Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Dangiuks @ 2012 02 22, 15:38)
Sveikos, mergytės,

norėjau paklausti tų, kurios naudoja metalinį įrankį, skirtą atstumti odeles. Ar jis nebraižo nago paviršiaus? 4u.gif  Nes prisimenu, kažkada seniai man darė manikiūrą su metaliniu, tai nepatiko, nubraižė paviršių, bet tai buvo seniai, gal dabar geresni tie įrankiai? Ar geriau pirkti kažkokį ne metalinį? blush2.gif  4u.gif

Ačiū labai iš anksto už atsakymą 4u.gif

Jei metalinis įrankis naudojamas netinkamai, jei juo spaudžiama nago plokstele, tai galima ne tik subraizyti, bet ir sutraumuoti nagą. Jei šio įrankio norite sau, rekomenduočiau apelsinmedzio lazdeles. Kitas klausimas ar ji naudosite idealiu atstumdymui ar ilgalaikio lako nuemimui?
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 22, 16:43)
Jei metalinis įrankis naudojamas netinkamai, jei juo spaudžiama nago plokstele, tai galima ne tik subraizyti, bet ir sutraumuoti nagą. Jei šio įrankio norite sau, rekomenduočiau apelsinmedzio lazdeles. Kitas klausimas ar ji naudosite idealiu atstumdymui ar ilgalaikio lako nuemimui?


Manau pradžiai man užteks odelėms tokio, kokį turiu, mano toks silikoninis, o va lakui nuimti turbūt tik metalinis tiks, ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2012 02 22, 15:46)
Manau pradžiai man užteks odelėms tokio, kokį turiu, mano toks silikoninis, o va lakui nuimti turbūt tik metalinis tiks, ar ne? 4u.gif

O tas silikoninis toks raudonas? Ne per minkštas jis? Man kažkaip su juo išvis neina nieko atstumdyt blush2.gif Visumoj vistiek ir odelems ir geliniam lakui indidualiam naudojimui, kad nepažeisti nago aš rekomenduoju apelsinmedi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 22, 17:10)
O tas silikoninis toks raudonas? Ne per minkštas jis? Man kažkaip su juo išvis neina nieko atstumdyt  blush2.gif Visumoj vistiek ir odelems ir geliniam lakui indidualiam naudojimui, kad nepažeisti nago aš rekomenduoju apelsinmedi  4u.gif


Taip, galiukas raudonas, pagaliukas baltas. Man jis labai patinka, matyt mano odelėms tinka, nėra storos jos biggrin.gif

Supratau, tai geliniui lakui nuimti, paieškosiu apelsinmedžio. AČIŪ LABAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 14:57)
pranesu info- pirkau 50vnt vidiniu ir 50vnt isoriniu indikatoriu steripac bei 10 lapu popieriaus- 29.20lt- tai cia pigiau nei vilniaus gatvej- o dabar buvu kareiviu 19



W.T.F.!!!! Nieko nesuprantu doh.gif , nuvažiavau aš irgi į tą parduotuvę tik Kaune, kur siunčiau nuorodą ir kaip susinervijau. mad.gif

Taip pasiemiau Karšto oro indikatoriu 50 vnt. išorinių bei 50 vnt. vidinių + 10 lapų krepinio poieriaus ir sumokėjau mad.gif wacko.gif protest.gif 55,00lt. kažkokia nesąmonė
user posted image

O nuvažiavau į darbą ir administratorė paskamb. į Vitriną, taigi Vitrinoje- Išoriniai 25vnt.-5,00lt.; Vidiniai 1Vnt.-0,20cnt.

Tai kai prašoviau gun_bandana.gif gun_rifle.gif slap.gif mega_shok.gif fool.gif tease.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 16:05)
gera parafina, kad istraukei is jo rankas ir jos riebios tikrai-


g.gif Šiaip keista gal kažką netaip darai? Nes jau po pirmos procedūros efektas yra. Beje kurį Tu naudoji, karštą ar šaltą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 22 vasario 2012 - 17:37
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 19:39)
W.T.F.!!!! Nieko nesuprantu doh.gif , nuvažiavau aš irgi į tą parduotuvę tik Kaune, kur siunčiau nuorodą ir kaip susinervijau. mad.gif

Taip pasiemiau Karšto oro indikatoriu 50 vnt. išorinių bei 50 vnt. vidinių + 10 lapų krepinio poieriaus ir sumokėjau  mad.gif  wacko.gif  protest.gif 55,00lt. kažkokia nesąmonė
user posted image

O nuvažiavau į darbą ir administratorė paskamb. į Vitriną, taigi Vitrinoje- Išoriniai 25vnt.-5,00lt.; Vidiniai 1Vnt.-0,20cnt.

Tai kai prašoviau  gun_bandana.gif  gun_rifle.gif  slap.gif  mega_shok.gif  fool.gif  tease.gif
Papildyta:
g.gif Šiaip keista gal kažką netaip darai? Nes jau po pirmos procedūros efektas yra. Beje kurį Tu naudoji, karštą ar šaltą?

