Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Maniškiui greit 4m. mes irgi visada eina į moterų wc ir nesuprantu kam kas gali nepatikti, juk durys užsidaro rolleyes.gif o be to manau, tada to nesupranta tik tos moterys, kurios neturi vaikų doh.gif
Atsakyti
Na, mano vaikinui jau 6 su puse, bet jei tecio nera salia, visad veduosi i moteru WC.. dar neteko pamatyti susinervinusio zvilgsnio, bet tik kad mano vaikinas pats jau nebenori eiti i moteru.. vyras juk, matai rolleyes.gif Bet isaiskinau, kad visokiu iskrypeliu tam wc gali susitikti, tai bijo ir neina vienas smile.gif
Atsakyti
Maniškis -penkerių, bet į WC jei tėvelio nėra šalia keliauja su manimi ir be jokių kompleksų ar kalbų. O moterys visos supratingos ir jokių priekaištų dar neteko kalbėt, juo labiau, kad tualetų būdelės visur su durelėmis g.gif
Atsakyti
Maniskiam 6 m., tai vyru tualete buves vienas gal pora kartu - kai ejom i kina, as prie duru palaukiau. Jam jau nelabai norisi eiti su manim i moteru wc, bet paleisti viena irgi nesmagu. Nors pratinames po truputi - as nebijoti, jis - vienas susitvarkyti ir apsitarnauti smile.gif
Atsakyti
kol kas dar ir mes keliaujam kartu. biggrin.gif priekaistu is nieko nesu girdejusi, ir kokie jie galetu buti g.gif. Kai paaugs ir gales pats susitvarkyti, nepasimes tam tualete, be jokiu kalbu leisiu i vyru .
Atsakyti
as vedu i moteru, aisku susilaukiu keistu moteru zvilgsniu, bet kazkada cia buvau nuvedus i vyru taj kazkokiu seniu priekabiavimu susilaukiau blink.gif ax.gif blink.gif tai geriau pagalvojau :vesiu as ji i moteru wc negu i vyru...paaugs su teveliu nueis i vyru arba pats, o su teveliu eina tik is bedos (kai manes nebuna)... biggrin.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Maniškiui penkeri, bet iki šiol kuo ramiausiai keliaujam kartu i moteru wc. Tiesa, jeigu reikalas prispiria kokiam prekybos centre, tai stengiames patekt i neįgaliųjų wc, ten žymiai patogiau ir vetos daugiau ax.gif
Atsakyti
Manasisi dar mažas- bet vesiuos į moetrų wc tiek kiek reikės....tol kol vyras su sūnum eis į vyrų wc....
Atsakyti
Brac, pabandytu man kokia moraliste papriekaistauti, kad veduosi darzelinuka sunu kartu i moteru tualeta - akis iskabinciau! Manau, kad taip gali elgtis tik moterys, kurios savo vaiku neturi...
Atsakyti
Na man tokios problemos nėra,nes auginu mergyte,bet pavyzdziui prekybos centruose savo mergaite vedu tik i invalidu tualeta-jie daug svaresni ir erdvesni thumbup.gif .O ir priekaistu dėlto nei karto nesam susilauke blush2.gif .Jei invalidu tualetas buna uzrakintas,tai einam i moteru,bet jau primokius,kad ten prie nieko nesiliestu,nes buna tikrai labai nesvarūs.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2004 07 04, 19:19)
Susidūriau su problema, mat kartą nuvedusi kavinėje sūnų (4 m.) į moterų tualetą, pamačiau kreivus žvilgsnius. Jis pats vienas neina, reikia lydėti, šiaip drąsus, bet vis tiek, reik padėt kelnytes užsidėt ir pan. Kaip jūs daro tokiu atveju?


as savo berniuka vedu i moteru ir jokiu problemu. kai buvo 2.5 m. turejom nuotyki. pasisiojo, susitvarkem, bet staiga uzsimane kakoti. nu ir nespejom... -puse i kelnes, puse i tualeta. reikejo praustis kriaukleje. va tada buvo kreivi zvilgsniai biggrin.gif ir sypsenos smile.gif o karta moteru buvo uzimtas, o sunelis trypia, negali kenteti, tai vyras liepe eiti i vyru. ir ejau... ten gi yra tiek pisuarai, tiek paprasti tualetai. viskas priklauso nuo situacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaake: 02 vasario 2007 - 20:53
aš sūnų vedu į moterų wc, bet vieną kartą moterų wc buvo užimtas, o mano mažajam skubiai reikėjo tai lėkėm į vyrų blush2.gif tai vyrai tik akis išplėtė, vienas burbėjo kitas tik nusijuokę smile.gif tai tik greit atlikom reikalus ir lėkėm, šiaip labai nemalonu
Atsakyti