Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 3

QUOTE(speedy @ 2012 06 21, 16:20)
Įmanoma.
Kokio modelio garų surinkėjas?

Buvau išsirinkus SIEMENS LC98BC540 bet jis tik 95cm aukščio, tai labai abejoju ar tas prailginimas bus pusės metro doh.gif
Kalbėjau su viena kauniečių firma, tai galėjo pasiūlyt tik Elica cube. Sakė vienintelis su prailginimu. Ir tai jo aukštis su prailginimu gaunasi 137cm nors kiek aiškino tai tiktų kaip ir 140cm aukštis nes aiškino, kad galima tvirtint 70cm nuo kaitlentės. Tai viso labo 3cm per aukštai gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2012 06 21, 17:27)
Buvau išsirinkus SIEMENS LC98BC540 bet jis tik 95cm aukščio, tai labai abejoju ar tas prailginimas bus pusės metro  doh.gif
Kalbėjau su viena kauniečių firma, tai galėjo pasiūlyt tik Elica cube. Sakė vienintelis su prailginimu. Ir tai jo aukštis su prailginimu gaunasi 137cm nors kiek aiškino tai tiktų kaip ir 140cm aukštis nes aiškino, kad galima tvirtint 70cm nuo kaitlentės. Tai viso labo 3cm per aukštai gaunasi  g.gif

Mano supratimu Jums reikalingas prailginimas LZ12365
O šio Siemens į aną Elica nei iš tolo nekeisčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2012 06 20, 15:54)
mūsų virtuvė nedidelė , 6,5 m2, bet dujinė viryklė.norime įmontuojamo gartraukio,kad nekauktų baisiai,bet trauktų pakankamai gerai,kad spintelės neapsineštų  doh.gif
ar geras toks variantas mūsų atvėju ?  g.gif


Man reikėtų tokiai pačiai virtuvytei gartraukio. Sakykit, o jūsų nurodytas yra su filtrais?
APrašyme rašo, kad teleskopinis. Ką tai reiškia? (neišmanau nei velnio apie juos ax.gif )
Ir yra ištraukiama priekinė panelė. Dėl ko ji ištraukiama?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Pagaliau ir mes priejom prie savo svajoniu virtuves projektavimo thumbup.gif Tik iskilo vienas klausimas - darant kampine kaitlente,gartraukis butinai turi buti kampinis,ar imanoma ir paprasta kazkaip imontuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2012 07 13, 08:17)
Sveiki 4u.gif
Pagaliau ir mes priejom prie savo svajoniu virtuves projektavimo thumbup.gif Tik iskilo vienas klausimas - darant kampine kaitlente,gartraukis butinai turi buti kampinis,ar imanoma ir paprasta kazkaip imontuoti? g.gif

Priklauso nuo Jūsų ar dizainerio fantazijos biggrin.gif
Atsakyti
Speedy, sorry kaduzpuoliau jus per visas temas, bet gal ir cia parekomenduotumete imontuojama gartrauki bendrai ervei virtuves su svetaine 45 m2? Aciu jums.
Atsakyti
QUOTE(egis_klp @ 2012 07 13, 10:09)
Speedy, sorry kaduzpuoliau jus per visas temas, bet gal ir cia parekomenduotumete imontuojama gartrauki bendrai ervei virtuves su svetaine 45 m2? Aciu jums.

Tiesiog montuojamas, ar montuojamas teleskopinis?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 07 13, 10:34)
Tiesiog montuojamas, ar montuojamas teleskopinis?

Kuris gersnis..efektyvesnis..? Ismetimo ortakis yra jau padarytas, 160 skersmuo, jei neklystu..
Atsakyti
QUOTE(egis_klp @ 2012 07 14, 22:56)
Kuris gersnis..efektyvesnis..? Ismetimo ortakis yra jau padarytas, 160 skersmuo, jei neklystu..

Naudojant teleskopinį mažiau "apgaruos" spintelės virš gartraukio.
Atsakyti
Gal galite padeti!Man reikalingas galingesnis gartraukis, nes virtuve sujungta su svetaine. Kuri is siu modeliu vertetu rinktis: Elica ELISLIM 3 IX/A/60 ar TEKA CNX-6000? Buvau nusiziurejes Teka, bet pardavejes aiskina, kad Elica geriau.
Atsakyti
QUOTE(suirua @ 2012 07 16, 19:35)
Gal galite padeti!Man reikalingas galingesnis gartraukis, nes virtuve sujungta su svetaine. Kuri is siu modeliu vertetu rinktis: Elica ELISLIM 3 IX/A/60 ar TEKA CNX-6000? Buvau nusiziurejes Teka, bet pardavejes aiskina, kad Elica geriau.

O gal žinojo ir kuo geriau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 16 liepos 2012 - 18:06
QUOTE(speedy @ 2012 07 16, 13:29)
Naudojant teleskopinį mažiau "apgaruos" spintelės virš gartraukio.

tuomet reikia teleskopinio smile.gif
Atsakyti