Įkraunama...
Įkraunama...

Kas turi Lancia

turiu lancia dedra ir galiu pasakyti kad su je letai vazineti neimanoma ji patogi ir greita ar man vienai taip patynka bachuriukus padet nuo sankryzos kad zakteltu ar ira ir dar tokiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 04 05, 14:59)
turiu lancia dedra ir galiu pasakyti kad su je letai vazineti neimanoma ji patogi ir greita ar man vienai taip patynka bachuriukus padet nuo sankryzos kad zakteltu ar ira ir dar tokiu  4u.gif



vienisa tikrai nesijausk,nes man irgi labai patinka kai jie pasilieka toli toli lotuliukas.gif ypac smagu kai jie pirmi pradeda "draginti" bandydami pasirodyti,o paskui pasilieka biggrin.gif
Atsakyti
kaip suprantu neikas nemegsta egzotikos biggrin.gif
Atsakyti
Dabar man aišku kodėl mano vyras mėgsta greit važinėti lotuliukas.gif
Mes irgi turim Lancia Dedra, tik aš kol kas nevairuoju ax.gif
Atsakyti
tai jau maniskis reke paklausk ar jis lanciu klube ten vieno proto vyrai susitinka lotuliukas.gif
jo pri tos masinos reik pripras as kalbu apie isvaizda bet vazevimas ir patogumas tai aiskus
o tu dar neturi teisiu ar seip su ja nevazevus ?
Atsakyti
Nea, klunui jis nepriklauso ax.gif
Man tai mašinos išvaizda labai graži wub.gif O nevažinėju, nes teisių neturiu- viskas pas mane atvirkščiai- pirma mašina, paskui teises lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jo man patinka tas salonas verstos odos kokios spalvos pas jus pas mane tai kaulo spalvos
kokios spalvos jusu masina mano juoda ir dar vyras sake darys tiurlinga tipo ziauru tai nzn kas ten su ja daugiau vazines g.gif
tai pasiulik jam istoti i lanciu kluba ten seip idomu vyram bent jau maniskis tai nenulipa nuo kompo tada blush2.gif tik dabar jis tvarkomas tai veliau
kaip man fainai kad atsirado (egzotiniu) gerbeju 4u.gif
Atsakyti
o isivaizduok maniskiuj ir beja man blush2.gif jos seip taip patinka kad turejom kappa turim dedra ir dar norim zetos isprotejusiu seininele biggrin.gif
nors zinau tokius zmones kur mama tetis turi lancia ir dar dukrai jieskojo nes sake geresnes masinos nezino bigsmile.gif
nu jo je ji nelusta tai ji gera bet is uzsienio jos parvezamos labai uzdrostos tai ant kokios papulsi musu kappai taip ir buvo tai keitem varikli doh.gif
Atsakyti
Mūsų salonas veliūrinis ax.gif
Į klubą tai nereikia, nes manasis ir taip nuo kompo neatsitraukia doh.gif
Mūsų Dedra irgi juoda, išvis čia mūsų pirma mašina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 10 balandžio 2006 - 19:41
o kodel lancia taigi ji beveik nezinoma g.gif
Atsakyti
Nes gavom tokį pasiūlymą ax.gif Be to, mums kartais patinka tai, kas neįprasta tongue.gif Ir dar ji man labai patiko blush2.gif
Atsakyti
o kuriu metu ir koks variklis 4u.gif
Atsakyti