Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Ir as vedu tik i moteru,nebent vyras kartu buna tai eina i vyru,o kartais uzsispiria ir neina su juo,o nori su manim smile.gif ,o kreivu zvilgsniu nepastebejau,o gal demesio neatkreipiau g.gif
Atsakyti
Nu bent jau kol dar tik 4 metai tai tikrai visada į moterų jį veduosi. Niekada net nebūčiau sugalvojus kitaip...
Atsakyti
As 6m veduosi i moteru, nors kazkada jau gavau klausima doh.gif . Bet pasakiau jei butum su teciu eitum i vyru ax.gif ir nusirmino. Svarbiausia nesureiksmint
Atsakyti
Maniškiam tuoj sueis ketveri, visada vedu į moterų; o jei būna ir vyras kartu, tai abu keliauja į vyrų smile.gif
Atsakyti
Maniskui penkeri ir mes isdidziai varom i moteru tualete. Juk ten nieko nesimato, ka kita moteris kabinoje veikia biggrin.gif Bet pasakysiu dar viena dalyka. Kuomet as su sunumi einame i baseina mes einame i moteru persirengimo kambari ax.gif Jis reguoja normaliai nes nuolat mazaja sese mato nuoga. O is moteru negirdejau jokiu piktumu ir netgi jokiu zvilgsniu piktu smile.gif
Bet pagalvojus as neturiu kitos iseities jei paleisiu viena i vyru rubine tai rengsis dvi valandas ir dar puse rubu ten paliks doh.gif
Atsakyti
Aš veduosi į moterų ax.gif juk moterų WC kabinos atskiros, o vyrų tai ir pisuarai yra doh.gif nugriūtų visi turbūt jei su sūnum į vyrų nueičiau doh.gif
Atsakyti
na, as sunaus neturiu, bet galiu pasakyti apie mano vyro patirti su dukra lotuliukas.gif labai retai, aisku, jam tenka vesti dukra i tualeta, nes dazniausiai as ta darau.
taciau kai jis ja veda, tai visada i moteru tualeta ir del vienos priezasties--jis svaresnis! nesu buvus vyru tualete, bet MB sako, kad ten tikkrai nieko gero biggrin.gif
yra buve, kad ir susiede su viena bobulyte, kad i moteru eina, bet jis atkirto, jog ne jam reikia, o mazajai damai lotuliukas.gif
Atsakyti
as savo berniuka trimeti veduosi i moteru,jei buna vyras tai tada kartais eina i vyru 4u.gif
Atsakyti
Sūnus dabar jam 7 m., tai eina į vyrų tualetą, iki 6,5 vedėm su savim (kai su vyru, tada vyrai kartu, kai mes tik dviese, tada į moterų)
Atsakyti
Mes nesenai lankemes poliklinikoje,laiptais lipant sunus man sako,"sysia noliu"nu,ka,lekiam sakau,lekiam i toleta,moteru asku,mums uz akiu uzlenda registratore,uzsidega sviesa tolete ir ieina.As apakusi,sakau gi vaikas nepakentes,juzleiskite mus,o ji islenda,sako,jums gi ne i moteru..salia vyru yra,ir uzsidaro...As akimirka atrodau va sitaip blink.gif blink.gif
Atsakyti
aš irgi veduosi su savim smile.gif ir nesuku sau galvos. Galėčiau vestis į vyrų tualetą, bet kuriam nėra tų pisuarų, nes nei man nemalonu ten į vyrus sisiojančius žiūrėt, nei jiems manyčiau kai į juos žiūri smile.gif

esu vieną kartą vedusi sūnų į vyrų wc kavinėj, nes moterų buvo užimtas smile.gif , o vaikui vidurius susuko biggrin.gif Bet ten buvo normalus wc kur nėra pisuarų atskiros patalpos. Ir nieko vyras laukęs už durų nesakė ir kreivai nežiūrėjo kai išėjom smile.gif
Atsakyti
as vedu i moteru,o kai su teciu eina tai keliauja i vyru biggrin.gif
Atsakyti