Įkraunama...
Įkraunama...

Viešas tualetas

Mano sunui irgi 4metai,visad ji veduosi i moteru tualeta,nekreipiu demesio i jokius zvilgsnius,juk tualetai uzdari,nieko blogo tas vaikiukas ten nepadarys smile.gif
Atsakyti
na tai jeigu mes tik dviese būnam, tai sūnų veduosi į moterų, ir nematau čia nieko blogo. o kai ir tetis kartu, tai jau mažasis nori eiti su tečių.
Atsakyti
Kai as bunu su vaikais tai vedu i moteru, o kai yra salia tevelis, jis nuveda i vyru.
Tai maziukas jau susimaise i kuri jam reikia eiti biggrin.gif i vyru ar i moteru biggrin.gif jam 2,5 metukai.
Atsakyti
Mano 5m pipiriukas pats nueina i vyru tualeta o grizes tetukui giriasi kad buvo vyru tualete Vienas.Zinot kokia didele pergale gali pasirodyti 5m vaikiukui toks dalykas... 4u.gif
Atsakyti
Jeigu as esu viena veduosi zuiki i moteru tualeta, o jiegu su tetuku tai jis jau prasosi i vyru tualeta. As nezinau ar galeciau ramiai stoveti ir laukti jo, zinodama, kad jis vienas vytu tualete ax.gif
Atsakyti
O man niekada net nekilo mintis nei pažiūrėti kaip kam atrodo kai savo zuikį 4 m. vedu į moterų tualetą, nei vesti į vyrų. Tiesa, vieną kartą leidau eiti vienam į vyrų tualetą Akropoly. Bet jis tiesiu taikymu nuėjo į uždarą kabiną. Matyt, įpratęs, kad tualetai yra su durimis ax.gif bigsmile.gif O paskui visiems gyrėsi, kad ėjo vienas į tualetą. O aš prie durų trepsėjau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leja01 @ 2008 01 14, 14:45)
Mano sunui irgi 4metai,visad ji veduosi i moteru tualeta,nekreipiu demesio i jokius zvilgsnius,juk tualetai uzdari,nieko blogo tas vaikiukas ten nepadarys smile.gif


Sutinku! Aš irgi savo keturmeti vedu į moterų tolėtą.
Atsakyti
Aš dažniausia einu į neįgaliųjų arba moterų WC. Mano be problemų nueitų vienas į vyrų WC thumbup.gif , bet ko tik šiame pasaulyje nebūna g.gif iš kur mes galime žinoti kas ten vyksta ar įvyko nebūdamos g.gif o gali vaikučiui koks iškrypėlis traumą visam gyvenimui padaryti, tai gal geriau tegul kreivai kas žiūri g.gif
Atsakyti
mano sunui 3m visa laika vedu i moteru tualeta ir niekda nemaciau kreivu zvilgsniu, kaip tik dar su sypsenom, ooo koks vyras atejo cia pas mus biggrin.gif nematau nieko blogo juk moterys nesisioja taip atvirai kaip vyrai i pisuarus, visos savo budelese ir ka juk ju nieks nemato, tai koks skirtumas ir ko cia kreivai zvairuoti, jei ateina su berniuku i tualeta.... biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi savo sūnų vesdavaus kartu į moterų tualetą,o kartais net ir dabar nusivedu(jam 6m.) blush2.gif Bet man labai būna neramu,kai jis vienas eina į vyrų tualetą doh.gif O šiaip niekada niekas neapšaukė ir kreivai nežiūrėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanoriska @ 2008 01 16, 13:08)
Kai as bunu su vaikais tai vedu i moteru, o kai yra salia tevelis, jis nuveda i vyru.
Tai maziukas jau susimaise i kuri jam reikia eiti biggrin.gif i vyru ar i moteru  biggrin.gif  jam 2,5 metukai.

Na aš savo trimetį veduosi į moterų tualetą,jei būnam visa šeima tai nueina su tėčių į vyrų,bet būna kad su tėčiu neina tai ir keliaujam į moterų. ax.gif
Atsakyti
as irgi veduosi 4m.tik i moteru tualeta, nieks ten neziuri kreivais zvilgsniais rolleyes.gif
Atsakyti