Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Sonie @ 2012 02 23, 21:23)
Niu bet spalvyte tai tikrai velnishkai grazi  wub.gif

drinks_cheers.gif aga, aishku jei stebuklingai lengvai nusiimines-teks PN atsiprasyt tada blush2.gif lotuliukas.gif bet as kazkodel abejoju ar taip bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:27)
drinks_cheers.gif  aga, aishku jei stebuklingai lengvai nusiimines-teks PN atsiprasyt tada blush2.gif  lotuliukas.gif  bet as kazkodel abejoju ar taip bus biggrin.gif

Pas mane vakar viena grazuole buva su PN atejus, reikejo nuiminet.. puse valandos krapsciau, ir dildziau ir tirpinau ir vel dildziau ir vel tirpinau ir vel... aaaaa... dar keikiaus daug biggrin.gif doh.gif
todel ir as kazkaip nebetikiu stebuklais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 23, 21:29)
Pas mane vakar viena grazuole buva su PN atejus, reikejo nuiminet..  puse valandos krapsciau, ir dildziau ir tirpinau ir vel dildziau ir vel tirpinau ir vel... aaaaa... dar keikiaus daug  biggrin.gif  doh.gif
todel ir as kazkaip nebetikiu stebuklais  biggrin.gif

blink.gif blink.gif oo neee doh.gif doh.gif lotuliukas.gif Zodziu ja geriau tept ant gelio , o ne ant naturaliu..kad galec va su freza nuvaryt i rami galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:30)
blink.gif  blink.gif  oo neee  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  Zodziu ja geriau tept ant gelio , o ne ant naturaliu..kad galec va su freza nuvaryt i rami galva doh.gif

niu as su PN isvis nedirbu kad ir kokie jie grazus bebutu.. nes po nuemimo tai i mano veido spalva grazi buna - burokava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:13)
...pagaliau isbandziau, grazi velniava kremine tokia wub.gif  Nu bet vistiek man anie per tirshti, sunkiai dengias, vargas karoce doh.gif  biggrin.gif
"Perfect nails" 6,8 spalvyte 4u.gif

lauksim ziniu kaip lakysis tongue.gif
Atsakyti
nezinau ar rodys
https://www.facebook...150663177543092
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 23, 21:35)

man rodo, grazu, bet jau man per daug visko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 23, 22:29)
Pas mane vakar viena grazuole buva su PN atejus, reikejo nuiminet..  puse valandos krapsciau, ir dildziau ir tirpinau ir vel dildziau ir vel tirpinau ir vel... aaaaa... dar keikiaus daug  biggrin.gif  doh.gif
todel ir as kazkaip nebetikiu stebuklais  biggrin.gif

as snd ir nuemiau vienai merginai PN (jau cia kur patobulinti buvo) na tai labai gerai nusieme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 22:39)
man rodo, grazu, bet jau man per daug visko ax.gif

drinks_cheers.gif

tai cia viska ir paisialiojo su HG lakais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 23, 21:46)
as snd ir nuemiau vienai merginai PN (jau  cia  kur patobulinti buvo) na tai labai gerai nusieme mirksiukas.gif

rolleyes.gif O su kuo tirpdei?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 21:39)
man rodo, grazu, bet jau man per daug visko ax.gif

na bet mintis nebloga smile.gif visko galima pamazinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 23, 21:50)
na bet mintis nebloga smile.gif visko galima pamazinti  biggrin.gif

Tai mintis ta pati senu seniausia su liejimais susijusi mazdaug thumbup.gif Aishku galima apmazint, kasbeko..A kur tavo naujoves aa?, senai davei cia vaizdu kokiu ? rolleyes.gif
Atsakyti