ar jo reikia? Ir dar klausimelis. Pastebejau toki idomu dalyka (kol kas lyginau tik Elica ir Fagor). LT pardavejai raso, pavyzdziui, 800 m/val trauka, o panarsius oficialiam tos firmos puslapyje (ir ne lietuviskam, nes fagor.lt pateikia ta pati, ka ir pardavejai), ziuriu, kad maximali trauka bent 200 m/val mazesne (to paties modelio). Kaip cia yra? Gal as ko nors nesuprantu, gal ten kazkokiu priedu reikia pirkti, kad pasiektu ta maksimalia trauka, ka pardavejai nutyli?
Ir dar tuo paciu paklausiu, ka manot apie Fagor? Mane domina CFP-60A W modelis.
Aciu labai is anksto uz atsakyma:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konkon: 18 rugpjūčio 2012 - 14:14
sveiki, norejau paklaust nuomones apie perimetrinius gartraukius?ar jie tikrai gerai traukia?ar verta juos rinktis ar cia tik mados reikalas?idomi nuomone ir besinaudojanciu jais?
Atsakyti
QUOTE(konkon @ 2012 08 18, 16:07)
Sveiki,
gal galetumet man paaiskinti, kas yra recirkuliacija kalbant apie gartraukius? Nes kai kur siuloma papildomai isigyti pvz. "anglies filtra recirkuliacijai". Ar jo reikia? Ir dar klausimelis. Pastebejau toki idomu dalyka (kol kas lyginau tik Elica ir Fagor). LT pardavejai raso, pavyzdziui, 800 m/val trauka, o panarsius oficialiam tos firmos puslapyje (ir ne lietuviskam, nes fagor.lt pateikia ta pati, ka ir pardavejai), ziuriu, kad maximali trauka bent 200 m/val mazesne (to paties modelio). Kaip cia yra? Gal as ko nors nesuprantu, gal ten kazkokiu priedu reikia pirkti, kad pasiektu ta maksimalia trauka, ka pardavejai nutyli?
Ir dar tuo paciu paklausiu, ka manot apie Fagor? Mane domina CFP-60A W modelis.
Aciu labai is anksto uz atsakyma:)



Na, perskaiciau normaliai visa tema ir supratau, kas ta recirkuliacija ir kodel skiriasi parametrai. Bet vis tiek butu labai smagu isgirsti nuomone del Fagor. Gal ka uz panasia suma rekomenduotumet? Kaip del ELICA NIKITA GR F/60? Ar uztektu jo galingumo virtuvei, sujungtai su 40 m svetaine? Aciu:)
Atsakyti
Pirmiausia, aciu labai speedy, uz patarimus ir pagalba, renkantis indukcine kaitlente ir orkaite. Perskaiciau daug temeliu ir issirinkome kaitlente Aeg HK634200XB, bei orkaite Aeg BP5013021 M.
Dabar skaitau skaitau apie gartraukius ir pasiklydau informacijos gausoje..situacija tokia , nesinori isleisti tam reikalui daugiau 700Lt, o jeigu imanoma, tai ir iki 500Lt. Pagal virtuves baldu projekta reikia i spintele imontuojamo. Pasiskaicius padariau isvada, kad ziureti reikia istraukiamus(teleskopinius), nes kitaip spintele mano skes garuose, ypac turint omeny,kad pakabinamu spinteliu gylis mazesnis nei apatiniu spinteliu. Va cia, dar iskilo klausimas ar visi gartraukiai tinkami pagal ismatavimus. Spinteles plotis 60cm, gylis 45cm. Ziurejau Teka CNL1 2002 IX, Gorenje, Aeg..bet nebezinau..vienas galingesnis, kitas tylesnis..nebezinau..dizainas tiksliau kiek jau ten jo belieka (juostele) nera labai svarbus..svarbiausia, kad gerai atliktu savo darba ir jeigu dar tyliai, tai isvis super butu biggrin.gif
Prirasiau visa paklode biggrin.gif ..bet gal galetumete padet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2012 08 19, 17:02)
Pirmiausia, aciu labai speedy, uz patarimus ir pagalba, renkantis indukcine kaitlente ir orkaite. Perskaiciau daug temeliu ir issirinkome kaitlente Aeg HK634200XB, bei orkaite Aeg BP5013021 M.
Dabar skaitau skaitau apie gartraukius ir pasiklydau informacijos gausoje..situacija tokia , nesinori isleisti tam reikalui daugiau 700Lt, o jeigu imanoma, tai ir iki 500Lt. Pagal virtuves baldu projekta reikia i spintele imontuojamo. Pasiskaicius padariau isvada, kad ziureti reikia istraukiamus(teleskopinius), nes kitaip spintele mano skes garuose, ypac turint omeny,kad pakabinamu spinteliu gylis mazesnis nei apatiniu spinteliu. Va cia, dar iskilo klausimas ar visi gartraukiai tinkami pagal ismatavimus. Spinteles plotis 60cm, gylis 45cm. Ziurejau Teka CNL1 2002 IX, Gorenje, Aeg..bet nebezinau..vienas galingesnis, kitas tylesnis..nebezinau..dizainas tiksliau kiek jau ten jo belieka (juostele) nera labai svarbus..svarbiausia, kad gerai atliktu savo darba ir jeigu dar tyliai, tai isvis super butu biggrin.gif
Prirasiau visa paklode biggrin.gif ..bet gal galetumete padet? ax.gif

Teka CNL1 2002 IX efektyviai traukia, bet jam spintelė gaminama, berods, 1 cm gilesnė (storesnė). Gorenje DKF2600M neblogas, gal kiek patikimumas "atsilieka". Iš nebrangių verta žiūrėti Gorenje DK620E. Kaip už 300 lt. labai vertas dėmesio.
Atsakyti
Sveiki,
ar įmanoma skiriant iki 400 lt įsigyti pakankamų parametrų neįmontuojamą gartraukį nedidelei virtuvei smile.gif ? Ar užtektų pvz. Jetair Tina P 60 INX, o gal yra geresnių variantų? Visai galva susisuko, tad jau ieškau pagalbos pas jus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muza: 20 rugpjūčio 2012 - 08:46
QUOTE(muza @ 2012 08 20, 10:34)
Sveiki,
ar įmanoma skiriant iki 400 lt įsigyti pakankamų parametrų neįmontuojamą gartraukį nedidelei virtuvei  smile.gif ? Ar užtektų pvz. Jetair Tina P 60 INX, o gal yra geresnių variantų? Visai galva susisuko, tad jau ieškau pagalbos pas jus smile.gif

Nekeliant produktui didesnių ar papildomų reikalavimų tai visai geras modelis.
Atsakyti