Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 17:59)
mano pirmieji raiziniai irgi buvo sudulis...
as uztepiau pirma sluoksni, isdziovinau, antra, tada trecia kita spalva ir sugalvojau paraizyt po 3 s - paemiau per plona dotsa ir subego dalis atgal  biggrin.gif  doh.gif

va, o as galvojau, kad per dideli...na zodziu reikia dar padirbeti... ibd tai vat is cia laukiu kol atsiras
http://www.beautywes...tgelpolish.aspx
topa tai as 2 minutes laikau ir nemanau kad blogiau kas, gal kuo tamsesnes spalvos- na ir balta ilgeiau laikau...
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 26, 17:12)
va, o as galvojau, kad per dideli...na zodziu reikia dar padirbeti... ibd tai vat is cia laukiu kol atsiras
http://www.beautywes...tgelpolish.aspx
topa tai as 2 minutes laikau ir nemanau kad blogiau kas, gal kuo tamsesnes spalvos- na ir balta ilgeiau laikau...

o tamsesnes ir balta po 3?
bet tarkime lakui, jeigu ji ilgiau palaikai lempoje nieko nenutiks? blush2.gif
Atsakyti
Ir as pasirodysiu blush2.gif
Dariau su Sleek White ir Sweet Dream.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 18:12)
o tamsesnes ir balta po 3?
bet tarkime lakui, jeigu ji ilgiau palaikai lempoje nieko nenutiks? blush2.gif


Aš tamsioms spalvoms visada paskutinį sluoksnį (arba top'ą) palaikau 3 min - kol kas nepastebėjau, kad spalvos laikymui įtakotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 02 26, 18:19)
Aš tamsioms spalvoms visada paskutinį sluoksnį (arba top'ą) palaikau 3 min - kol kas nepastebėjau, kad spalvos laikymui įtakotų blush2.gif

tai top'a 3 minutes betkokiu atveju? blush2.gif
Atsakyti
Klausimelis ar paprasta laka ant/po gelio lakuoti galima? g.gif
Atsakyti
O jei noriu pasipiešti ant ilgalaikio,tai galima paprastu laku skirtu dailei,ar yra specialus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 02 26, 18:47)
Klausimelis ar paprasta laka ant/po gelio lakuoti galima? g.gif

Galite lakuoti nueme topo lipnuma ir dar ant virsaus poto galite deti top'o 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 19:01)
Galite lakuoti nueme topo lipnuma ir dar ant virsaus poto galite deti top'o  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 18:32)
tai top'a 3 minutes betkokiu atveju?  blush2.gif



Aš galvoju taip - atsarga gėdos nedaro ax.gif Pirmą ranką dar reikia luktelt, o antrą ranką įkišus turiu ką veikti - lipnumą nuimu, aliejuku odeles pamasažuoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 26, 18:01)
Galite lakuoti nueme topo lipnuma ir dar ant virsaus poto galite deti top'o  4u.gif

Ta prasme topa skirta geliniam lakui?Ant paprasto lako? Nieko jau nebesuprantu....
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 26, 20:13)
Ta prasme topa skirta geliniam lakui?Ant paprasto lako? Nieko jau nebesuprantu....

mane irgi sudomino ir nesupratau. g.gif akip cia galima paprastu laku lakuoti? ir uzdejus topa laikys kaip ilgalaikis? kokia cia viso to eiga gaunasi?
Atsakyti