Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ženščina @ 2006 04 10, 15:16)
VCUP-e, 5 aukstas, GEROS AKYS/HOBI CENTRAS. Ten yra vielutes.


Nugis dar laaabai dauugg spalvų vielyčių ir storų ir plonų yra SHETELIG LIT parduotuvėje. Ji yra prie Thomas Filips (tas pats pastatas, šalia durys) Žirmūnuose, netoli Hyper rimi.

Auskarams kabliukų yra Mados pardėj, ten siuvimo prekės kažkur yra, tai po 30 ct (ne sidabriniai aišku), o susegimų kaklo papuošaliukams ar apyrankėms yra Hiper Rimi, ten praėjus Jysk yra siuvimo atelje maža tokia, tai ten 1 vnt kainuoja 40 ct.
Tai va. Tikiuos pagelbėjau kamnors wink.gif

O čia mano keverzonės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rube @ 2006 05 01, 11:48)
aciu, as suprantu, kad visose keturiose temose VISKO apstu, bet man VISKO nereikia wink.gif perziurejau sia tema ir nieko neradau apie tuos medelius, tiesiog galvojau gal kas po ranka turetu nuorodu su shemutem ir nepatingetu idet. arba papasakotu kokias priemones naudoja ir kaip daro tuos medelius  unsure.gif  unsure.gif

as ir esu klausus apie medelius,bet atsakymo jokio negavau verysad.gif
vakar kuiciausi po po neto platybes ir radau keleta nuorodu apie tai,gal pravers tau 4u.gif Medeliai
Dar cia
cia
ir cia

tikiuosi rasi ir atsirinksi ka nors smile.gif
Atsakyti
o as vakar pirma karta uzsidejau savo pacios darytus papuosalus biggrin.gif , siaip esu pridariusi daug ko, bet niekada pati nenesiojau. galit paziureti cia kaip atrode biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 05 01, 11:35)
as ir esu klausus apie medelius,bet atsakymo jokio negavau  verysad.gif

na apie medelius jau esu pasakojusi ne viena karta, bet jei reikia, papasakosiu dar biggrin.gif . as darau taip - prisidarau daug sakeliu pagal sita schema
user posted image
paskui jungiu po keleta ir darau sakeles, jas apvynioju specialiu popierium, bet jei neturit tokio, tai paprasciausia vielute. sakas, jas jungiu viena prie kitos ir priveju su vielute prie kamieno, kuri pasidarau is storos vielos. kamiena darau su keturiom, ar trim kojelem, kad nevirstu vazonelyje. viska apvynioju popierium, ar vielute ir madelis baigtas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, mamukės, kokio storio milimetrais turi būti valas tiems mažiesiems karoliukams (na tokiems va http://www.shipwreck...y/album19/072_G ) g.gif? Dabar neturiu jokio, tai negaliu pažiūrėt, o atsimint neatsimenu.. Užprašiau vyrą, kad nupirktų, bet bijau, kad kai nupirks, tai teks po to žvejot su tuo valu eit biggrin.gif Kaip manot, 0.3 ne per storas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 03 gegužės 2006 - 00:59
SVEIKOS AUKSARANKES,

turiu toki spec pasiulyma, bet noriu pirma pasitarti su jumis smile.gif
Siulau isleisti knygute su musu darbeliais, kiek paziuriu cia yra tikrai vertu demesio darbeliu ir nesinori kad tai litku tik internete smile.gif


manau reiketu padaryti foto atranka, paciu graziausiu darbeliu ir kokybiskaiusiu foto. taigi , jei kilo minciu , rasykite, bandysim suregzti kazka wink.gif
beto turiu patirties su pirmos knygutes isleidimu.

jei si mintis verta demesiu, sukurkite atskira pokalbiu forumeli, kur galetume pasireiksti.

Visada Jusu Ruta-Traskute
Atsakyti
QUOTE(atika15 @ 2006 05 03, 19:57)
Aš norėjau paklausti į ką jūs dedat karoliukus, aš tai dėžutėj pati pasidariau skyrius, ieškojau pirkt, kad kas nors būtų su skyriais, bet neradau?


Aš prisipirkus va tokių

http://www.senukai.l...id=000050688826
Atsakyti
mano vakaryksciai darbeliai ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Justina-: 04 gegužės 2006 - 11:49
user posted image

Stai cia mano pirmieji darbai. Dabar darau karoliukus draugei gimtadienio proga. Jei idomu, galesiu ir jus parodyt smile.gif
Atsakyti
Na va mano pavasarinė apyrankė 4u.gif http://public.fotki....ris/scan-2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atika15: 04 gegužės 2006 - 15:54
Dar auskarai prie apyrankės http://public.fotki....eris/scan4.html
Atsakyti
Siandien visa diena prasedejau ir su karoliukais prazaidziau...
Va sita draugei dovanosiu (nors reiks ir sau dar tokia pasidaryt, nes visai patiko):
user posted image

Na, o sita pati nesiosiu:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donny: 04 gegužės 2006 - 23:16