Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 10:51)
Nu vo da isamiau  4u.gif dekavoju, nes pakeiciau dezinfektanta-tai buvau sunerimus kaip ana skiest teisingai, nes Dekonexsas savaip, sitas ziuriu da kitaip  doh.gif



Nėra už ką ax.gif 4u.gif
Pas mus kažkaip tik šitą naudoja, nes jis atitinka reikalavimus....
O ano vo ir nežinau kas čia per daiktas yra.... g.gif schmoll.gif


O kai mokiausi Nagavitoj tai pamenu merkdavom į Mendį tada dar tiko, o db jau nebetinka doh.gif
Jei ką klauskit blush2.gif , kas susiję su higiena, viską atsakysiu, nes kai neseniai tikrino mane doh.gif ,tai iškalus viską gerai, mirksiukas.gif kad nesusimaišyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 22 vasario 2012 - 09:55
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 09:54)
Nėra už ką  ax.gif  4u.gif
Pas mus kažkaip tik šitą naudoja, nes jis atitinka reikalavimus....
O ano vo ir nežinau kas čia per daiktas yra.... g.gif  schmoll.gif
O kai mokiausi Nagavitoj tai pamenu merkdavom į Mendį tada dar tiko, o db jau nebetinka  doh.gif
Jei ką klauskit blush2.gif , kas susiję su higiena, viską atsakysiu, nes kai neseniai tikrino mane  doh.gif ,tai iškalus viską gerai, mirksiukas.gif  kad nesusimaišyčiau  lotuliukas.gif

Nu vo kaip skirtingai, nes pas mus visad ejo Dekonex ir pas mane i pas kirpejas ax.gif Alia va reik nauju veju biggrin.gif Ok tada kokie dabar reikalavimai sterilizatoriui? biggrin.gif Kiek tempos ir kiek laiko kept reik dabar?gal irgi pasikeite kas unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 09:48)
ax.gif apie kalbam? blush2.gif apie kurias spalvas?

Apie Hot Rot Red ir Just in Case Tomorrow Never Comes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 10:58)
Nu vo kaip skirtingai, nes pas mus visad ejo Dekonex ir pas mane i pas kirpejas ax.gif Alia va reik nauju veju biggrin.gif Ok tada kokie dabar reikalavimai sterilizatoriui? biggrin.gif Kiek tempos ir kiek laiko kept reik dabar?gal irgi pasikeite kas  unsure.gif ?



Aš "kepu" 180 Laipsniu temperatūroj ir 30min.,karšto oro sterelizatoriuje. Pa smus darbe yra panacėja ten kažkokie dar nr. eina nepamenu.
Tik čia bandžiau kažkada daryti ,kad nesupakuoti įrankiai, tai kai išsiiminėjau higienos pasą, ta higienistė pasakė, jog negalima, pas mus būtinai turi būti supakuoti, o pakavimo būdas nesvarbu ar vokelis (2 berods būdas) arba paiilgas (1 būdas).
Tik vo aš pirkau krepinį popierių iš Vitrinos ir jie davė ten visus dokus kas reikalinga, tik va sakė pasiklausti higienistė kiek "iškepti" įrankiai gali stovėti nu galioti. Nes yra kažkos galiojimo laikas, ir sakė tada nereiktų kasdien "kept".
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 10:05)
Aš "kepu" 180 Laipsniu temperatūroj ir 30min.,karšto oro sterelizatoriuje. Pa smus darbe yra panacėja ten kažkokie dar nr. eina nepamenu.
Tik čia bandžiau kažkada daryti ,kad nesupakuoti įrankiai, tai kai išsiiminėjau higienos pasą, ta higienistė pasakė, jog negalima, pas mus būtinai turi būti supakuoti, o pakavimo būdas nesvarbu ar vokelis (2 berods būdas) arba paiilgas (1 būdas).
Tik vo aš pirkau krepinį popierių iš Vitrinos ir jie davė ten visus dokus kas reikalinga, tik va sakė pasiklausti higienistė kiek "iškepti" įrankiai gali stovėti nu galioti. Nes yra kažkos galiojimo laikas, ir sakė tada nereiktų kasdien "kept".

Am nu tada vadinas kolkas nieko naujo 4u.gif Kiek Vitrinoje krepinis?nes as tai is medicinos prekiu kazkada emiau, ma rodos 100kart pigiau nei Vitrinoje buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 22, 11:01)
Apie Hot Rot Red ir Just in Case Tomorrow Never Comes biggrin.gif



Ne ne schmoll.gif ne Hot red Red labai panašios su Red Rose, dar vakar klientei lakavau tai ta Hot užtepus 3 sluoksniais beveik tokia pati kaip Rose, o ana Tomorrow, aš jos neturiu bet ji gal bus panaši Į Quenn spalvą, nes kiek fofo mačiau tai ji su perlamutru, o Hot emalinė... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 02 21, 13:44)

as turiu namie ibd o darbe harmony- tai sviesias spalvas man blogiau nuima, o siaip viskas su juo tvarkoje.
Hot Rod red kam per sviesu- tai as pvz 2 sluoksni(is 3 lakuojamu spalvos sluoksniu) uztepu good gossip- gaunasi klasikine raudona su vos matomu subtiliu blizgesiu , gaila fotikas negali perteikti to grozio, kiek bandziau nufotkinti, niekaip
DAR KLAUSIMUKAS- noriu isbandyti raizyti ant gelio...klausimukas iskilo- tai tada laka tik vienu sluoksniu tepam??? nu niekaip kampo as nepagaunu, o kol galvoj visko nesudelioju- tol nebandau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 22 vasario 2012 - 10:12
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 11:07)
Am nu tada vadinas kolkas nieko naujo  4u.gif Kiek Vitrinoje krepinis?nes as tai is medicinos prekiu kazkada emiau, ma rodos 100kart pigiau nei Vitrinoje buvo doh.gif



Žinok bigsmile.gif blink.gif db ir nepamenu, nes labai seniai pirkau, bet pirkau tik tam kad duotų visus dokumentus kurių reikalauja higiena.

O kur Tu perki indikatorius ir vidinius ir išorinius? Nes Vitrinoj blecha mūcha žiauriai brangiai gaunasi. Kažkuris 0,25cnt., o kitas 0,50cnt.
Papildyta:
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 11:11)

DAR KLAUSIMUKAS- noriu isbandyti raizyti ant gelio...klausimukas iskilo- tai tada laka tik vienu sluoksniu tepam??? nu niekaip kampo as nepagaunu, o kol galvoj visko nesudelioju- tol nebandau  blush2.gif


Tai jei nori kad būtų toks kaip 3D efektas, tai apačioj dėk kaip įprasta blizgutį tarkim ir tada dėk tarkim raudoną vienu sluoksniu ir trumpam į lempą ir tada raižai ir jau laikai 2 min. ir topas ir psio.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 10:13)


O kur Tu perki indikatorius ir vidinius ir išorinius? Nes Vitrinoj blecha mūcha žiauriai brangiai gaunasi. Kažkuris 0,25cnt., o kitas 0,50cnt.

Kazkada Vilniaus gatveje, centre, va tu paciu medicinos prekiu pardej, emiau dezele, bet tai irgi buvo gerokai jau seniau, nes dezuteje ju gi te begale doh.gif tai nenoriu meluot alia sumokejau lyg niolika lt , kazkas tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 22, 12:05)
Aš "kepu" 180 Laipsniu temperatūroj ir 30min.,karšto oro sterelizatoriuje. Pa smus darbe yra panacėja ten kažkokie dar nr. eina nepamenu.
Tik čia bandžiau kažkada daryti ,kad nesupakuoti įrankiai, tai kai išsiiminėjau higienos pasą, ta higienistė pasakė, jog negalima, pas mus būtinai turi būti supakuoti, o pakavimo būdas nesvarbu ar vokelis (2 berods būdas) arba paiilgas (1 būdas).
Tik vo aš pirkau krepinį popierių iš Vitrinos ir jie davė ten visus dokus kas reikalinga, tik va sakė pasiklausti higienistė kiek "iškepti" įrankiai gali stovėti nu galioti. Nes yra kažkos galiojimo laikas, ir sakė tada nereiktų kasdien "kept".

mes tai sterilizuojam valanda...karsto oro sterilizatoriuj, supakuota i du sluoksnius popieriau su visais ten indikatoriais -vienas vargas- taip ipakuoti, kol nepazeista pakuote dvi paras galioja- jetau, kad neapsimeluoti tik... perku viska vilniaus gatvej- popieriau nepamenu kainos o po 50vnt abieju indikatoriu tai 35lt kazkur
Jolkuce- berods tu turi ibd cinammon coffee? ar netirsteja? nes surizikavau ir uzsakiau rolleyes.gif
INGEBORGITA2- dekavoju tau !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 22 vasario 2012 - 10:23
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 22, 11:16)
Kazkada Vilniaus gatveje, centre, va tu paciu medicinos prekiu pardej, emiau dezele, bet tai irgi buvo gerokai jau seniau, nes dezuteje ju gi te begale doh.gif  tai nenoriu meluot alia sumokejau lyg niolika lt , kazkas tokio g.gif



QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 11:20)
mes tai sterilizuojam valanda...karsto oro sterilizatoriuj, supakuota i du sluoksnius popieriau su visais ten indikatoriais -vienas vargas- taip ipakuoti, kol nepazeista pakuote dvi paras galioja- jetau, kad neapsimeluoti tik... perku viska vilniaus gatvej- popieriau nepamenu kainos o po 50vnt abieju indikatoriu tai 35lt kazkur
Jolkuce- berods tu turi ibd cinammon coffee? ar netirsteja? nes surizikavau ir uzsakiau  rolleyes.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif , bandymus prašom įnket čia mirksiukas.gif

doh.gif kaip kainikės, nafik kaip neapsimoka tada pirkt toj Vitrinoj, O tai sakykit perkat tas vidinis toks paiilgas su dviem žaliais indikatoriais kurie turi pakisti į juodą, ir išorinis varnelė? Tokius perkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 22 vasario 2012 - 10:25
QUOTE(ritukas1 @ 2012 02 22, 10:20)
mes tai sterilizuojam valanda...karsto oro sterilizatoriuj, supakuota i du sluoksnius popieriau su visais ten indikatoriais -vienas vargas- taip ipakuoti, kol nepazeista pakuote dvi paras galioja- jetau, kad neapsimeluoti tik... perku viska vilniaus gatvej- popieriau nepamenu kainos o po 50vnt abieju indikatoriu tai 35lt kazkur
Jolkuce- berods tu turi ibd cinammon coffee? ar netirsteja? nes surizikavau ir uzsakiau  rolleyes.gif
INGEBORGITA2- dekavoju tau !

Jojo tada toj pacioj pardej perkam, alia vadinas pabrange dabartes thumbup.gif
Turiu- kolkas netirshteja apsoliut, viskas ok thumbup.gif su juo.O jau metai beveik turiu ax.gif
Atsakyti