Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Manau mažą vaiką mamai reiktų vesti į moterų wc rolleyes.gif
Atsakyti
priklausomai su kuo eina. su mama i moteru, su tete - vyru. biggrin.gif

Juk visur kabinos ir nieko jau ten tas vaikutis nemato. blush2.gif
Atsakyti
aš ir taip pat į moterų, o jei su tečiu tai į vyrų.
Atsakyti
As sunaus neturiu,bet jei tetukui tenka vesti dukryte i viesaji tualeta,tai eina i vyru smile.gif
Atsakyti
jei tenka eiti i viesa tualetai tai su sunum einam i moteru biggrin.gif
Atsakyti
Koks tikslas šios temos užklausos g.gif biggrin.gif Jai su manim, tai į moterų. Jai su tėtuku tai į vyrų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai žinoma, kad aš su keturmečiu sūnum einu kartu į moterų WC, o jei eina vyras - į vyrų.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 02 18, 17:12)
Koks tikslas šios temos užklausos g.gif  biggrin.gif Jai su manim, tai į moterų. Jai su tėtuku tai į vyrų drinks_cheers.gif


Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Tai wc tai čia nelabai problema, bet va mano dukrą vyras porą kartų turėjo palydėt į treniruotes. Persirengimo kambary spintelės aukštokai ir šiaip žiemą tų skudurų daug, tai reikėjo vaikui truputį tėčio pagalbos blush2.gif tongue.gif Sakė įėjo, o ten jau beveik panelės persirenginėja, tai šovė iš ten raudonas kaip burokas lotuliukas.gif Toms aišku irgi nelabai malonu kai svetimi diedai aplink malasi, bet ką jau ten tokio pas 12metę ir pamatytų... Žodžiu tiesiog išmokiau dukrą pasiprašyti pagalbos pas vyresnias mergaites ir problemų neliko. O dėl WC kai labai reikia, tai vyras dukrą veda aišku į vyrų, bet man ta mintis kažkaip nlb maloni, atrodo, kad vyrų wc brudnesni biggrin.gif O jei turėčiau sūnų, vesčiau į moterų kol reiktų ir į kitų žvilgsnius dėmesio nekreipčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2004 07 04, 19:19)
Susidūriau su problema, mat kartą nuvedusi kavinėje sūnų (4 m.) į moterų tualetą, pamačiau kreivus žvilgsnius. Jis pats vienas neina, reikia lydėti, šiaip drąsus, bet vis tiek, reik padėt kelnytes užsidėt ir pan. Kaip jūs daro tokiu atveju?

Vedu tik į moterų tualetą, tai negi dabar suaugusi moteris į vyrų tuliką eis? O vaiką galima vestis. Nieko čia tokio kam nepatinka tegu išeina.
Atsakyti
QUOTE(Liutasi @ 2009 03 16, 11:28)
Vedu tik į moterų tualetą, tai negi dabar suaugusi moteris į vyrų tuliką eis? O vaiką galima vestis. Nieko čia tokio kam nepatinka tegu išeina.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visiškai sutinku,nes ir pati taip darau mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinoma priklauso su kuo eina. Su teciu didziuodamasis eina i vyru,su manim nelbai patenkintas i moteru.Bet tai ka daryt.Kazkaip nepaleisi vieno i vyru tualeta. g.gif
Atsakyti