Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 23:21)
unsure.gif ta prasme? Jeigu barstai blizgi ant uzlakuoto lako, bet dar nekishto i UV? Manau jei blizguciu nedaug barstysi, ir jie bus smulkus- neatsoks ax.gif

kazkaip vis bijau as eksperimentuot... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 22:23)
kazkaip vis bijau as eksperimentuot...  doh.gif

Vadinas mazai shampano geri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 23:23)
Vadinas mazai shampano geri lotuliukas.gif

bijau kad po ekperimentu nebus is ko geria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 22:28)
bijau kad po ekperimentu nebus is ko geria  biggrin.gif

Ta prasme, nebus uz ka? lotuliukas.gif Alia gi visad dar blakstes lieka atsargai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 23:29)
Ta prasme, nebus uz ka? lotuliukas.gif Alia gi visad dar blakstes lieka atsargai biggrin.gif

tai blakstes pas mane pirmu frontu varos 4u.gif o lakavimas man poilsiui blush2.gif kaip daina sielai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 22:30)
tai blakstes pas mane pirmu frontu varos  4u.gif o lakavimas man poilsiui  blush2.gif kaip daina sielai  lotuliukas.gif

Aii..tai tada bus tos shampes irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2012 02 22, 23:11)
Sakyk, o kurį būtent pirkai? Gal matei visus gyvai? Kuo jie čia skiriasi nelabai suprantu> Negi tik dizainu? g.gif

http://www.manikiura...b650d6.49610994

realiai jie visi beveikvienodi, skirtumas tik tas kad viena puse eina ta plati (atstumti odelems) o kita galiuko puse jau skiriasi.
tokio kaip as pirkau nera cia. kazkas panasaus http://www.manikiura...1...mui-RAJ-1A tik mano vienas galas tas platus kaip cia, o kitas toks smailutis. Mokejau 19 lt.
kaip sake konsultatnte kai kurie skirti labiau pedikiurui, kiti manikiurui, manasis toks universalus ale mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 20:12)
Ikeliu ivertinti mano siandienini eksperimenta: 2 sluoksniai HG Night Reflection ir 1 sluoksnis HG Good Gossip  4u.gif

Jo sitas geras derinys, dar grazu Belas vampire 2sluoksniai ir ant virsaus Good goossip wub.gif gaunasi kazkas panasaus tik tamsiau, as su sitais deriniais baigiu jau antra bonke to good goossipo doh.gif jau net pirkt nebenoriu, nu bet reikia biggrin.gif

Jolkuce labai grazu wub.gif As vat dabar susimasciau g.gif zinok pas mane dabar kiek klijenciu priaugintais nagais, tai beveik visos nori kazkokiu imantrybiu ir jau treciai per dvi savaites i galus dejau blizgius su folga, tai blizgius su daile...kokius metus buvo ramu ne viena neprase, tik paprastai lakuojam arba prancuzas, o vat dabar nori visokiu bajeriuku...ka tai galetu reiksti? ka vel atejo i mada velykiniu kiausiniu mada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 22 vasario 2012 - 22:38
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 23:12)

...  baze, sluoksnis gelio,ant jo isdelioji ka nori,  pabarstai kokio velnio ar ko padelioji..i lempa.Tada sluoksnis ant virshaus.vel i UV, pavirshius jei nelygus imi pazulini sulygini, i vel ant galo pablizgini plonu sluokniu gelio pavirsiu....

Niekada nedarius su bio geliu, tai vis nesuprantu eigos ax.gif , cia pabaigoj nelabai supratau ka darei? 3 sluoksn. bio gelio ar jau topa dejia?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 22, 23:35)
Jo sitas geras derinys, dar grazu Belas vampire 2sluoksniai ir ant virsaus Good goossip wub.gif gaunasi kazkas panasaus tik tamsiau, as su sitais deriniais baigiu jau antra bonke to good goossipo doh.gif jau net pirkt nebenoriu, nu bet reikia biggrin.gif

Man irgi jis visur eina - ir vienas ir su kitom spalvytem 4u.gif
nors buvo cia kazkada kliente prancuzo uzsigeidus su Good Gossip galiuku, tai man negrazu buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 22, 22:38)
Niekada nedarius su bio geliu, tai vis nesuprantu eigos  ax.gif , cia pabaigoj nelabai supratau ka darei? 3 sluoksn. bio gelio ar jau topa dejia?

topo su strukturiniu as nenaudoju..tai tas 3 sluoknis gelio ir gavos tas vadinamas "topas"..Nu nezinau ar supratai ka apsakiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 22, 22:35)
J

Jolkuce labai grazu wub.gif  As vat dabar susimasciau g.gif zinok pas mane dabar kiek klijenciu priaugintais nagais, tai beveik visos nori kazkokiu imantrybiu ir jau treciai per dvi savaites i galus dejau blizgius su folga, tai blizgius su daile...kokius metus buvo ramu ne viena neprase, tik paprastai lakuojam arba prancuzas, o vat dabar nori visokiu bajeriuku...ka tai galetu reiksti? ka vel atejo i mada velykiniu kiausiniu mada?

Dekui 4u.gif zinok juokas juokais, alia pas man irgi uzklausimas atsirado blink.gif as biski isigandau gal visa ta blizgu tvisku gryzta...Bet gal cia labiau tinka-pavasaris artejantis,noras kedenti plunksnas, puoshtis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 vasario 2012 - 22:48
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 22, 23:35)
ka vel atejo i mada velykiniu kiausiniu mada?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti