Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Nesuprantu kuo gali uzkliuti berniuks moteru tualete g.gif . Del manes vedziokites nors ir buriais - kabinos juk uzdaros huh.gif .
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 04, 19:20)
Susidūriau su problema, mat kartą nuvedusi kavinėje sūnų (4 m.) į moterų tualetą, pamačiau kreivus žvilgsnius. Jis pats vienas neina, reikia lydėti, šiaip drąsus, bet vis tiek, reik padėt kelnytes užsidėt ir pan. Kaip jūs daro tokiu atveju?

Gal kreivais zvilgsniais palaikei labai norincius zvilgsnius. Kaip pati ziuri, kai sisius akis semia, o dar eile didziule laugh.gif laugh.gif laugh.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uola: 07 liepos 2004 - 10:09
Aš tai vienąsyk pati reikalo prispirta į vyrų tuliką Akropoly įlėkiau, nes prie moterų vingiavosi n metrų eilė dry.gif Prie vyrų kai visuomet- tuščia, galvoju - einu, dzin rolleyes.gif Atidarau, o ten keli prie tų pisuarų tooookiais blink.gif žvilgsniais pasižiūrėjo biggrin.gif Nu ką, mandagiai uždariau duris ir likau stovėt eilutėje su dailiosios lyties atstovėmis, sunkiai sulaukiau unsure.gif
O dėl vaikų, tai mažąjį visuomet vedu į moterų arba kartais dar nagliau - į neįgaliųjų, kur visuomet būna tuščia ir švaru thumbup.gif Ypač patogu, kai atsitinka nelaimė, nusipraust, ba pampersų jau nebnešiojam.
Tik pastebėjau vieną dalyką - kai esam gamtoje, kur nėra jokio WC, tai vyras niekada nesiveržia nuvest vaiko papušiot, nors šiaip jis labai rūpinasi thumbup.gif Kažkaip galvodavau, kad jau su sūnum, tai tėtis visuomet tuos reikalus galės tvarkyti, o jis matai kažko nedrąsus g.gif , vis klausia: o kaip? o kur? o jei kas pamatys?...Ar jums nėra tokios problemos?
Atsakyti
na auginu mergina, tad patirties neturiu, bet niekada neuzkluvo kad vedasi berniukus i moteru tulikus, nematau problemos jokios ir aplamai kai vaikas labai nori, tai tada dzin visiskas, juk jeigu nespesi, tai i kelnes privarys, tad geriau ziuret kaip greiciau wink.gif Meduole, o su vyras ka as zinau, keista kad nedrasu, kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Meduolė @ 2004 07 07, 10:11)
Tik pastebėjau vieną dalyką - kai esam gamtoje, kur nėra jokio WC, tai vyras niekada nesiveržia nuvest vaiko papušiot, nors šiaip jis labai rūpinasi  thumbup.gif Kažkaip galvodavau, kad jau su sūnum, tai tėtis visuomet tuos reikalus galės tvarkyti, o jis matai kažko nedrąsus  g.gif , vis klausia: o kaip? o kur? o jei kas pamatys?...Ar jums nėra tokios problemos?

Meduole, sakykit, o kai reikia sūnelį nupraust ar maudyt, ar tas kuklumas nepasireiškia? O kai dukrai reikėdavo padėti tuos reikalus tvarkyti, tai kokia reakcija? Gal čia iš vaikystės koks kompleksiukas, itin dorovingo auklėjimo pasekmė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 07 liepos 2004 - 13:03
QUOTE (voveriukas36 @ 2004 07 06, 14:24)
Nu aišku gyvenimiška patirtis nemaža - taigi akropoliui gal dar tik 2-3 metai laugh.gif laugh.gif

nea daugiau akropoliui , galvoju g.gif kokie 4 metai , nejauti kaip laikas bega biggrin.gif

o kodel moterims nepatinka berniukai ju tulike, aisku kabinos uzdaros, bet kartais prie kabinu eile, o reik tik pedkelnes pasitempti, o gal nemalonu stebimoms dazytis ar sukuotis daug niuansu gali buti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Meduolė @ 2004 07 07, 11:11)
O dėl vaikų, tai mažąjį visuomet vedu į moterų arba kartais dar nagliau - į neįgaliųjų, kur visuomet būna tuščia ir švaru  thumbup.gif Ypač patogu, kai atsitinka nelaimė, nusipraust, ba pampersų jau nebnešiojam.

jo gerai pastebejai, jei yra neigaliuju tualetas - visuomet stengiuos vaika vest i ji. ten ir shvareu, ir vietos daugiau... thumbup.gif o tai moteru tulike ir vienai ner kur apsisukt, o mes dazhniausiai bunam tryse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 07 liepos 2004 - 13:24
QUOTE (kris @ 2004 07 05, 21:15)

