Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

QUOTE(Donny @ 2006 05 04, 23:12)

sitas tai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 05 05, 10:25)
o gal nuo ŠITO? namie radau tik vienos spalvos karoliukų, bet pasimokymui bus gerai irnesakyk.gif

akviva@takas.lt  4u.gif ačiū 4u.gif

tik va pirmas kl kaip užtvirtint vielutę? g.gif

gali ir nuo šito pradėti,aš nieko netvirtinu,o paprasčiausiai kai pabaigi darbelį,likusias vielutes per kelias eilutes atgal suveri ir gražiai nutrauki ir viskas užsitvirtina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 05 05, 12:49)
viską vėri pagal schemą

tai kad aš nelabai suprantu šitos schemos blush2.gif
user posted image

ką reiškia horizontalios linijos.. ten matosi kur ir kaip veriama, bet kitur nesimato verysad.gif ar čia iš atskirų gabalų? g.gif na nedašunta man blush2.gif
Atsakyti
Akvylyte, tai ežiuką nori pasidaryt? Storos linijos brėžinyje - tai sekanti vėrimo eilė. Viena eilė sudaryta iš dviejų pusių - viršaus ir apačios. Vat tau vaizdinės pamokėlės:
Galva:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Bus daugiau jei naudos turėsi 4u.gif

Atsakyti
Akvilyte, eziukas super thumbup.gif

o cia mano karoliai ax.gif , pirmu pati nenesiociau, bet tokius uzsake, tai ir padariau rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Štai mano šviežas darbelis,bet ne užsakymas,o darytas sau bigsmile.gif Aj,kiti palauks lotuliukas.gif Štai vyšššnios... ax.gif
Atsakyti
Veriu ant vielutės,nes kitaip,juk nesuteiksi formos ir kad žiedas,kkotukas būtų tvirtas...
Va paskartosiu su nuoroda rožės vėrimas
Atsakyti
Pasiskolinau is Lyrikos ideja ir padariau auskarus,manau ji nelabai supyks ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(raselle @ 2006 05 10, 08:46)
O gal gali imesti nuoroda, pabandysiu prisiregistruoti pati  ax.gif


Va čia rusiukių forumas, ir begalė knygų mirksiukas.gif
Mergaitės, kurioms persiunčiau failus, nebevarkit - jie iš to forumo biggrin.gif
am dar neatsiunčiau, būtinai permesiu rolleyes.gif
Atsakyti
vakar iki 2 nakties pakabuka meistravau biggrin.gif , ant odines virvutes turetu neblogai tikti rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2006 05 10, 22:11)
užlenkiau kraštą ir uždėjau mirksiukas.gif

aisku, taip ir supratau ax.gif
o as siandien nusipirkau dvi dezutes su stalciukais ir pagaliau susitvarkiau visus savo karoliukus rolleyes.gif
Papildyta:
kaip jums toks drugelio darymo budas? parinkus grazesnes spalvas atrodytu super thumbup.gif

user posted image
Atsakyti