Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 11:34)
Aš jau pora metų nevažiuoju, nes žiauriai suprastėjus buvo... doh.gif , bet galvoju gal šiais metais reiks nulėkt  thumbup.gif
Taip tokie,vienas iš jų. Nieko važiuosiu nusipirkt, pakalbėjau su kliente stomatologe ir pasakė kur nuvažiuot ir nusipirkt  thumbup.gif

Stomotologu prekese? rolleyes.gif ee isduok ir mums biggrin.gif
Atsakyti
na pas mane tai SteriPac juosteles, ir vilniaus gatvej berods dabar tik tokius turi- buena vista nebeturi jau seniai
o del pelenes, tai jo....turgelis,kur kai nezinai kainu gali ir brangiau nusipirkti, bet man smugis buvo, kai toj parodoj puodais prekiavo, nu galvoju vsio...baigesi parodos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 12:39)
Stomotologu prekese? rolleyes.gif ee isduok ir mums biggrin.gif


Aš juk iš Kauno ax.gif
bet va nuorodą kurią man davė sterilizavimo priemonės


Va kontaktai yra ir Vilniuje bigsmile.gif kontaktai

Ten galima irgi nusipirkt pigiau nei visur kitur kas dirba su dirbtiniais nagais, frezom antgalių su deimantinėm galvutėm, nes kai pasakiau kad deimantinė nagavitoj bent jau kainavo 200lt. , tai ji išsižiojo, sako po 10-30lt. kainuoja doh.gif
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 12:39)
na pas mane tai SteriPac juosteles, ir vilniaus gatvej berods dabar tik tokius turi- buena vista nebeturi jau seniai
o del pelenes, tai jo....turgelis,kur kai nezinai kainu gali ir brangiau nusipirkti, bet man smugis buvo, kai toj parodoj puodais prekiavo, nu galvoju vsio...baigesi parodos schmoll.gif



jau kaip žvengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 22 vasario 2012 - 11:48
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 11:43)
Aš juk iš Kauno  ax.gif
bet va nuorodą kurią man davė sterilizavimo priemonės
Va kontaktai yra ir Vilniuje  bigsmile.gif kontaktai
jau kaip žvengiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

dekui, situs zinau,planuose yr kelione pas anuos thumbup.gif

O ka manai-puodai prie grozio gi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Va mokesim po 10 lt,kad ateit i puodus paziuret, na dar i trusikus, pirshtines,akinius nuo saules lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 vasario 2012 - 11:51
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 12:46)
dekui, situs zinau,planuose yr kelione pas anuos thumbup.gif

O ka manai-puodai prie grozio gi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Va mokesim po 10 lt,kad ateit i puodus paziuret, na dar i trusikus, pirshtines,akinius nuo saules lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Nu bet tikrai..... o dabar bent būna iš Rusijos kokių meistrių, kurios ten piešia arba formuoja nagus? Nes anksčiau tai būdavo, tai ten bent įdomu pastovėti, pafotografuoti pavyzdžių....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 22 vasario 2012 - 11:53
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 11:53)
Nu bet tikrai..... o dabar bent būna iš Rusijos kokių meistrių, kurios ten piešia arba formuoja nagus? Nes anksčiau tai būdavo, tai ten bent įdomu pastovėti, pafotografuoti pavyzdžių....

senai is ruskyno nebeber nieko, da laime , kad latviai ka atveza parodyti doh.gif Bet ir tai va anoj temoj sake kad Kinetic nebebus. Na nebent Egidija ar Grazvalda koki meistra pasikvies is rusijosar da is kur,arba va kaunieciai dar CNI meistrus kaip visad pasiims ...Daugiau kazi a kas mus cia nustebins schmoll.gif
Atsakyti
na as irgi jau siandienai suplanavau kelione popieriaus pirkti...atejo laikas...
o dar bajeris is pelenes kai nagavitos stende kainos keitesi kol ateini iki kasos ji uzauga...5lt, na visko buvo uzpraeitais metais...ziuresim kaip siais metais bus
beje naujausi mano pirkiniai bus- laukiama black leaves, cinamon coffee, stand out, rose garden, goosip girl. kaip tik iskenteti ir sulaukti- dabar specialiai nusiemiau ir nieko netepiau- lai ilsissi
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 11:56)
na as irgi jau siandienai suplanavau kelione popieriaus pirkti...atejo laikas...
o dar bajeris is pelenes kai nagavitos stende kainos keitesi kol ateini iki kasos ji uzauga...5lt, na visko buvo uzpraeitais metais...ziuresim kaip siais metais bus
beje naujausi mano pirkiniai bus- laukiama black leaves, cinamon coffee, stand out, rose garden, goosip girl.  kaip tik iskenteti ir sulaukti- dabar specialiai nusiemiau ir nieko netepiau- lai ilsissi

g.gif o sis kieno ?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 13:59)
g.gif o sis kieno ?

ibd gelac- irgi is senos bandau laime
oi kad nusikalbejau- black licorice spalva rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 22 vasario 2012 - 12:03
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 12:01)
ibd gelac- irgi is senos bandau laime

Nu cia rizikuoji...***** ir cinamona imi..nu duok die , kad viskas butu gerai su jom doh.gif Nes cia kaip stebuklas, viskas stovi-ok, o va pyst po savaites patikrinu i po viena palaidoju verysad.gif

Tiesa sedejau mastojau ir vistik pliusa dar riebu uzdejau Harmony gelish,nes atkreipiau demesi jis-ilgiausiai galioja net 36m..Tuo tarpu is mano turimu kolekcijoje, trumpiausiai - 12m galioja Orly smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 vasario 2012 - 12:06
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 14:03)
Nu cia rizikuoji...***** ir cinamona imi..nu duok die , kad viskas butu gerai su jom doh.gif Nes cia kaip stebuklas, viskas stovi-ok, o va pyst po savaites patikrinu i po viena palaidoju verysad.gif

rizikuoju- nes tokios spalvos niekur nera daugiau grazios- cia apie cinamona- o juoda tai bandau
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 13:03)
Tiesa sedejau mastojau ir vistik pliusa dar riebu uzdejau Harmony gelish,nes atkreipiau demesi jis-ilgiausiai galioja net 36m..Tuo tarpu is mano turimu kolekcijoje, trumpiausiai - 12m galioja Orly smile.gif



Bet nekenčių jų rašyti į galiojimo lentelę, kaip ir China Glaze lakai doh.gif, a vo OPI lakai nea schmoll.gif 24mėn.
Atsakyti