Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Mamytės, nekreipkite dėmesio į tas bobeles! smile.gif
Atsakyti
Jeigu as viena su sunum bunu kur nors,tai jam uzsinorejus i tualeta,einam i moteru, o jeigu buna kartu ir vyras,tai vaikas eina kartu su teciu i vyru tualeta.
Atsakyti
Mes taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat veduosi sunu su savim i moteru toleta,o jei kartu buna vyras jis vedasi i vyru.Man net tokios minties nekilo,kad vesciau as i vyru toleta ax.gif
Atsakyti

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man ir gi tikrai nebuvo tokios minties, kad vest berniuką į vyrų WC. O beto kaip vyrai reaguotų į moterį atvedančią sūnų į jų WC .
Aišku buvau viena kartą vyrų tulike su sūnum, bet tokiam kur jei įeini į WC, tai ten daugiau niekas ir neįeis ( vaikas vos laikė, o moterų užimtas buvo, tai tekoeit į ta), tai jau kai pamačiau ta vyrų WC, tai tikrai nenorėčiau, kad vaikas eitų į tokį. Visur aplink apdaryta, nu baisu vnz. doh.gif doh.gif doh.gif
O kai išėjom, tai už durų jau vyras eilėj laukė. Jo žvilgsniai ne kokie buvo mano atžvilgiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aišku, kad į moterų, o ką kitos mano tai ... juk aš būdama moteris neisiu į vyrų WC vien dėlto, kad vaikas vyriškos lyties. Juk dažnai vyrų WC būna atviri, o moterų atskiros kabinos. Taigi, aš įėjusi į vyrų WC juos visus ir pamatysiu biggrin.gif o vaikas atvestas į moterų WC nueis į atskirą kabiną ir jam dar dzin ten tos kreivai žiūrinčios bobos biggrin.gif
Atsakyti
Pati sūnaus neturiu,bet sesę tai kartą "apipešiojau" kai savo berniuką (ir mano krikštasūnį) vieną į vyrų tualetą nusiuntė. Kiek jam buvo tiksliai nepamenu, gal kokie 5 metukai. Vaiko savankiškumą pademonstruoti norėjo. Paklausiau: gal nenormali truputį, nori, kad ant kokio p-y-d-e-r-o (persiprašau) užsirautų?Bobų žvairavimas man būtų dzin. O pasakytų ką - akis iškabinčiau.
Atsakyti
Nematau jokios problemos, jei berniukas eina su mama i moteru wc. Juk ten uzdaros kabinos. O ka jis ten "tokio" gali pamatyti?? Bet kokie "sokiruojantys vaizdeliai" nerekomenduojami visiems vaikams (tiek ir mergaitems moteru wc), be abejo nepatiktu net suaugusiems doh.gif Tai ko cia kabinetis prie vaiku?
Atsakyti
Aišku, kad į mot.WC. Jei vyras užeitu su savo dukryte į mot. WC, kokia tada reakcija būtų g.gif
Papildyta:
Aišku kad mama su vaikučiu eina i mot. WC, o tėtis eina į vyr. WC. Įdomu ką pasakytu, jei vyras ateitu su savo dukryte į mot. WC g.gif
Atsakyti
Ir nesukit sau galvos, gal jū akys šiaip kreivos lotuliukas.gif . Kol vaikas mažas, mama šalia. Taip reikia.
Maniškis jau didesnis, bet į vyrų tualetą jį leidžiu su nerimu. Vis bijau kokio iškrypėlio, neduok Dieve.
Atsakyti
as su keturmeciu drasiai vaikstau i moteru WC... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svetulka @ 2007 09 23, 18:53)
Jeigu as viena su sunum bunu kur nors,tai jam uzsinorejus i tualeta,einam i moteru, o jeigu buna kartu ir vyras,tai vaikas eina kartu su teciu i vyru tualeta.

aš irgi taip darau drinks_cheers.gif o vieną kartą visas moterų tualetas buvo užimtas o vaikui bėgt tarp kojų jauuuuuu pradėjo tai buvo dzin užėjau aš į vyrų vietą bet užtat vaikas suspėjo o į mane tikrai niekas kreivai net nepasižiūrėjo gal tik man nelabai buvo malonu doh.gif bet aš juk vyrą atvedžiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 06 lapkričio 2007 - 20:48