Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Laba 4u.gif

Mergaites, turiu klausimeli, gal kas isbande ir gales atsakyti blush2.gif Ar tinka kito gamintojo priemones pries nulakojant laku Harmony Gelish, t.y. Nail Prep Perfect Nails ir Ultrabond Perfect Nails pries nulakuojant nagucius laku Harmony Gelish gamintojo?
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2012 02 22, 10:25)
Laba  4u.gif

Mergaites, turiu klausimeli, gal kas isbande ir gales atsakyti  blush2.gif Ar tinka kito gamintojo priemones pries nulakojant laku Harmony Gelish, t.y. Nail Prep Perfect Nails ir Ultrabond Perfect Nails  pries nulakuojant nagucius laku Harmony Gelish gamintojo?

kad ant harmony bazes viskas laikosi-tai jau isbandyta, o va ant PN nezinau,bandyk, kas nerizikuoja - gi negeria sampano thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 vasario 2012 - 10:30
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 12:24)
Nėra už ką  mirksiukas.gif , bandymus prašom įnket čia  mirksiukas.gif

doh.gif kaip kainikės, nafik kaip neapsimoka tada pirkt toj Vitrinoj, O tai sakykit perkat tas vidinis toks paiilgas su dviem žaliais indikatoriais kurie turi pakisti į juodą, ir išorinis varnelė? Tokius perkat?

tokius, ilgas lapelis as juos apkarpau ir iklijuoju, nes jei visa paklode klijuoti , o jei dar du, tai feee
beje dar del pakavimo, gal kam pades, nes as is pradziu nezinojau- tai saupakuojam viena sluoksni ir kelis instrumentus galima i viena isorine pakuote vynioti ir tik vieno indikatoriaus uztenka ir vidininio ir isorinio mirksiukas.gif bet jau toki rinkini kai atplesi ir turi sunaudoti biggrin.gif kita diena teks vel sterilizuoti
JOLKUCE- 4u.gif aciu belieka sulaukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 22 vasario 2012 - 10:44
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 10:29)
kad ant harmony bazes viskas laikosi-tai jau isbandyta, o va ant PN nezinau,bandyk, kas nerizikuoja - gi negeria sampano  thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaangelika: 22 vasario 2012 - 11:17
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 10:41)

JOLKUCE-  4u.gif  aciu belieka sulaukti


Prasau, bele tik gautum nesustingusi 4u.gif


Ingeborgita2,

As va radau seniena-tai pas man tokie buvo,pradzioj sviesiai rudi ,o po sterilizaijos turi but juodi tie galiukai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau laukiu nesulaukiu savo prekikiu blush2.gif Bet dar kantrybes 4u.gif
Prisiskaiciau visokios info,sakykit ar vietoj cleanerio ir bondo tikrai galiu naudot cutosepta ar spirita? g.gif
Kurie geliai lengviau tepasi,pradedanciosioms?Uzsisakiau viska is Harmony,bet ziuriu ir kitos firmeles galima tepti ant bazes Harmony blush2.gif
Atsakyti
Įdomu ar gautūsi toks variantas su gelishu, man tai gražu.... wub.gif
Labai graži dailė man wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 11:03)
Įdomu ar gautūsi toks variantas su gelishu, man tai gražu.... wub.gif
Labai graži dailė man wink.gif

O kodel ir ne, gi cia iprastas liejimas...As tada gi savo raudonus liejau-tai manau cia tas pats velnias, tik galiukai lieti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 11:53)
Prasau, bele tik gautum nesustingusi 4u.gif
Ingeborgita2,

As va radau seniena-tai pas man tokie buvo,pradzioj sviesiai rudi ,o po sterilizaijos turi but juodi tie galiukai smile.gif
user posted image



schmoll.gif nea, netokius naudoju, pabandysiu nete surasti ir įmesti nuorodą.....
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 12:04)
O kodel ir ne, gi cia iprastas liejimas...As tada gi savo raudonus liejau-tai manau cia tas pats velnias, tik galiukai lieti ax.gif



Nu bet gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 13:03)
Įdomu ar gautūsi toks variantas su gelishu, man tai gražu.... wub.gif
Labai graži dailė man wink.gif

thumbup.gif super, kai moki tai ir padarysi... mirksiukas.gif
ar kas planuoja i pelene eiti? beje ar man atrodo ar su kiekvienais metais vis prasciau... praeitais metai net nebejau, bet galvoju gal siais metais reikia nueiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 11:06)
thumbup.gif  super, kai moki tai ir padarysi...  mirksiukas.gif
ar kas planuoja i pelene eiti? beje ar man atrodo ar su kiekvienais metais vis prasciau... praeitais metai net nebejau, bet galvoju gal siais metais reikia nueiti  g.gif

Zinoma eisiu cool.gif kasmet ainu,cia jau kaip tradicija.O del prastumo, tiesa,daros labiau gariunai, o ne paroda verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 11:05)
schmoll.gif  nea, netokius naudoju, pabandysiu nete surasti ir įmesti nuorodą.....
Papildyta:


http://www.beautyfor...0:const.1:pos.c g.gif tokie ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 22 vasario 2012 - 11:12
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 12:06)
thumbup.gif  super, kai moki tai ir padarysi...  mirksiukas.gif
ar kas planuoja i pelene eiti? beje ar man atrodo ar su kiekvienais metais vis prasciau... praeitais metai net nebejau, bet galvoju gal siais metais reikia nueiti  g.gif


Aš jau pora metų nevažiuoju, nes žiauriai suprastėjus buvo... doh.gif , bet galvoju gal šiais metais reiks nulėkt thumbup.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 12:16)
Zinoma eisiu  cool.gif kasmet ainu,cia jau kaip tradicija.O del prastumo, tiesa,daros labiau gariunai, o ne paroda verysad.gif
Papildyta:

http://www.beautyfor...0:const.1:pos.c    g.gif  tokie ?


Taip tokie,vienas iš jų. Nieko važiuosiu nusipirkt, pakalbėjau su kliente stomatologe ir pasakė kur nuvažiuot ir nusipirkt thumbup.gif
Atsakyti