Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Uksnė @ 2012 02 24, 23:43)
nu kas čia per kakos pas tave? lotuliukas.gif

Erika, dar visiškai skaidrus su vos vos įžiūrimu rausvumu yra simple sheer 4u.gif

Jauciu sito ir ieskau smile.gif dekui thumbup.gif
Atsakyti
Nu tai ka , Sonie, sveikinu tamsta su shampanadieniu, linkiu visa to, kas priklauso zmogui 4u.gif Buk laiminga smile.gif nepritruk ideju, ir tebunie tave lanko muza thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 25 vasario 2012 - 00:03
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 25, 01:02)
Nu tai ka , Sonie, sveikinu tamsta su shampanadieniu, linkiu visa to, kas priklauso zmogui 4u.gif  Buk laiminga smile.gif nepritruk ideju, ir tebunie tave lanko muza thumbup.gif

Jolkiau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ale ir subalamutinai, sugedinai mane 4u.gif 4u.gif Aciu labai blush2.gif oro_buckis.gif

Nu ka, visom po torto gabaliuka biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonie: 25 vasario 2012 - 00:08
QUOTE(Sonie @ 2012 02 25, 00:08)
Jolkiau  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ale ir subalamutinai, sugedinai mane  4u.gif  4u.gif Aciu labai  blush2.gif  oro_buckis.gif

Nu ka, visom po torto gabaliuka  biggrin.gif

[

unsure.gif Senoks tas torciukas, nu alia jamu gabala biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 25, 01:10)
unsure.gif Senoks tas torciukas, nu alia jamu gabala  biggrin.gif  biggrin.gif

dovanotam arliui i dantis neziurima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 25, 00:02)
Nu tai ka , Sonie, sveikinu tamsta su shampanadieniu, linkiu visa to, kas priklauso zmogui 4u.gif  Buk laiminga smile.gif nepritruk ideju, ir tebunie tave lanko muza thumbup.gif
user posted image

Prisidedu prie sveikinimu ( kadangi per tel rašau tai geliu įkelti nepavyks:( )
Aš tai linkiu Nobelio premijos biggrin.gif

P.S. Tikiuosi ant torto pelenų nepribiro g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2012 02 25, 00:55)
Jauciu sito ir ieskau smile.gif dekui  thumbup.gif


Vanilla silk yra visiskai permatoma,turetu buti kazkoks gelsvas atspalvis bet jo ten nesimato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingosiukas1122: 25 vasario 2012 - 09:27
Prisidesu prie sveikinimu Sonie 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nuluzinejo man naguciai , teko pasitrumpint gerokai, vakar nusilakavau su Reserve spalva ir ant virsaus dar blizguti Bronze uzlakavau. Siaip su blizguciu spalva tikrai grazi, bet ji sakyciau solidesnems moterims, kurioms tinka tokios spalvos.. Ant mano ranku ji visiskai netinka, tai dar ant virsaus uzlakavau Stand Out , tai atrodo thumbup.gif Is apacios tas blizgutis zeri, tiktu tom kurios nemegsta blizgalu labai, bet paslaptingai zeri ax.gif
Neturiu fotiko db, negaliu pasirodyt..
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 02 24, 23:00)
Pirmu taikymu buciau ejus i pasta ir skunda rasius ant tokios pastininkles, taip gi negalima  doh.gif



Tai skambinaus, tai sake perskambins siandien cool.gif




Papildyta:
Sonie,


sveikinu su gimtadieniu 4u.gif
user posted image



Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 22:32)
Is arciau:

MAN LABAI PATIKO thumbup.gif

Su gimtadieniu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 02 25, 00:00)
Pirmu taikymu buciau ejus i pasta ir skunda rasius ant tokios pastininkles, taip gi negalima  doh.gif


as biski ne i tema, bet apskritai, kaip galima siuntini numesti? Juk turi gavejas pasirasyti, kad gavo. Jei nieko nera namie, turi palikti pranesima ir gavejas siuntini atsiima is pasto. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fancy @ 2012 02 25, 13:29)
as biski ne i tema, bet apskritai, kaip galima siuntini numesti? Juk turi gavejas pasirasyti, kad gavo. Jei nieko nera namie, turi palikti pranesima ir gavejas siuntini atsiima is pasto.  blink.gif

niu taip, as paskambinusi taip ir pasakiau, ar ir kitiem metot ant zemes, ji man, na jei netelpa i pasto dezute ar neturi, tai uzkisam uz vartu ir taip toliau. As jai, bet juk nemetot ant zemes voku.
Tai ji uzsirase mano numeri ir sake paskambins kai pasnekes su siuntu nesiotoja-metytoja. Nes nu tikrai nenormaliai padare.
Dar pastininke sake, jei nera registruotas, tai nebutinai turi iteikti i rankas. Bet juk cia ne laiskas buvo, o siuntinys, tai kaip ten istikruju buna, nezinau g.gif

Atsakyti