Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

Oho visas pulkas maziuku biggrin.gif
As tai jau irgi susitariau kad butu 2 mergytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 04 26, 14:38)
Oho visas pulkas maziuku biggrin.gif
As tai jau irgi susitariau kad butu 2 mergytes  thumbup.gif



Pas mus giminej labai daug maziuku thumbup.gif

Tai cia dar tik tie kurie atliktu sita darbeli, o kiti dar per mazi verysad.gif
Atsakyti
O as galvojau, kad dukterecia 13 metu barstis einant baznycia, o sunenenai 6metu dvynukai nes mano uodega. Ka manot? Ar kazkaip kitaip pskistyti pareigas? Vienas nesa ziedus, kitas uodega. Flowergirl, gal ir nelabai ziurisi, kai tokia didele, bet kad yra taip kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 04 20, 14:24)
jei turetume tokio amziaus mergaite artima mums, tikrai barstytu ziedelius...bet dabar tik berniuka turim 5m, bet uztai jis nes ziedelius..na tikekimes kad nes...

pasikeite situacija pas mus..turesiu dabar ir 4 metu mergaite vestuvese, kuri ir bus flowergirl...kaip tik krikstynos buvo jos..tai ir suknyte tam grazia turi...bus pora mano jaunikio krikstasuniui, kuris nes ziedus thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2006 05 03, 11:36)
O as galvojau, kad dukterecia 13 metu barstis einant  baznycia, o sunenenai 6metu dvynukai nes mano uodega. Ka manot? Ar kazkaip kitaip pskistyti pareigas? Vienas nesa ziedus,  kitas uodega. Flowergirl, gal ir nelabai ziurisi, kai tokia didele, bet kad yra taip kaip yra.


tai kad 13 jau visa panele. Tokioms jau berniukai rupi kiek atsimenu is saves, o ne geles barstyti jaunajai.... g.gif
o ir jus su vyru uzstos tokia dicke... ax.gif
Cia Tavo diena. Nepasiduok spaudimui. O berniukai dvynukai - thumbup.gif ir butinai jiems duok ta pati darba vienoda - labai gerai ziuresis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2006 05 03, 10:36)
O as galvojau, kad dukterecia 13 metu barstis einant  baznycia, o sunenenai 6metu dvynukai nes mano uodega. Ka manot? Ar kazkaip kitaip pskistyti pareigas? Vienas nesa ziedus,  kitas uodega. Flowergirl, gal ir nelabai ziurisi, kai tokia didele, bet kad yra taip kaip yra.



Na 13 nelygu 13. Vienos atrodo jau kaip 20 kitos kaip mergaites. O as manau kad jai patiktu. Jei tau gerai tai gerai.
Atsakyti
Na del uzstojimo, tai tikrai neuzstos, nes bus ceremonija kaip uzsienyje, jaunikis lauks prie altoriaus, tada pamerges sueis, tik dar nezinau ar atskirai vienos ar su pabroliais, bet greiciausiai, kad su pabroliais, tada flowergirl ir kol ji nepasitrauks is tavo, tol as su teciu nosies nekysiu.
Nezinau ka daryti del tos 13metes. Noriu ziedlapiu, bet daugiau nieko kito neturiu. Zinoma, kad butu graziau jei kokia 4mete ar 5mete butu, bet yra kaip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2006 05 04, 11:25)
Na del uzstojimo, tai tikrai neuzstos, nes bus ceremonija kaip uzsienyje, jaunikis lauks prie altoriaus, tada pamerges sueis, tik dar nezinau ar atskirai vienos ar su pabroliais, bet greiciausiai, kad su pabroliais, tada flowergirl ir kol ji nepasitrauks is tavo, tol as su teciu nosies nekysiu.
Nezinau ka daryti del tos 13metes. Noriu ziedlapiu, bet daugiau nieko kito neturiu. Zinoma, kad butu graziau jei kokia 4mete ar 5mete butu, bet yra kaip yra smile.gif



Ko tu pergyveni. Su ja bus maziau vargo. Maziukai tai gali uzmigt, arba pradet oziuotis ir t.t.

Na pvz. mano pussesere kai jai buvo 13 tai atrode tikrai kaip mergaite. Svarbiausia nepridazyt, kad atrodytu kaip suaugus doh.gif
Ir vis del to 13 meteliu dar. Tikrai dar vaikas
Atsakyti
Aciu uz palaikyma mirksiukas.gif Gal ir tikrai nebus bent jau bedu, pasakysiu kaip noriu, tai taip ir bus smile.gif
Atsakyti
grazinu sena tema smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Musu vestuvese irgi bus 3 lelytes kurios metis ziedlapius wub.gif wub.gif wub.gif o jau kokios laimingos , renkasi sukneles, puosiasi , tartum savo vestuvems lotuliukas.gif
Atsakyti
oj, kokios gražios foto wub.gif viskas, ir aš užsimaniau gėlių mergaičių.. wub.gif Tik.. ką daryti, kad giminėj nei vieno mažo vaiko? doh.gif
Atsakyti