Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 23:43)
topo su strukturiniu as nenaudoju..tai tas 3 sluoknis gelio ir gavos tas vadinamas "topas"..Nu nezinau ar supratai ka apsakiau biggrin.gif

pataisyk, jei suklysiu blush2.gif
1. Baze
2. Bio gelis +blizgalai
3. bio gelis
4. Isemus is lempos jei reikia padildini
5. Bio gelis
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 22, 22:50)
pataisyk, jei suklysiu blush2.gif
1. Baze
2. Bio gelis +blizgalai
3. bio gelis
4. Isemus is lempos jei reikia padildini
5. Bio gelis

Niu vo, viska tu supratai thumbup.gif Tik bio geli cia vadint gal tiktu labiau- strukturinu ax.gif Na bet cia esmes nekeicia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 vasario 2012 - 22:52
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 22:51)
Niu vo, viska tu supratai  thumbup.gif Tik bio geli cia vadint gal tiktu labiau- strukturinu ax.gif Na bet cia esmes nekeicia biggrin.gif

Bandysiu sau kažką panašaus pasidaryt jaučiu nes baisiai vienas turimas blizgutis man gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 22, 22:58)
Bandysiu sau kažką panašaus pasidaryt jaučiu nes baisiai vienas turimas blizgutis man gražus  wub.gif

bigsmile.gif rodyk ta blizgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 23:51)
Niu vo, viska tu supratai  thumbup.gif Tik bio geli cia vadint gal tiktu labiau- strukturinu ax.gif Na bet cia esmes nekeicia biggrin.gif

pagaliau isiaiskinau thumbup.gif , na dabar beliko strukturini geli uzsisakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 22, 23:02)
pagaliau isiaiskinau  thumbup.gif , na dabar beliko strukturini geli uzsisakyti lotuliukas.gif

Kablys ania? biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kiek minuciu strukturini geli lempoje laikot? ir kokia base naudojat? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonie: 22 vasario 2012 - 23:08
kur cia tiek groziu prisiziurejus neusinamysi lotuliukas.gif lotuliukas.gif , vau jau prireike nan night reflections , sakau sau vis jau paskutine, bet.....
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 23, 00:08)
kur cia tiek groziu prisiziurejus neusinamysi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , vau jau prireike nan  night reflections , sakau sau vis jau paskutine, bet.....

lotuliukas.gif

niu man tai labai grazi wub.gif nors violetavu neesu megeja, bet grazu labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 23:07)
O kiek minuciu strukturini geli lempoje laikot? ir kokia base naudojat? 4u.gif

taigi baze is gelisho mirksiukas.gif ir strukturinis gelisho smile.gif 2-3 min laikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 23, 00:16)
taigi baze is gelisho  mirksiukas.gif ir strukturinis gelisho smile.gif 2-3 min laikau smile.gif

reik jau ir man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 23:27)
reik jau ir man  lotuliukas.gif

laugh.gif laugh.gif parodyk jum saldaini- tai i puolat kai ant velykiniu kiausiniu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti