Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

Man tik baisiai visa tai grazu, tik... negaliu ikalbinti savo brolio mergytes (4metukai). Sako ne ir viskas smile.gif
Atsakyti
jei niekas nepasikeis tai pas mane turetu mano krikstasunis nesti ziedukus, Jam 4 metukai biggrin.gif , tik is musu puses, abieju, vieni mazi berniukai ir ner ne vienos mergaites doh.gif , o is puseseriu esu vyriausioji, o BM irgi vieni berniukai. Tai sakem pasiskolinsi is pazystamu mergaite biggrin.gif

va ka as radau dar wub.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialia:): 23 vasario 2008 - 17:18
QUOTE(lialia:) @ 2008 02 23, 18:21)
va ka as radau dar  wub.gif

[user posted image


na taip, kas tuokiasi, o kam tai maziausiai rupi. Graziai cia tas vaikas rolleyes.gif
Atsakyti
Na pas mus bus mano mazoji pussesere 10 metu kuria kazkada auginau nuo 1 men.iki 5 metu ir svocios sunus.Mergaite nes geliu puokstyte,o berniukas ziedukus. biggrin.gif Dar mergaitei priseksim baltus angelo sparniukus ir uzdesim tiara panasia i jaunosios smile.gif
Atsakyti
pas mus vestuveje irgi buvo pora mano sesute 6m. ir sunenas 5m. labai grazu buvo kai priekyje vaikuciai beria ziedlapius! rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas labai grazu wub.gif ....bet viska reikia su kunigeliu suderinti...kazin ar visur leidzia, girdejau kitur zvakuciu deginti neleidzia, tai apie ziedlapius tikriausia tik pasvajoti 4u.gif
Musu kunigelis sake, as leidziu viska...bet vat apie ziedlapius neuzsiminem dar reiktu paklausti bigsmile.gif ....turim mes dvi lelytes...tikriausia jos ir barstys, dar zinoma reikia ju atsiklausti, bet manau sutiks...kiek zinau vaikams tai buna atrakcija bigsmile.gif bigsmile.gif ...dar sesers vyrukai du yra....vienas grieztai atsisake, net i baznycia eiti lotuliukas.gif , o kito reikia paklausti , jis mano krikstasunis, gal sutiks ziedus nesti, o jei ne g.gif tai nezinau...teks kazka kito galvoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 10 kovo 2008 - 11:46
Kokia gali būti suknelė gėlių mergytės galit pamatyt Skelbimų skyrelyje- parduodam 4u.gif
Atsakyti
Ziurekit busimos nuotakos,kad nebutu su tom geles metanciom mergaitem ir berniukais kurie nesa ziedus va taip: lotuliukas.gif doh.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(Lolita`777 @ 2008 03 24, 19:38)
Ziurekit busimos nuotakos,kad nebutu su tom geles metanciom mergaitem ir berniukais kurie nesa ziedus va taip:            lotuliukas.gif  doh.gif
http://www.youtube.c...feature=related

na... tie vaikiukai tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kokia šauni tema thumbup.gif
ypač kai pas mane tikrai bus daug demėsio skirta tiems mažiūkams neklaužadoms tongue.gif kadangi mes su vyru jau turime triju metukų sunelį, tai kažkaip pirma mintis planuojant vestuves, buvo kad jam tai būtu taip pat be galo įsimintina diena wub.gif dažnai matydavau kai jau turintys vaikų jaunieji labiau demėsi kreipia į save palikdami mažuosius nuošali.
mano vestuvės jau šia vasara tai sunelis vilkės tokį patį kostiuma kaip ir tevėlio wub.gif mano draugė turi jaunesne dukrytė kuriai bu dvieji, jai siūsim suknelė labai panašia į mano wub.gif tai bus pati gražiausia ir nuostabiausia vestuvių pora wub.gif wub.gif wub.gif
kad mažieji nepridarytu nesamonių tongue.gif tai turiu pusbrolį 14 m. ir pussesere 12 m. tai jie ir ves šiuos zuikučius. thumbup.gif jų apranga bus taip pat siūvama tokia pati, skirtumas tik tas, kad pas jų drabužiuose bus raudonos detalės, kadangi jie vyresni, nes pamergės vilkės raudonai wub.gif wub.gif wub.gif
nors manau jog kiekvienai nuotakai tos svajonių vestuvės atrodo skirtingai g.gif
man jos atrodo taip, kitoms gal kitaip.... bandau ir kitas draugės prikalbinti kad savo vaikučius atsivestu thumbup.gif tai turėsime net atskirą pulką su mažaisiais wub.gif
Atsakyti
Siūlau suknelę gėlių mergaitei 4u.gif
http://public.fotki....lutute/suknele/
Atsakyti
Sveikutes! Mergaites gal galit pasidalinti informacija is kur gauti grazius krepselius geliu mergaitems? Kiek ziurejau, nera didelio pasirinkimo ir visi tokie nelabai grazus.
Atsakyti