Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

As veduosi kartu, kai vyras salia tai jis veda i vyru.Kartais jei nera eiliu tai ir viena paleidziu, tai tada iseina toks savimi patenkintas, kad eik tu sau, krutine i prieki ir zygiuoja biggrin.gif O pati aisku, kad neeiciau i vyru tulika,nors viena karta maciau, kai vyras vede mergaite i moteru tualeta, na kazkaip nejauku blush2.gif
Atsakyti
na mes tai irgi tik i moteru wc einam. jei tetis buna, tai vyriskai kartu traukia. vieno kazkaip dar neisdrisciau paleist. maza kas...
Atsakyti
Nors tema neapietai ydomu kur tetes vedasi savo dukras i kuri tualeta g.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu koks skirtumas ar i vyru tualetus vesti, ar i moteru g.gif ,taigi pats vaikas neapsiaus kelnyciu,taigi nematau as cia jokios problemos smile.gif
Mano paneliai 3m. buna,kad i tualeta uzsimano budama parduotuveja,jai as bunu uzsiemusi,tai vyras nuveda i vyru tualeta,bet dazniausiai tai stengiuosi vesti i moteru smile.gif
Atsakyti
gerai, kad isvis eina i viesus wc rolleyes.gif
pas mane kaip ozys isispyres bus, kol nebus naminio wc arba bent jau grazaus ir tvarkingo ax.gif
greiciau i kelnes padarys, nei prie krumo nubegs doh.gif
Atsakyti
Aisku, veduosi i moteru, neisiu gi sunum i vyru tualeta.. rolleyes.gif
Atsakyti
As veduos suneli i moteru WC, bet jei papuolam i koki nesutvarkyta ( turguj ypac) tai nepadaro mano vaikas nieko,man sako smirda ir as negaliu.Tai tada lekiam kur tvarkingiau arba namo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirce: 27 balandžio 2009 - 11:52
Mano sunui 5m tai einam daugumoj i moteru WC. Bet kartais ir i vyru einu, nes buna svaresni, nes pas moteru WC atvirose siuklinese matosi moteru daikciukai ismesti netvarkingai schmoll.gif
Atsakyti
mes einam kartu i moteru, jei tecio nera. nieko cia tokio. vienu dar nenoreciau isleisti, paskui ieskoti reiktu eiti lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai taip pat veduosi vaika su savimi nors jam jau 6.5metu, bet kad jis visur megsta uzsizaisti o ypac su vandeniu, tai ka as zinau kada jo is tu vyru tualeto sulauksiu hihihi.gif
Atsakyti
maniskis kadangi vienas nenori eiti, tai nuvedu i moteru tualeta, nieko cia blogo tame nematau, juk cia vaikas, o paaugs eis vienas i vyru tualeta smile.gif
Atsakyti
savajį veduosi į moterų wc.. vieną kart buvo taip kad moterų wc buvo užrakintas o vyrų ne.. sakau mažiuj -Tu eik o aš palauksiu... smile.gif na ir palaukiau prie durų, išėjo vyrukas patenkintas kad susitvarkė pats 4u.gif 4u.gif
Atsakyti