Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 23:17)
tai dek tik base ir top'a be spalvos... blush2.gif

O taip galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:13)
na, kas cia prase PN spalvyte parodyt-tai pagaliau isbandziau, grazi velniava kremine tokia wub.gif  Nu bet vistiek man anie per tirshti, sunkiai dengias, vargas karoce doh.gif  biggrin.gif Kad ir kokie patobulinti bebutu, nebeuzkariaus mano dushios biggrin.gif
"Perfect nails" 6,8 spalvyte 4u.gif

user posted image


nu va, sulaukiau atsiliepimo biggrin.gif dabar lauksiu raporto apie nuemima blush2.gif busiu labai dekinga uz atsiliepima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2012 02 25, 00:21)
O taip galima?  g.gif

na as taip darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 23:25)
na as taip darau  ax.gif

O laiko gerai? Neatsilupa?Nes as taip buvau pagalvojusi,bet manau top it off silpnesnis uz laka ...ar tu lakuoji gal du kartus?
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2012 02 25, 00:30)
O laiko gerai? Neatsilupa?Nes as taip buvau pagalvojusi,bet manau top it off silpnesnis uz laka ...ar tu lakuoji gal du kartus?

na kadangi dazniausiai darau dar ir daile su tokiu variantu tai topo du sluoksnius dengiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 23:34)
na kadangi dazniausiai darau dar ir daile su tokiu variantu tai topo du sluoksnius dengiu  4u.gif

Dekui smile.gif nu reiks pabandyti,bet labiau noreciau permatomo lako,gal ciut rausvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2012 02 24, 23:36)
Dekui smile.gif nu reiks pabandyti,bet labiau noreciau permatomo lako,gal ciut rausvo smile.gif

Tada gal kazka panasaus i basful ar kaip te tiksliai vadinas reiktu g.gif jei kazko rausvesnio-naturalaus,tada sweet dreams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 24 vasario 2012 - 23:47
QUOTE(_Erika_ @ 2012 02 25, 00:36)
Dekui smile.gif nu reiks pabandyti,bet labiau noreciau permatomo lako,gal ciut rausvo smile.gif

pabandyk harmony gelish little princess. Foto is interneto platybiu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 23:40)
pabandyk harmony gelish little princess. Foto is interneto platybiu:
[i

little princes ganetinai pienishkas siaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 24, 23:39)
Tada gal kaka panasaus i basful ar kaip te tiksliai vadinas reiktu g.gif jei kako rausvesnio-naturalaus,tada sweet dreams g.gif

nu kas čia per kakos pas tave? lotuliukas.gif

Erika, dar visiškai skaidrus su vos vos įžiūrimu rausvumu yra simple sheer 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uksnė: 24 vasario 2012 - 23:44
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 25, 00:42)
little princes ganetinai pienishkas siaip g.gif

kuo daugiau ziurau i spalvas tuo labiau suvokiu, kad pas mane daltonizmo genas yr biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2012 02 24, 23:43)
nu kas čia per kakos pas tave? lotuliukas.gif

Erika, dar visiškai skaidrus su vos vos įžiūrimu rausvumu yra simple sheer 4u.gif

blush2.gif doh.gif ups, mano klava sako : viso gero jolkuce lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti