Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Is kur sakotes gelius? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2012 02 21, 17:59)
Is kur sakotes gelius? blush2.gif

as tai is amerikietiskojo ebay arba amazono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 02 21, 18:22)
as tai is amerikietiskojo ebay arba amazono  4u.gif

Amazone maciau netgi pigiau nei ebay blush2.gif bet nesu pirkus is ten,nedrasu kazkaip doh.gif
Atsakyti
Alice in wonderland bigsmile.gif kaip jus besilaikot, ar svieziasis klyksniukas duoda nagus pasitvarkyt, ar nelabai belieka laiko naguciams jau? bigsmile.gif unsure.gif

mmazuliuke o kas te baisaus, nueini pas tarpininkes, nusiunti uzsakyma, gauni skaiciukus ir lauki sau ramiai prekiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 21, 18:31)
mmazuliuke o kas te baisaus, nueini pas tarpininkes, nusiunti uzsakyma, gauni skaiciukus ir lauki sau ramiai prekiu biggrin.gif

Va sitas budas geresnis lotuliukas.gif
Atsakyti
siandien isbandziau gelish spalva forever beuty ir bella vampire, nu nelabai nelabai teko tris kartus dengti kad tolygiai pasidegtu ir spalva grazi butu, nu ziuresiu kaip nesiosis jsi man
Atsakyti
"uzlauziau" vakar viena naga... ziuriu skiles lakas mazdaug per ten kur uzluzes nagas buvo... bet pakolkas nesilupa, nuo vakar vakaro... galetu savaitele islaikyt sis lakas...
Atsakyti
Gal galite man paaiškinti kam tas strukturinis gelis reikalingas blush2.gif
user posted image
Ir kuo skiriasi šis gelis juodam buteliuki nuo baltam?
user posted image
žinau labai kvaili klausimai,bet idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciauskas @ 2012 02 21, 17:02)
bet nagavitoj 18 lt toks kainuoja http://www.manikiura...4...mui-RAJ-3A

tai reiskia jis prastas? nes kitokiu tai net ir nematau...

tikrai neprastas, as esu pirkus labai panasu is Nagavitos, tik galiukas biskeli skiriasi, tikrai tarnauja jau metai ir tikrai nesiskundziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 02 21, 21:22)
Gal galite man paaiškinti kam tas strukturinis gelis reikalingas blush2.gif
user posted image
Ir kuo skiriasi šis gelis juodam buteliuki nuo baltam?
user posted image
žinau labai kvaili klausimai,bet idomu ax.gif


pirmoje foto tirpinamas skaidrus gelis, o antroje baltas gelis skirtas geliniams naguciams prancuzui
Atsakyti
o ka naudojate odeliu minkstinimui?
Atsakyti
Mergaites gal kuri turit Queen of hearts ir Just in case tomorrow never comes , ar jos labai panasios?
Ar turint Queen of hearts verta dar pasiimti Just in case tomorrow never comes?ji man labai graziai atrodo bet bijau kad panasios nebutu unsure.gif
Atsakyti