Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Aš viasada sūnų veduosi į moterų, bet kartą tokia eilė buvo, o prie vyrų wc nebuvo eilės, tai baladojausi į duris ir karto duris pravėrusi perspėjau, kar "moteris tuoj įžengs į tuoletą, bet tai skubus atvejas", tai vyrai labai linksmai į mus pasižiūrėjo ir dar po to prausiantis pajuokavome su vyrais.
Man atrodo, kad jumoras griauna sienas ir su vyrais lengviau susitarti, nei su kai kuriomis moterimis (kai neužliaidžia be eilės beapsisiliojančio vaiko).
Atsakyti
Vesdavausi visada į moterų. Bet dabar jau mano 5metis atskiria tuos žmogeliukus ant WC durų..ir primigtinai eina ten kur vyriškas trikampiukas. O aš už durų stypsau... blink.gif Na kolkas viskas gerai ten įvyksta...Bet vistiek neramu.. Geriausia kai tėtis ar senelis kartu būna...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2007 11 10, 22:47)
Vesdavausi visada į moterų. Bet dabar jau mano 5metis atskiria tuos žmogeliukus ant WC durų..ir primigtinai eina ten kur vyriškas trikampiukas. O aš už durų stypsau... blink.gif  Na kolkas  viskas gerai ten įvyksta...Bet vistiek neramu.. Geriausia kai tėtis ar senelis kartu būna...

drinks_cheers.gif
o tai nežinia, vieną įleidus, kokių dėdžių gali sutikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2007 11 10, 22:47)
Vesdavausi visada į moterų. Bet dabar jau mano 5metis atskiria tuos žmogeliukus ant WC durų..ir primigtinai eina ten kur vyriškas trikampiukas. O aš už durų stypsau... blink.gif  Na kolkas  viskas gerai ten įvyksta...Bet vistiek neramu.. Geriausia kai tėtis ar senelis kartu būna...


Aga, ir maniškis jau nelabai norėjo eiti į moterų, tai nuėjo į vyrų vienas ax.gif Aš išeinu reikaus atlikus, jis stovi prie durų ir sako noriu sysiu, klausiu kodėl nepadarei, sako nepasiekiau lotuliukas.gif nuo tada su manim vėl į moterų tualetą eina smile.gif
Atsakyti
veduosi tik i moteru, nes daznai ten viskas apslapinta, tad nenoriu, kad liestusi, o kai salia tai matau ir galiu padeti jei reikia- tuo labiau, kad ziema tarp drabuziu kartais galima pasiklysti lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vaikas jei yra tetis tai visada i tuoleta eina su teciu, su manim i moteru neina schmoll.gif bet jei tecio salia nera tai prispyrus reikalui eina su manim i moteru lotuliukas.gif
Atsakyti
NORS SUNAUS NETURIU BET JEI TURECIAU TAI VESCIAUS I MOTERU TUALEATA AISKU NEI KALBOS KOTOS NER, KOL MAZAS TAI KOKS JAM SKIRTUMAS JUK JIS TEN NIEKO NEMATYS IR JO NIEKS NEMATYS
Atsakyti
Mano vaikinukas nuo 5 metu keliauja i vyru tualeta su teciu, jei tik jis yra salia, o jei nera... tenka man eit su juo i vyru tualeta blush2.gif As irgi visada atsiprasau vyru, jei ju ten yra, bet toks atvejis buna tik tada, kai prie moteru tualeto buna didziule eile mirksiukas.gif O siaip tai einam kartu i moteru, juk ir i baseina atejus, persirengimo kambarin dar kol kas ji vesdavausi su savim, bet jau kita met turbut nebedarysiu to, nes pastebejau, kad pradejo zvalgytis kur nereikia g.gif
Atsakyti
Mano Mažiui tuoj bus keturi,jei būna tėtis tai kartu su juo keliauja i vyrų tualetą,o šiaip tai vieno aš jo kolkas nepaleidžiu-veduosi kartu su savim į moterų,nors jis kitąkart ir pasako,kad jam tai reik į tą kitą-kur vyrai eina...Kreivų žvilgsnių nepastebiu,nes tiesiog nekreipiu dėmesio ,manau,kad jei vaikui bėda prispirtų tai drąsiai ir į vyrų tualetą nuvesčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rritukas @ 2007 12 27, 19:16)
Kreivų žvilgsnių nepastebiu,nes tiesiog nekreipiu dėmesio ,manau,kad jei vaikui bėda prispirtų tai drąsiai ir į vyrų tualetą nuvesčiau smile.gif





man jau teko ne karta savo vaikelį vesti į vyrų tuliką, tiesiog tiesiog labai jau norėjo mažylis sisiuka,o moterų wc eilė buvo.
Atsakyti
Mano sūnui penkeri ir mes dažnai einame į baseiną ir ten ta pati problema, vienas persirengti į vyrų kambarį neina, tai keliaujam abu į moterų persirengimo kambarį. Šiaip reikia ne tik persirengti, bet ir nusiprausti, o vienas jis niekaip neina. Ir stengiuosi greičiau apsisukti persirengiant ir nusiprausiant 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(ramune78 @ 2007 12 27, 19:13)
Mano sūnui penkeri ir mes dažnai einame į baseiną ir ten ta pati problema, vienas persirengti į vyrų kambarį neina, tai keliaujam abu į moterų persirengimo kambarį.  Šiaip reikia ne tik persirengti, bet ir nusiprausti, o vienas jis niekaip neina. Ir stengiuosi greičiau apsisukti persirengiant ir nusiprausiant 4u.gif .



Su baseinu ir buna didziausia beda doh.gif Per mazas vienas eit net 7 metuku, juk nesugebes normaliai nueit apsirengt, palist po dusu ir panasiai, o vestis toki vaikina i moteru kabina jau vel ne kas, nes maniskis pradejo dometis priesinga lytimi, pastebejau, kad eme zvalgytis. Tai daznai net galvos neissidziovinus islekiu su juo lauk, uztrunkam gal 10 min abu nusipraust ir apsirengt doh.gif Idomu butu ir kitu mamu nuomone, kaip jos elgiasi baseinuose, akvaparkuose ir panasiose vietose su berniukais g.gif
Atsakyti