Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Na, aš panelę auginu..
Bet man niekad netrukdydavo maži berniukai mirksiukas.gif
Koks kieno reikalas?? O kur jiems daryt? Vienus leist į vyrų WC? Vis vien neitų ax.gif
Atsakyti
Dičkis jau vienas nueina į vyrų WC, jam 4,5m. Na o mažasis (2,5m) vis da su mama į moterų ax.gif
Atsakyti
Maniskiui 3, bet vaikstome kartu i moteru tualetus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2007 02 14, 16:40)
Maniskiui 3, bet vaikstome kartu i moteru tualetus blush2.gif

ir mums 3 su trupuciu, tai jei prireikia i moteru einam, o ka daryti blush2.gif Jei yra tetis tai su teciu eina smile.gif
Atsakyti
beskaitydama prisiminiau toki atsitikima - stoviu as su vaikais eileje maximoje ir staiga mazoji uzsimano i tualeta. Kaenteti negali, as eiles palikti irgi nenoriu, nes daug atstoveta, o zmoniu aplink daug.Taigis liepiau sunui nuvesti sese i tualeta. Kiek zinau buvo moteru. Bet va aplinkiniu reakcijos gaila neteko pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2007 02 14, 16:40)
Maniskiui 3, bet vaikstome kartu i moteru tualetus blush2.gif


Nu tai negi 3-jų metų vaiką leisi vieną į vyrų tualetą? Nesamonė. Ir gerai darai, kad kartu vediesi, o kaip kitaip? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarinė @ 2007 02 15, 19:35)
Nu tai negi 3-jų metų vaiką leisi vieną į vyrų tualetą? Nesamonė. Ir gerai darai, kad kartu vediesi, o kaip kitaip? drinks_cheers.gif


Teko girdeti, kaip buvome su vaiku tualeto kabinoje, kaip mama dukrytei (kokiu septyneriu metu) sako, matai, i moteru kambariuka vyrus vedziojasi..taip ir nesupratau cia mums ar ne mums buvo adresuota biggrin.gif

Nu mano pats su kombenzu ir nepasysintu ziema, net prie dideliu noru lotuliukas.gif
Atsakyti
nelabai į temą, nes šnekat apie sūnelius, bet vistiek.
Dažniausiai per kokius renginius būna labai didelės eilės prie moterų tualeto, todėl vyras mūsų panelę visada vedasi su savim. Dar niekada jokių priekaištų negirdėjom.
Atsakyti
na o mano visi trys vyrai eina kartu, nes dazniausiai moteru tualete eilutes g.gif g.gif g.gif
tiesa mazasis eina tik del kompanijos,idomumo,jis su broliu retai kada skiriasi
Papildyta:
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2007 02 15, 20:39)
Teko girdeti, kaip buvome su vaiku tualeto kabinoje, kaip mama dukrytei (kokiu septyneriu metu) sako, matai, i moteru kambariuka vyrus vedziojasi..taip ir nesupratau cia mums ar ne mums buvo adresuota biggrin.gif

Nu mano pats su kombenzu ir nepasysintu ziema, net prie dideliu noru lotuliukas.gif


Nu tai trenkta ta mamytė, kuri taip sakė fool.gif Reikia kartais ir apie kitus pagalvoti. Kaip gi tu turėjai pasielgti tokioj situacijoj? Gal turėjai paprašyti, kad koks nepažįstamas dėdė tau nusysintų vaiką? mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarinė: 22 vasario 2007 - 10:31
QUOTE(Ambrozija @ 2007 02 05, 15:50)
Dičkis jau vienas nueina į vyrų WC, jam 4,5m. Na o mažasis (2,5m) vis da su mama į moterų  ax.gif


Viskas taip pat tik mano jaunesniam 2 metai ax.gif
Atsakyti
Maniškiam vyrukui greit 4m.,bet mes ir einam kartu į moterų tualetą.Jis gal vienas ir nueitų į vyrų WC,bet nučiupinėtų visą klozetą, ir dar velniai žino ką.Jis toks tyrinėtojas . doh.gif
Atsakyti