Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 12:16)
Bet nekenčių jų rašyti į galiojimo lentelę, kaip ir China Glaze lakai doh.gif, a vo OPI lakai nea schmoll.gif 24mėn.

O OPI ilgalaikiai-18men. biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa , blush2.gif praėjo jau beveik savaitėlė ir mano juodžiai su folija dar vis laikosi thumbup.gif , išskyrus vieną nagą ,kurį užlaužiau bedėdama pirkinių maišą iš priekinės sėdynės ant galinės blink.gif nu tooooooks nemalonus jausmelis..... tai teko jį nukirpt,o visi kiti super thumbup.gif
Atsakyti
pranesu info- pirkau 50vnt vidiniu ir 50vnt isoriniu indikatoriu steripac bei 10 lapu popieriaus- 29.20lt- tai cia pigiau nei vilniaus gatvej- o dabar buvu kareiviu 19
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 13:57)
pranesu info- pirkau 50vnt vidiniu ir 50vnt isoriniu indikatoriu steripac bei 10 lapu popieriaus- 29.20lt- tai cia pigiau nei vilniaus gatvej- o dabar buvu kareiviu 19

Tai vadinas geriau drozt iki kareiviu g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 21, 22:37)
o ka naudojate odeliu minkstinimui?


as naudoju HARMONY aliejuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 14:57)
pranesu info- pirkau 50vnt vidiniu ir 50vnt isoriniu indikatoriu steripac bei 10 lapu popieriaus- 29.20lt- tai cia pigiau nei vilniaus gatvej- o dabar buvu kareiviu 19



Geras.... thumbup.gif
Čia buvai toj kur aš nuorodą įmečiau ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 14:09)
Geras.... thumbup.gif
Čia buvai toj kur aš nuorodą įmečiau ? g.gif

pagal adresa- tai ten smile.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif Merginos ar yra SM tema apie Perfect Nails produkcija, nes nerandu? Idomu butu paskaityti atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2012 02 22, 14:50)
poster_offtopic.gif Merginos ar yra SM tema apie Perfect Nails produkcija, nes nerandu?  Idomu butu paskaityti atsiliepimus  4u.gif

Atskirai temos nera..o produkcija siaipsau, aishku kaikurios prekes liuks, kai kurios prastesnes ax.gif Kiekvienam pagal skoni.
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 16:09)
Geras.... thumbup.gif
Čia buvai toj kur aš nuorodą įmečiau ? g.gif

taip ten nuvaziavau...dar parafino labai reikia, bet sako galim uzsakyti is klaipedos... na cia dabar visai i sali nugrybausiu, bet patarkit- kur nupirkti gera parafina, kad istraukei is jo rankas ir jos riebios tikrai- nes pirkau krinonoj, pirkau nagavitoj ir suds, net ju krema pasiulyta nupirkau, uztepiau ir vistiek rankos sausos doh.gif
o cia, kad nors truputi i tema- darbelis is paskutiniu- ibd plum raven berods spalva
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar buvau nagavitoj ir girdejau, kaip pradedanciajai aiskino apie gelini lakavima. Tai sake, kad bazes neuztenka patept, reikia teptuku gerai itrint, imasazuot. Bet as tai nieko nemasazuoju ir laikos kuo puikiausiai klientems. Jus imasazuojat ar tiesiog gerai uztepat? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 16:05)

labai prasta foto kokybe - nelabai kas matos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonie: 22 vasario 2012 - 15:10
Sveikos, mergytės,

norėjau paklausti tų, kurios naudoja metalinį įrankį, skirtą atstumti odeles. Ar jis nebraižo nago paviršiaus? 4u.gif Nes prisimenu, kažkada seniai man darė manikiūrą su metaliniu, tai nepatiko, nubraižė paviršių, bet tai buvo seniai, gal dabar geresni tie įrankiai? Ar geriau pirkti kažkokį ne metalinį? blush2.gif 4u.gif

Ačiū labai iš anksto už atsakymą 4u.gif
Atsakyti