Tualetas tai tualetu, ten juk kabinos visos uzdaros... O vat baseine duso kabinos tai tik sonuose atskirtos, be jokiu duru ir karta pas mus baseine i dusa mama buvo paaugli sunu atsivedus (gal kokiu 14-os). Nu, susinervinau iejus mad.gif Ale jam tai visos nuogos moteriskes ne motais buvo, prausesi sau ramiai... Po to paaiskejo (is jo kalbos), kad ne visai sveikas buvo... Na ir ka tai mamai tada daryt g.gif Neizoliuosi gi vaiko... Gal viena bijo leisti... Ale man tai vistiek nejauku buvo, moviau kuo greiciau lauk unsure.gif

mes helsinkyje baseina lankom, tai ten ish vis dushuose nera jokiu pertvaru. ir jokiu persiregimo kabinu - visos moterys nusirengia ir nuogos eina i dushus praustis, tik po to apsivelka maudymosi kostiumelius.
i baseina vazhiuoja sheimos su vaikais, ir berniukai moteru rubinej nieko nestebina. kaip, beje, ir mergaites vyru rubineje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (ragnez @ 2004 07 07, 11:25)
QUOTE (Meduolė @ 2004 07 07, 11:11)
O dėl vaikų, tai mažąjį visuomet vedu į moterų arba kartais dar nagliau - į neįgaliųjų, kur visuomet būna tuščia ir švaru  thumbup.gif Ypač patogu, kai atsitinka nelaimė, nusipraust, ba pampersų jau nebnešiojam.

jo gerai pastebejai, jei yra neigaliuju tualetas - visuomet stengiuos vaika vest i ji. ten ir shvareu, ir vietos daugiau... thumbup.gif o tai moteru tulike ir vienai ner kur apsisukt, o mes dazhniausiai bunam tryse.

Ot išdavėm paslaptį biggrin.gif dabar prie neįgaliųjų tualetų rikiuosis žvitrios mamos su kūdikiais tongue.gif Bėda ta, kad dažniausiai tie tualetai būna užrakinti - nuo visokių narkomanų atseit huh.gif

Langana,

man atrodo kreipinys "Jūs" šiame forume iš viso nepageidaujamas, ba visos mamytės yra vienodai jaunos biggrin.gif O dėl mano vyro tai kaip ir kuriozas gaunasi - maudant vaiką, jis yra pagrindinis dirigentas thumbup.gif o aš tik po visko nušluostau ir aprengiu. O vyro tėvai - tai gryni laisvamaniai, tik ir ieško kur be nieko pasipležinti - ar pajūry, ar sode tongue.gif Aš tai daug kuklesnė už juos... Žodžiu tuo mano iškeltu klausimu nelabai randu sau atsakymo, kažkoks nesusipratimas tas mano vyras g.gif
Atsakyti
QUOTE (ragnez @ 2004 07 07, 12:29)
mes helsinkyje baseina lankom, tai ten ish vis dushuose nera jokiu pertvaru. ir jokiu persiregimo kabinu - visos moterys nusirengia ir nuogos eina i dushus praustis, tik po to apsivelka maudymosi kostiumelius.
i baseina vazhiuoja sheimos su vaikais, ir berniukai moteru rubinej nieko nestebina. kaip, beje, ir mergaites vyru rubineje rolleyes.gif

Bet va moteru ir vyru rubines pas jus atskirai. Pas mus rubine bendra visiems su pora uzdaru kabinu ypatingai kukliems (kurios, beje, beveik nenaudojamos). O dusai atskirai. Kad mazi berniukai su mamom prausiasi, tai man atrodo normalu, bet paaugliai g.gif
Atsakyti
QUOTE (Meduolė @ 2004 07 07, 14:48)
Langana,

man atrodo kreipinys "Jūs" šiame forume iš viso nepageidaujamas, ba visos mamytės yra vienodai jaunos biggrin.gif

Žodžiu tuo mano iškeltu klausimu nelabai randu sau atsakymo, kažkoks nesusipratimas tas mano vyras g.gif

Sorry dėl kreipinio blush-anim-cl.gif Pasistengsiu pasitaisyti. Pažadu tongue.gif
O dėl vyrų, tai manau visi jie yra pakankamai didelis nesusipratimas rolleyes.gif Vienu ar kitu požiūriu wink.gif (Nenoriu įžeisti tų laimingųjų mamyčių,jei tokių yra, kurių vyrai yra visiškai joms suprantami)
Atsakyti
Mano vyrukui 5 m, tiksliau spalį bus 6, bet jis užsimanęs si si niekada neina į vyrų tuliką vienas. Vadinasi išeitys lieka dvi: 1) jis prisimyža į kelnes; 2) mes einam į moterų tualetą. Kol kas visada rinkdavausi 2 variantą smile.gif Ir dzin ką kokia boba pagalvos. Beja, niekada mano vaikui nieko toooookio pamatyti moterų tualete neteko.
Atsakyti