Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

aciu, opale 4u.gif jau taip atsakingai savo pareigas atlikinejo, kad ziuret grazu buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chriupike: 03 spalio 2007 - 09:56
http://s225.photobuc...liumergaite.jpg
Vat ir manoji - imeciau pora nuotraukeliu - kadangi geliu mergaite turejo broliuka, tai pas mus buvo ir geliu berniukas biggrin.gif - bet jam tikrai tiko ir patiko! mirksiukas.gif
Atsakyti
grazus vaikuciai, opale. pas mus buvo dar viena "geliu mergaite"- tikrosios geliu mergaites sesute, mano dukterecia. bet ji, matyt, is nuobodulio baznycioje uzmigo... metukai jai pries kelias dienas sukako, pateisinama smile.gif
Atsakyti
Čia truputį ne į temą, bet turiu gražią suknelę mergaitei barstyti gėlėms bažnyčioje.. taigi jeigu kam reikės rašykit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites!!! noriu isgirsti jusu nuomone smile.gif smile.gif mastau taip, kas per musu vestuves i baznycia pirma ivestu mano busimaji jo tevai, poto mano tevai mane...ir kaip mastot, ar geliu mergaite tiks? pati pirma izengusi i baznycia...gal ka keist g.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_aite @ 2007 10 14, 13:44)
sveikos mergaites!!! noriu isgirsti jusu nuomone smile.gif  smile.gif mastau taip, kas per musu vestuves i baznycia pirma ivestu mano busimaji jo tevai, poto mano tevai mane...ir kaip mastot, ar geliu mergaite tiks? pati pirma izengusi i baznycia...gal ka keist g.gif  smile.gif  smile.gif


Man tai geliu mergaite tai tik pries nuotaka turi ieiti bigsmile.gif , ne pries jauniki ax.gif Jei jauti, kad nori, jog vyra tevai ivestu, o po to tave tavo tevai - taip ir darykit!!! mirksiukas.gif
Bet pvz. man smagu buvo kai vyras mane pamate tik baznycioje ta diena, o jei ieis jis, po to tu - gausis tokia keistuma, kad lyg ir susitinki prie iejimo, lyg ir prie altoriaus blink.gif Aisku priklauso nuo to, ar bus islydejimas is namu - jei bus, man priimtiniau kai tada jaunieji kartu i bacnycia ieina, nes tevu palaiminima jie jau gavo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 10 15, 12:33)
Man tai geliu mergaite tai tik pries nuotaka turi ieiti bigsmile.gif , ne pries jauniki ax.gif Jei jauti, kad nori, jog vyra tevai ivestu, o po to tave tavo tevai - taip ir darykit!!!  mirksiukas.gif
Bet pvz. man smagu buvo kai vyras mane pamate tik baznycioje ta diena, o jei ieis jis, po to tu - gausis tokia keistuma, kad lyg ir susitinki prie iejimo, lyg ir prie altoriaus blink.gif  Aisku priklauso nuo to, ar bus islydejimas is namu - jei bus, man priimtiniau kai tada jaunieji kartu i bacnycia ieina, nes tevu palaiminima jie jau gavo.  wub.gif

taip bus palaiminimas...bet kazkaip labai jau norisi kad tetis prie altoriaus atvestu tongue.gif o kaip prasedejo jusu ceremonija? kaip iejo jaunasis?
Atsakyti
pas mus tai mano sesers dukrele, kuriai 7 barstys gelytes, o salia jos eis ir ziedus ant pagalveles, bacnycioje, nes mnao brangiausiojo brolis, kuriam 12. biggrin.gif
Atsakyti
bet visvien man kyla klausimelis, kaip ieina jaunikis, jeigu jaunaja iveda tetis..... g.gif
Atsakyti
O pas mus buvo taip rolleyes.gif

Su jaunikiu atsisveikinau ryte kai isvaziavau i salona. Salone susitikau su savo drauge\ liudininke, kuriai jau tada reikejo pradeti mane guosti, nes kirpeja nuvyle doh.gif
Bet ilgai krimstis juk negalejau- tai laimes diena! O ir kazka pakeisti laiko nebuvo.. Ji atsinese sampano...sventimas prasidejo:) Tada mes dviese nuvaziavome i musu viesbucio kambari, ten apsirengeme, ruosemes...viskas nufilmuota- labai fainai prasideda filmukas. O jaunikis tuo metu buvo su savo draugu\liudninku. Jaunikis lauke prie altoriaus. Pirmiausia uzgrojo smuikas+gitara ir iejo mergaites, po to atejo berniukas nesinas ziedais. Uzgrojo vargonai ir iejau as vedama tecio. Po ceremonijos mergaites dar vaisino svecius saldainiais is savo krepseliu...
Vaikai buvo tikra puousmena vestuvese! Tai buvo mano sesers vaikai wub.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
jaunikis i baznycia ieina vedamas savo mamos, pries atvykstant nuotakai. jei atvyksta kartu- tai pirma jaunikis su mama, pulkas, geliu mergaites ir nuotaka. manau turetu buti tokia tvarka. Teko manyti keleta tokiu varijantu tik be pulko... man grazu.
pati turesiu keleta geliu mergaiciu ir berniuku(jei tevai patvirtins savo dalyvavima).
Atsakyti