nu geras!!!! bet spejau, kad moteriske tu sumokejai cia jau su antkainiu, nes as emiau ju atstovybeje, kaip ofisas labiau nei parduotuve , pati i parduotuve nulekei, tai ten kainos atitinkamos... na toks spejimas- PATIKRINA U SU SAVO CEKIU PAS MANE 0.15, ISORINIAI, 0.35 VIDINIAI IR POPIERIUS 0.42 LT VOT TAK
tesiu tema parafinas- i vonele pridedu luitu parafino- islydau- klientes svarias rankas patepu spec kremu- arba be jo-kisam kelis 3-5 kart i voneletada ivynioju i plevele ir i pirstines- kas negerai? pirkau nagavitoj pieno-medaus parafina- sausos rankos, na kazkiek yra poveikis, geriau atrodo rankos, bet pvz apie joki masaza negali buti kalbos is to kas ant ranku liko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 22 vasario 2012 - 18:34
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 19:07)
nu geras!!!! bet spejau, kad moteriske tu sumokejai cia jau su antkainiu, nes as emiau ju atstovybeje, kaip ofisas labiau nei parduotuve , pati i parduotuve nulekei, tai ten kainos atitinkamos... na toks spejimas
tesiu tema parafinas- i vonele pridedu luitu parafino- islydau- klientes svarias rankas patepu spec kremu- arba be jo-kisam kelis 3-5 kart i voneletada ivynioju i plevele ir i pirstines- kas negerai? pirkau nagavitoj pieno-medaus parafina- sausos rankos, na kazkiek yra poveikis, geriau atrodo rankos, bet pvz apie joki masaza negali buti kalbos is to kas ant ranku liko doh.gif


Pas mane parafino procedūra tokia (viskas su Depileve) : pilingas (kuris "nusirutulioja", nereikia nuplauti), masažas su kolageno/elastano kremu, tada merkiu į parafiną tris - penkis kartus,į plėvelę, i pirštines, laikau 15 min, tada nuimu ir patepu su AHA kremu. 4u.gif

tepti kažkuo reikia, kad į rankas kažkas gertūsi 4u.gif

o masažas su parafinu - tai gal čia kalba eina apie šaltąjį parafiną, kurio likučius galima įmasažuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 02 22, 20:20)
Pas mane parafino procedūra tokia (viskas su Depileve) : pilingas (kuris "nusirutulioja", nereikia nuplauti), masažas su kolageno/elastano kremu, tada merkiu į parafiną tris  - penkis kartus,į plėvelę, i pirštines, laikau 15  min, tada nuimu ir patepu su AHA kremu. 4u.gif

tepti kažkuo reikia, kad į rankas kažkas gertūsi  4u.gif

o masažas su parafinu - tai gal čia kalba eina apie šaltąjį parafiną, kurio likučius galima įmasažuoti g.gif

na viska darau taip pat, ir mane taip moke, ir priemones depileve, bet viena kliente buvo manikiuro po voneles parafino - cia pusyno kelias daresi- tai nieko jai netepe- tik parafine mirke- bet gi poveikis visai kitas- man net kremo po manikiuro nereikejo tepti- tai ir galvoju- kas negerai pas mane...ir kai mokiausi irgi lyg man uzsifiksavo, kad riebesnes rankos buvo po voneles kai nuimi jokio kremo papildomo nebuvo... depresija man tuoj prasides doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 19:07)
nu geras!!!! bet spejau, kad moteriske tu sumokejai cia jau su antkainiu, nes as emiau ju atstovybeje, kaip ofisas labiau nei parduotuve , pati i parduotuve nulekei, tai ten kainos atitinkamos... na toks spejimas- PATIKRINA U SU SAVO CEKIU PAS MANE 0.15, ISORINIAI, 0.35 VIDINIAI IR POPIERIUS 0.42 LT VOT TAK
tesiu tema parafinas- i vonele pridedu luitu parafino- islydau- klientes svarias rankas patepu spec kremu- arba be jo-kisam kelis 3-5 kart i voneletada ivynioju i plevele ir i pirstines- kas negerai? pirkau nagavitoj pieno-medaus parafina- sausos rankos, na kazkiek yra poveikis, geriau atrodo rankos, bet pvz apie joki masaza negali buti kalbos is to kas ant ranku liko doh.gif

Nu jo bet tada vistiek esmė tama kad teks atsiprašyt Vitrinos blush2.gif

QUOTE(freza80 @ 2012 02 22, 19:20)
Pas mane parafino procedūra tokia (viskas su Depileve) : pilingas (kuris "nusirutulioja", nereikia nuplauti), masažas su kolageno/elastano kremu, tada merkiu į parafiną tris  - penkis kartus,į plėvelę, i pirštines, laikau 15  min, tada nuimu ir patepu su AHA kremu. 4u.gif

tepti kažkuo reikia, kad į rankas kažkas gertūsi  4u.gif

o masažas su parafinu - tai gal čia kalba eina apie šaltąjį parafiną, kurio likučius galima įmasažuoti g.gif



Visiškai teisingai thumbup.gif Tavo klaida matyt kad nedarai pilingo.
Atsakyti
Gavau tuos anpirscius lakui nuimineti... tai paaiskinkit man blondinei... ten i juos reik pilti tiek daug to nuemejo ir merkti nagus? ar as kazka ne taip suprantu?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ikeliu ivertinti mano siandienini eksperimenta: 2 sluoksniai HG Night Reflection ir 1 sluoksnis HG Good Gossip 4u.gif
Foto ne visiskai atspindi spalvyte - spalva avos tokia nei violetine nei bordo su blizgiu 4u.gif tarsi tamsi vysnia bet i violetinuma wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 22, 20:12)
Sveikos  4u.gif

Ikeliu ivertinti mano siandienini eksperimenta: 2 sluoksniai HG Night Reflection ir 1 sluoksnis HG Good Gossip  4u.gif
Foto ne visiskai atspindi spalvyte - spalva avos tokia nei violetine nei bordo su blizgiu  4u.gif tarsi tamsi vysnia bet i violetinuma  wub.gif



bigsmile.gif bigsmile.gif Dailus experimentas olialia thumbup.gif
Atsakyti