Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:13)
na, kas cia prase PN spalvyte parodyt-tai pagaliau isbandziau, grazi velniava kremine tokia wub.gif  Nu bet vistiek man anie per tirshti, sunkiai dengias, vargas karoce doh.gif  biggrin.gif Kad ir kokie patobulinti bebutu, nebeuzkariaus mano dushios biggrin.gif
"Perfect nails" 6,8 spalvyte 4u.gif

user posted image

superine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 21:51)
Tai mintis ta pati senu seniausia su liejimais susijusi mazdaug thumbup.gif  Aishku galima apmazint, kasbeko..A kur tavo naujoves aa?, senai davei cia vaizdu kokiu ? rolleyes.gif

kad kazkaip naujo nieko jauciu, palete praplesta pas mane, makaluoju istisai, bet kad eina tos pacios plius minus spalvos bigsmile.gif
sian nesidejau savo mielojo fioletavo blizgalo, nes nusilauziau viena naga, tai supykau visus nusitrumpinau ir pasidariau prancuza tavo ''mylima" biggrin.gif su pink smoothie tongue.gif sian frencho ir raudono diena buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 23, 22:06)
kad kazkaip naujo nieko jauciu, palete praplesta pas mane, makaluoju istisai, bet kad eina tos pacios plius minus spalvos  bigsmile.gif
sian nesidejau savo mielojo fioletavo blizgalo, nes nusilauziau viena naga, tai supykau visus nusitrumpinau ir pasidariau prancuza tavo ''mylima"  biggrin.gif su pink smoothie tongue.gif sian frencho ir raudono diena buvo  bigsmile.gif

laugh.gif laugh.gif NU ka man kas padarytu-gal i pradeciau mylet biggrin.gifD be kabuciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:18)
laugh.gif  laugh.gif NU ka man kas padarytu-gal i pradeciau mylet biggrin.gifD be kabuciu biggrin.gif

man irgi niekas nepadaro tongue.gif verysad.gif

doh.gif vsio man reikia ''Just in case tomorrow never comes'' ir ''My forbiden love'' doh.gif Toooobula wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrushka: 23 vasario 2012 - 22:32
QUOTE(Sonie @ 2012 02 23, 22:29)
Pas mane vakar viena grazuole buva su PN atejus, reikejo nuiminet..  puse valandos krapsciau, ir dildziau ir tirpinau ir vel dildziau ir vel tirpinau ir vel... aaaaa... dar keikiaus daug  biggrin.gif  doh.gif
todel ir as kazkaip nebetikiu stebuklais  biggrin.gif

o gal buvo lakuota su seno leidimo is kvadratiniu buteliuku smile.gif as naudoju naujus, is apvaliu, ir gerai nusiima, tikrai gerai, nes esu emus ir kai is kvadratiniu uzlakavo - tai visiskai netirpo, tiks vaizdas kad net nereagavo i ta valikli, o nauji puse lako folijoj lieka, kita puse ant nago bet ir tai atsokus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:48)
rolleyes.gif O su kuo tirpdei?

su ORLI valikliu, nes kur as gyvenu tik sitas ir yra, o is Nagavitos brangokai siustis gaunasi (cia aie Gelish)
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 23, 22:33)
su ORLI valikliu, nes kur as gyvenu tik sitas ir yra, o is Nagavitos brangokai siustis gaunasi (cia aie Gelish)

4u.gif aishkuma, nu kai grysh- bandysim ziuret, kaip ten kas nusiims g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 23 vasario 2012 - 22:35
Jolkau, as turiu ta Smokey Plium IBD, nu ta spalva ne tokia kaip ebey, svesesne ji , bet ne tokia kaip tas lakas. Blin, mano fotikas isprotejes, neperkelia fotkiu, gal mb rytoj ka sugalvos, tai parodyciau.
Va pansesne kaip cia buteliukas atrodo http://www.amazon.co...mp;sr=8-2-spell
Atsakyti
QUOTE(LAILA @ 2012 02 23, 23:14)
Jolkau, as turiu ta Smokey Plium IBD, nu ta spalva ne tokia kaip ebey, svesesne ji , bet ne tokia kaip tas lakas. Blin, mano fotikas isprotejes, neperkelia fotkiu, gal mb rytoj ka sugalvos, tai parodyciau.
Va pansesne kaip cia buteliukas atrodo  http://www.amazon.co...mp;sr=8-2-spell

g.gif mm tada netinka,noretus kazko panasaus i foto, lyg butu kakava su pienu , tokia pusiau murze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 13:14)
***** man visdelto reik pink smoothe  doh.gif taip reikejo nago plokstele perdengt, kad nesimatytu panagiu prancuzui, o as nieko tokio ruzavo neturiu doh.gif teko vozt 2 sluoknius light elegant, da poto ir little princes..nu siaip taip pasidenge, bet nepilnai verysad.gif Kurios ten ji turit, a galit man paskutini karta uztikrint,kad 2 sluoksniais pink smoo.. uzdengs pilnai naga, ir nesimatys laisvo krasto g.gif ?
Fotkej gal nelabai matos, nu bet zodziu gelbejomes kaip galejom biggrin.gif Alia nuo sluoksniu ir galai man ziuriu isipute  blink.gif
user posted image



Labai gražu wub.gif , žiūriu daug vargai doh.gif

QUOTE(LAILA @ 2012 02 23, 17:43)
Jolkuce, tas Pink Smoothe tikrai padengia per 2 sluoksnius, bet gaunasi tokia gan ruzava spalva, nzn, man kazkaip nelabai ji prancuzui, nebent paskui viska perdengti su Little Princess, kad ta ruzavuma numusti  g.gif
Pas rusaites perskaiciau, kad jos daro alia kamufliaza is geliniu laku >> maiso ant paletes Sleek White su Exhale, reiks pabandyti gal  g.gif



O kas dėl tos Pink Smoothe.... Tai ji man prancuziškui graži vienu sluoksniu, o dviem man asmeniškai ji per rūžava.
user posted image
Va kokia ji rūžava... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 24, 09:31)

Va kokia ji rūžava... doh.gif

ex, a va to ruzavumo ir norejo mergiote....teks pirkt daba doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 24, 09:48)
ex, a va to ruzavumo ir norejo mergiote....teks pirkt daba  doh.gif  biggrin.gif

ir aš jos jau noriu lotuliukas.gif
Atsakyti