Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(fancy @ 2012 02 25, 14:29)
as biski ne i tema, bet apskritai, kaip galima siuntini numesti? Juk turi gavejas pasirasyti, kad gavo. Jei nieko nera namie, turi palikti pranesima ir gavejas siuntini atsiima is pasto.  blink.gif

Neregsitruotas siuntas kartais palieka pasto dezuteje. As taip is ASOS.com suknele radau i pasto dezute igrusta lotuliukas.gif

Siandien atsiemiau paste bonda ir hot rod red, nors tirkai abu siuntinukai butu tilpe i pasto deze. Gaila,kad visos mano prekes uzskaytos viena diena o, kitu dar teks laukti, taip noris ismeginti pasidaryti lakavima paciai rolleyes.gif
Atsakyti
Man patiko hot rod red, uzskaitau sia spalva thumbup.gif bet jau taip uzsikeverzojau, negerai negerai g.gif Kaip sakant buna dienu kaip tycia lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu prašyti pagalbos ir patarimų 4u.gif Paskutinėm dienom vis pasitaiko kad labai traukiasi HG lakai nuo nago galiukų ir prie odelių doh.gif jau net pagrindą ištraukus iš lempos matosi,kad jis pasitrraukes aplink nuo kraštų unsure.gif lemputės keistos prieš 5men, nagučius pašiaušiu ir nuriebalinu. Bet kelis kart prieš lakuojant dariau 'šlapią' manikiūrą aptepdama odeles su minkštikliu su aha rūgštim, gal sakau liko jo ant nago ir dėl to nenusiriebalino normaliai g.gif nes paskutinei klientei tai taip traukėsi,kad net po vieną nagą lakuojant ir greit kišant į lempą,vis tiek matėsi spalvos pasitraukimas doh.gif buvau panikoj doh.gif o kientė lakavosi pirmą kart,tai pergyvenau kad sugadinsiu nuomonę apie ilgalaikį lakavimą doh.gif

Gal kam yra taip nutikę? unsure.gif
Atsakyti
pagaliau siandien gavau visas priemones ir pirma karta pati pasidariau ilgalaiki bigsmile.gif
va manieji naguciai su "queen of hearts" blush2.gif dabar belieka tiketis kad laikys 2 savaites rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluciauskas: 25 vasario 2012 - 20:43
egluciauskas nugi lb daili spalvyte wub.gif
noriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2012 02 25, 21:47)
egluciauskas nugi lb daili spalvyte  wub.gif
noriu  tongue.gif

realiai ji dar grazesne mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia jusu nuomone apie CND gelius? blush2.gif
Naudociau harmony baze ir topa smile.gif

Apsigavau,galvojau pigesni nei harmony doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 25 vasario 2012 - 21:33
Labas vakaras, paskaiciau truputi tema ir supratau, kad cia patekau smile.gif
gal galite kuri pasakyti, kodel man lakavimas geliu ant naturaliu naguciu nelaiko ilgai? kazkuriai, skaiciau, laiko apie 2 savaites, man vos 5-6 dienas, kodel?
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2012 02 25, 20:19)
Noriu prašyti pagalbos ir patarimų  4u.gif  Paskutinėm dienom vis pasitaiko kad labai traukiasi HG lakai nuo nago galiukų ir prie odelių  doh.gif  jau net pagrindą ištraukus iš lempos matosi,kad jis pasitrraukes aplink nuo kraštų  unsure.gif  lemputės keistos prieš 5men, nagučius pašiaušiu ir nuriebalinu. Bet kelis kart prieš lakuojant dariau 'šlapią' manikiūrą aptepdama odeles su minkštikliu su aha rūgštim, gal sakau liko jo ant nago ir dėl to nenusiriebalino normaliai  g.gif

Arba blogai nuriebalini arba nedatepi bazes, blogai ja itrini...diskutavom kazkada ta tema bet taip vieningos nuomones ir nepriejom del ko taip darosi... Slapia manikiura as darau visad, nuo jo tikrai spalvos netraukia 4u.gif Gal pagaili nuriebalintojo? Gerai su juo itrink naga. Na, zodziu bandyk viska ir tikrai viskas bus gerai 4u.gif

QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 25, 20:35)
pagaliau siandien gavau visas priemones ir pirma karta pati pasidariau ilgalaiki bigsmile.gif

Su pirma pradzia thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(drieziuxx @ 2012 02 25, 21:36)
gal galite kuri pasakyti, kodel man lakavimas geliu ant naturaliu naguciu nelaiko ilgai? kazkuriai, skaiciau, laiko apie 2 savaites, man vos 5-6 dienas, kodel?

Nuo daug ko tas laikymasis priklauso. Arba nagai silpni(trupantys) arba meistre blogai apgaubia galiuka nago, arba jusu darbas toks, kad rankos pastoviai vandeny...arba priemones nekokios...priezasciu gali but daug.
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 25, 21:08)
realiai ji dar grazesne mirksiukas.gif

labai grazus naguciai ir spalvyte wub.gif as si vakara tokia pat spalvyte parsiveziau namo thumbup.gif bei Night reflection rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 25, 20:35)
pagaliau siandien gavau visas priemones ir pirma karta pati pasidariau ilgalaiki bigsmile.gif
grazi spalvyte 4u.gif


QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 25, 21:43)
Arba blogai nuriebalini arba nedatepi bazes, blogai ja itrini...diskutavom kazkada ta tema bet taip vieningos nuomones ir nepriejom del ko taip darosi... Slapia manikiura as darau visad, nuo jo tikrai spalvos netraukia 4u.gif Gal pagaili nuriebalintojo? Gerai su juo itrink naga. Na, zodziu bandyk viska ir tikrai viskas bus gerai 4u.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif tikiuosi viskas susitvarkys,nes nerau,kai viena viskas super,o kitai jau traukia doh.gif
Atsakyti
Aciu labai visoms uz sveikinimus wub.gif visoms po balioncika 4u.gif


QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 25, 21:35)
pagaliau siandien gavau visas priemones ir pirma karta pati pasidariau ilgalaiki 
va manieji naguciai su "queen of hearts"  blush2.gif dabar belieka tiketis kad laikys 2 savaites  rolleyes.gif


***** as susilaikius nuo jos buvau doh.gif doh.gif doh.gif dabar pirksiu biggrin.gif
Atsakyti