Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Kai būnu kartu su vyru, vyras dičkį vedasi kartu į vyrų tualetą, o aš mažių veduosi su savimi. Jei be vyro dičkis jau vienas nubėga į tualetą.
Atsakyti
as nesuku galvos, musiskiui 4, bet einam dar kartu i moteru, paprasciausiai jis bijo..
Atsakyti
kadangi mes su vaiku tik dviese, jam 5m, bet as ji vedu i moteru , bent jau matau kad rankas svariai nusiplaus.
Atsakyti
Mano sūnus beveik 2 metukų. Aš jį vedu į moterų tualetą.
Atsakyti
jei vedu as, o tai buna retai, tai einame i moteru tualeta ir man visiskai dzin kas ka pasakys, juk jis ten pasilenkes neziuri kuri babse kur sisioja. biggrin.gif
Atsakyti
Mano maziukui po menesio bus 3m ir su manim jis visada eina i moteru tualeta, zinoma, jei salia nebuna tevelio.
Atsakyti
Musu vyresnelei 3,9 jau eina i viesaji tualeta viena, as uz duru palaukiu. o tetis vede i moteru tualeta, tarpkitko moterytes kreivai ziurejo, bet jis nekreipe demesio, juk dukryte nori.
Atsakyti
Aš vedu į moterų. Tai negi dabar aš į vyrų eisiu? Ten ne tokių žvilgsnių susilaukčiau. lotuliukas.gif O vienas dar bijo. Šiaip jei būna vyras kartu, vedasi jis į vyrų, bet čia kai netingi. lotuliukas.gif
Atsakyti
einu kartu su juo i moteru,bet kai MB SALIAtai vedas visad i vyru smile.gif
Atsakyti
MUSISKIUI 3.5 METU. SIAIP VISUOMET EINAM ABU I MOTERU TUALETA. IR JOKIOS PROBLEMOS DEL TO NEDARAU smile.gif NORS JIS VISKA PATS SUSITVARKO...
Atsakyti
su manim eina i moteru,su vyru i vyru wc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2009 09 24, 09:54)
su manim eina i moteru,su vyru i vyru wc smile.gif

ir mes taip pat darom mirksiukas.gif
Atsakyti