Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

QUOTE(san @ 2007 04 27, 11:36)
mama ir sūnus moterų tualete, tai normalu gi viskas. galų gale tie moterų tualetai - atskiros kabinos.
o ką daryti, jei tėvas vienas su dukrele - kur jiems eiti?

o cia tai tikrai klausimas, ka daryti g.gif
lieka tik invalidu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziu-ziu: 29 balandžio 2007 - 09:47
Niekaip nesuprantu, kaip gali užkliūti berniukas su mama moterų tualete. Ką tokio jis turėtų daryti, kad replikų ar žvilgsnių piktų susilauktų? g.gif Aš net, jei mama su paaugliu sūnumi ateitų, nekreipčiau dėmesio. Juk atskiros kabinos ir ne kartu su manimi į kabiną eis.
Savo tikrai vesiuosi i moterų tualetą.
Atsakyti
O as visai nekreipiu demesio i perkreiptus veidus. Vedu savo sunu i moteru tualeta. Kaip paaugs ir gales savarankiskai susitvarkit, tada gales vienas zingsniot i vyru tualeta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isida @ 2007 04 29, 22:46)
Niekaip nesuprantu, kaip gali užkliūti berniukas su mama moterų tualete. Ką tokio jis turėtų daryti, kad replikų ar žvilgsnių piktų susilauktų? g.gif Aš net, jei mama su paaugliu sūnumi ateitų, nekreipčiau dėmesio. Juk atskiros kabinos ir ne kartu su manimi į kabiną eis.
Savo tikrai vesiuosi i moterų tualetą.


Nu jei mama su penkiolikmečiu paaugliu ateitu į moteru tuliką...
Nežinau g.gif
Nu jau maksimum nuo dešimt metų berniukas pats galėtu nueit į vyrų tuliką. Jau bent man taip atrodo mirksiukas.gif

Aš ir sūnų veduosi kartu, jei esu be vyro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuraKa: 07 gegužės 2007 - 22:41
QUOTE(ziu-ziu @ 2007 04 29, 02:47)
o cia tai tikrai klausimas, ka daryti  g.gif
lieka tik invalidu

Maniškis veža dukrą į kokią degalinę jei prispiria reikalas. Jei nėr degalinės, pasisioja į stiklinę mašinoje laugh.gif Jei būna parduotuvėje kur nėr šeimos tualeto, paprašo kokios pardės darbuotojos, kad ji užtiestų klozeto uždangalą turim savus) ir viskas, visa kita dukra pati pasidaro ( jai 3 m ir 7 mėn.)
Atsakyti
QUOTE(AuraKa @ 2007 05 07, 23:38)
Nu jei mama su penkiolikmečiu paaugliu ateitu į moteru tuliką...
Nežinau  g.gif
Nu jau maksimum nuo dešimt metų berniukas pats galėtu nueit į vyrų tuliką. Jau bent man taip atrodo  mirksiukas.gif


skyrelis lyg ir apie vaikus nuo 3 iki 7 metų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audruole @ 2004 07 07, 09:03)
Jūs turbūt klystate. Tie žvilgsniai tualete  dry.gif  visai dėl kitos priežasties. Jos pavydi Jums vaikelio!  wink.gif

Smagus pastebėjimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikriausiai taip ir yra, gi ne penkiolikameti sunuatsivedame assa.gif
Atsakyti
Aš savo mažylį visada vesdavausi į moterų tualetą. Man net mintis nekilo leisti jam vienam eiti į vyrų tualetą. Bet neikarto neteko matyti kreivų žvilgsnių....gal todėl, kad net nebuvau susimasčiusi jog "bobutės" gali smerkti....
Atsakyti
as savo sunu ir veduos i moteru tuoletta,buvo babules uzmetusios pora repliku,bet as jas greit nusodinu thumbup.gif
Atsakyti
As savo sunu iki 6 m. irgi vesdavausi kartu i moteru tualeta ir ne karto nesu girdejusi jokiu repliku ar piktu zvilgsniu is aplinkiniu. Dabar sunus jau pats eina i vyru tualeta, kazkaip savaime gavosi. smile.gif
Atsakyti
blush2.gif O mes irgi eina i moteru arba i invalidu lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif Juk neisiu as i vyru tualeta vien del sunaus g.gif blink.gif
Atsakyti
As taip pat sunus vedu i moteru tualeta. Net mintis nebuvo kilusi, kad kazkam gali tai uzkliuti.
Atsakyti