Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Zinot, as kokioj nors maximoj bijau net savo dicki leist viena i vyru tualeta, maza koks iskrypelis dar gali uzeit ... g.gif
Atsakyti
Mums 3 su trupuciu, tai jei prireikia į moterų einam... ax.gif
Jei yra tėtis, tai su tėčiu eina ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutast @ 2007 02 25, 20:32)
Mums 3 su trupuciu, tai jei prireikia į moterų einam... ax.gif
  Jei yra tėtis, tai su tėčiu eina ... smile.gif

drinks_cheers.gif mes taip pat...
Atsakyti
Vedu savo berniuka i moteru tualeta.Net nebuvau susimascius,kad kamnors gali nepatikti tongue.gif .O,kad ir nepatiktu,tai tegu savo nuomone ir pasilieka sau,juk ne i tu bambanciu pniuciu privatu tualeta vedu,o i viesaji!
Atsakyti
mums tai viesas tuoletas pramoga lotuliukas.gif ,kur bebutumem tenka apsilankyt doh.gif ,nes vaikui labai patinka blink.gif ,tai pastovei einam i moteru,taciau jei yra tetis tai kartais ir su juo nueina,tik i vyru.Bet karta teko paciai vest i vyru wc lotuliukas.gif ,tai pasislykstejau ir nenoriu kad mano vaikas ten eitu kol mazas wub.gif
Atsakyti
Maniškiam 5 m. ir visai nesidrovėdama veduosi į moterų tualetą, o jei būna vyras - nueina kartų į vyrų wc bigsmile.gif
Kartais nuvedu kur kūdikių pervystymo kambarys ir tualetas skirtas neįgalieisems. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiv@: 14 kovo 2007 - 23:09
Ir aš savo vedu į moterų. Juk ir kelnytes reik numaut. Bet tik mažiuko reikaliuko. Nors didelio dar neprispyrė, bet jei taip atsitiktų, tai matyt maldaučiau, kad tik pakentėtų iki namų. O tie visi vieši tuoletai tai man BRRRRR
Atsakyti
QUOTE(Daiv@ @ 2007 03 15, 00:08)
Maniškiam 5 m. ir visai nesidrovėdama veduosi į moterų tualetą, o jei būna vyras - nueina kartų į vyrų wc  bigsmile.gif
Kartais nuvedu kur kūdikių pervystymo kambarys ir tualetas skirtas neįgalieisems. bigsmile.gif

as darau taip pat
Atsakyti
mes irgi einam i moteru.Juk vieno 3-mecio nepaleisi i vyru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutast @ 2007 02 25, 20:32)
Mums 3 su trupuciu, tai jei prireikia į moterų einam... ax.gif
  Jei yra tėtis, tai su tėčiu eina ... smile.gif

Mes taip pat lankomės smile.gif
Atsakyti
mama ir sūnus moterų tualete, tai normalu gi viskas. galų gale tie moterų tualetai - atskiros kabinos.
o ką daryti, jei tėvas vienas su dukrele - kur jiems eiti?
Atsakyti
Iki 5 metų vesdavausi su savimi į moterų, bet kartą ėmė ir pasakė, aš gi berniukas, kodėl vedi mane į moterų tualetą, einam į vyrų lotuliukas.gif . Sakau, ne eik tu vienas, o aš už durų palauksiu, taigi, dabar vienas keliauja į vyrų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 28 balandžio 2007 - 21:43