Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 24, 22:41)
Apseisi biggrin.gif I tep grazi biggrin.gif

graziam zmogui ir nobelio premija tinka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 21:42)
graziam zmogui ir nobelio premija tinka  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 24, 21:42)
graziam zmogui ir nobelio premija tinka  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu nedrysiu gincytis thumbup.gif
Atsakyti
pas mane daugeja norinciu sviesiu svelniu spalvu doh.gif...nzn ka pirktis unsure.gif ...galva sukasi doh.gif
gal patarimu kokiu turite einamu spalvyciu sviesiu g.gif
kraunu krepseli , trinu ir vel kraunu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 24 vasario 2012 - 21:53
QUOTE(Pentarda @ 2012 02 24, 22:52)
pas mane daugeja norinciu sviesiu svelniu spalvu doh.gif...nzn ka pirktis unsure.gif ...galva sukasi doh.gif
gal patarimu kokiu turite einamu spalvyciu sviesiu g.gif
kraunu krepseli , trinu ir vel kraunu doh.gif doh.gif doh.gif

pas mane irgi skurdus reikalas su sviesiom spalvom... doh.gif
Atsakyti
Idomu kaip Just Gel polish Tickled Pink gyvai atrodo... g.gif gal kas turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2012 02 24, 15:17)
niu ipakuotas, neisemiau dar, bijau net plesti. kazin kokia galima zemiausia jo laikymo temperatura butu  g.gif

aiskinsiuos su pastininke, meto siuntinius ant zemes  cool.gif

Pirmu taikymu buciau ejus i pasta ir skunda rasius ant tokios pastininkles, taip gi negalima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 02 25, 00:00)
Pirmu taikymu buciau ejus i pasta ir skunda rasius ant tokios pastininkles, taip gi negalima  doh.gif

Dabar paste debilynas doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Esme tokia, kas nebera tokio dalyko, kaip NETRANKYTI ir DUZTANTYS SIUNTINIAI schmoll.gif dabar jie uz nieka neatsako.... tipo jeigu duzta ar galima pakenkt - ipakuok geriau... man jau teko susidurt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 25, 00:06)
Dabar paste debilynas  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Esme tokia, kas nebera tokio dalyko, kaip NETRANKYTI ir DUZTANTYS SIUNTINIAI  schmoll.gif dabar jie uz nieka neatsako.... tipo jeigu duzta ar galima pakenkt - ipakuok geriau... man jau teko susidurt  doh.gif

Nesamones toj lt su tokiais bairiais doh.gif vis tiek eiciau ir skusciau.... gi ne is lempos, o jei visiems taip meto, ir kitiems taigi gali rimtais siuntini sugadinti doh.gif doh.gif doh.gif gerai kad cia gerai pasiseke smile.gif ir tai klausimas ar nepakenke laikymuisi
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 02 25, 00:11)
Nesamones toj lt su tokiais bairiais  doh.gif  vis tiek eiciau ir skusciau.... gi ne is lempos, o jei visiems taip meto, ir kitiems taigi gali rimtais siuntini sugadinti  doh.gif  doh.gif  doh.gif gerai kad cia gerai pasiseke smile.gif ir tai klausimas ar nepakenke laikymuisi

Cia Lietuva, cia lietus lyja doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Noreciau patarimo ,kokiom spalvom lakuojat prancuziska lakavima.As lakavau sesei su PINK SMOOTHIE + SNOW BUNNY tai man per daug rausvumo ta spalva turi.

Nepatenkinta as rezultatu schmoll.gif O ar gelish turi kokia is vis permatoma spalva?
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2012 02 25, 00:15)
Sveikos smile.gif
Noreciau patarimo ,kokiom spalvom lakuojat prancuziska lakavima.As lakavau sesei su PINK SMOOTHIE + SNOW BUNNY tai man per daug rausvumo ta spalva turi.

Nepatenkinta as rezultatu  schmoll.gif  O ar gelish turi kokia is vis permatoma spalva?

tai dek tik base ir top'a be spalvos... blush2.gif
Atsakyti