Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 09:47)
O kuom ana susijus su ilgalaikiu lakavimu? g.gif Ebejuje ieshkok.

galima su ja nudrožt viršutinį sluoksnį, prieš nutirpdant laką biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 23:38)

Merginos o šis struktūrinis irgi tirpinasi su gelish nuėmėju? Kaip ir lakai? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
na ir pripliurpet per diena 10 psl, kol perskaiciau doh.gif

Jolkuce labai grazus naguciai 4u.gif

O as jau savaite niekaip sau nenusilakuoju doh.gif Sakiau siandien nusilakuosiu, viska parsinesiau, bet lempa palikau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Teks ryt nakti turbut lakuot, nes sestadieni butinai turi but grazus nagai smile.gif
Labai noriu irgi su blizgaliukais pabandyt ir folija rolleyes.gif
Atsakyti
Paneles, ar tiesa, kad ant gelish bazes net kinietiski lakai gerai laikosi?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 02 23, 11:19)
Merginos o šis struktūrinis irgi tirpinasi su gelish nuėmėju? Kaip ir lakai? Ačiū  4u.gif


Taip, tirpinasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonke @ 2012 02 23, 11:57)
Paneles, ar tiesa, kad ant gelish bazes net kinietiski lakai gerai laikosi?


Nesilaikys ax.gif aisku ziurint kurie kinieciu vienos firmos tai neblogai laike kokias 2savaites,o pvz kur analogas harmony pas kiniecius yra tai toks blogis,jis niekur nesilaiko ir niekap biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingosiukas1122: 23 vasario 2012 - 11:12
QUOTE(viliuosi @ 2012 02 23, 10:19)
Merginos o šis struktūrinis irgi tirpinasi su gelish nuėmėju? Kaip ir lakai? Ačiū  4u.gif

Taip 4u.gif


Uksne nu as nedrysciau su freza drozt, lako sluoksnis ir taip plonas, tai neduok die spustelejai ir su puse nago nusifrezuos, i nebereiks poto nei lakavimo nei tirpinimo-nieko lotuliukas.gif lotuliukas.gif

***** man visdelto reik pink smoothe doh.gif taip reikejo nago plokstele perdengt, kad nesimatytu panagiu prancuzui, o as nieko tokio ruzavo neturiu doh.gif teko vozt 2 sluoknius light elegant, da poto ir little princes..nu siaip taip pasidenge, bet nepilnai verysad.gif Kurios ten ji turit, a galit man paskutini karta uztikrint,kad 2 sluoksniais pink smoo.. uzdengs pilnai naga, ir nesimatys laisvo krasto g.gif ?
Fotkej gal nelabai matos, nu bet zodziu gelbejomes kaip galejom biggrin.gif Alia nuo sluoksniu ir galai man ziuriu isipute blink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 23 vasario 2012 - 12:54
Sveikos 4u.gif
Kokie jusu darbai wub.gif
Sedziu ir svajoju kada as taip ismoksiu,ot piesiu lotuliukas.gif
Man papasakokit kurtas strukturinis naudojamas? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Atsiprašau, kad lendu į jūsų temą, bet ieškau namie dirbančios ir ilgalaikį lakavimą darančios manikiūrininkės Fabijoniškėse ar kažkur netoliese blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 02 23, 13:00)
Sveikos 4u.gif
Kokie jusu darbai wub.gif
Sedziu ir svajoju kada as taip ismoksiu,ot piesiu lotuliukas.gif
Man papasakokit kurtas strukturinis naudojamas? g.gif

nesukit jus del to strukturinio smegenu biggrin.gif nebent megstat bespalvius nagus, tai tada galit pasiimti ir lakuotis skaidriai va su juo smile.gif Arba siaip pastriptin nagucius.O vien ilgalaikiam lakavimui jo tikrai nebutina tureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 15:01)
nesukit jus del to strukturinio smegenu biggrin.gif nebent megstat bespalvius nagus, tai tada galit pasiimti ir lakuotis skaidriai va su juo smile.gif Arba siaip pastriptin nagucius.O vien ilgalaikiam lakavimui jo tikrai nebutina tureti smile.gif

Megstu ramius tonus spalvu blush2.gif
Galvojau kad dar vienas reikalingas daiktas geliniam lotuliukas.gif
Uzsisakiau spalva blashul(jei yra klaidu sorry)dar tik pazindinuos lotuliukas.gif bet i jusu darbus paziurejus jau noriu raudonos,ryskios lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 23 vasario 2012 - 14:53
Jolkuce, tas Pink Smoothe tikrai padengia per 2 sluoksnius, bet gaunasi tokia gan ruzava spalva, nzn, man kazkaip nelabai ji prancuzui, nebent paskui viska perdengti su Little Princess, kad ta ruzavuma numusti g.gif
Pas rusaites perskaiciau, kad jos daro alia kamufliaza is geliniu laku >> maiso ant paletes Sleek White su Exhale, reiks pabandyti gal g.gif
Atsakyti