Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 03 24, 16:49)
Sveikos 4u.gif
Mes turim krikšto dukrytę, jai per mūsų vestuves bus 3 metukai smile.gif
Bet ji bus vienintelis vaikas vestuvėse, tad dar mąstau, ar duot jai nešt gėlytes ar ne ax.gif
Vat man iškilo klausimas, jaunieji eina prie altoriaus, už jų eina gėlių mergaitė, o už mergaitės eina piršliai ir poros? Ar kaip vyksta tas visas ėjimas?

Gėlių mergaitės šiaip priekyje eina ir jauniesiems, ar jaunajai kelia ziedlapiais nubarsto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 05, 19:17)
Gėlių mergaitės šiaip priekyje eina ir jauniesiems, ar jaunajai kelia ziedlapiais nubarsto bigsmile.gif


Gražu, tik baisu, kad nenueit gali prie altoriaus, išsigąst g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 05, 20:56)
Gražu, tik baisu, kad nenueit gali prie altoriaus, išsigąst g.gif

Mano 6 metų sūnus irgi priekyje eis mums žiedus nes...o dėl gėlių mergaičių tai 2 bus...vieną didesne 6 metų kita 4 man atrodo, tai dvi gal nebijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 06, 12:39)
Mano 6 metų sūnus irgi priekyje eis mums žiedus nes...o dėl gėlių mergaičių tai 2 bus...vieną didesne 6 metų kita 4 man atrodo, tai dvi gal nebijos biggrin.gif


O, pas jus jau visa kompanija drinks_cheers.gif

Tai va aš bijau, kad nebūtų tokio juoko, kad maždaug "Teta, einam kartu, aš viena neisiu" biggrin.gif Sakau gal pamokint reikėtų, duot bliūduką kokį su popieriaus skiautėm ir vaikščiot abiems koridoriumi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 06, 17:31)
O, pas jus jau visa kompanija drinks_cheers.gif

Tai va aš bijau, kad nebūtų tokio juoko, kad maždaug "Teta, einam kartu, aš viena neisiu" biggrin.gif  Sakau gal pamokint reikėtų, duot bliūduką kokį su popieriaus skiautėm ir vaikščiot abiems koridoriumi biggrin.gif

Būtinai, nes as būčiau ėmus ta vieną tik mergytę mažąją, bet drauge sako bijau leisti sako vieną eiti, kad nenugrybautu biggrin.gif biggrin.gif tai tada dar kitos draugės prašiau kad savo didesnę irgi pasiimtų į vestuves, būtinai prieš tai parepetuosim ir mes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 07, 11:24)
Būtinai, nes as būčiau ėmus ta vieną tik mergytę mažąją, bet drauge sako bijau leisti sako vieną eiti, kad nenugrybautu biggrin.gif  biggrin.gif tai tada dar kitos draugės prašiau kad savo didesnę irgi pasiimtų į vestuves, būtinai prieš tai parepetuosim ir mes rolleyes.gif


Mes čia su MB pagalvojom, kad mes turim irgi gėlių mergaitei pagalbininkių, kad drąsiau būtų, jei nepavyks pamokyt vienos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 07, 22:33)
Mes čia su MB pagalvojom, kad mes turim irgi gėlių mergaitei pagalbininkių, kad drąsiau būtų, jei nepavyks pamokyt vienos tongue.gif

Tai žinoma o kodėl gi ne...jug nebūtinai viena mergytė turi eiti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 07, 23:00)
Tai žinoma o kodėl gi ne...jug nebūtinai viena mergytė turi eiti bigsmile.gif


Norai kas dieną keičiasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 08, 07:00)
Norai kas dieną keičiasi doh.gif

o kokiom suknytem rengsite tas mergytes? as tai is ebay nuziurejau, tai abiem vienodas nupirksiu.... wub.gif
Atsakyti
Tai palauk, kolkas tik viena mergaitė yra smile.gif Bet jos mama sakė pasirūpins suknele, nes turi pažįstamą siuvėją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 04 08, 21:05)
Tai palauk, kolkas tik viena mergaitė yra  smile.gif  Bet jos mama sakė pasirūpins suknele, nes turi pažįstamą siuvėją smile.gif

tai gerai tada thumbup.gif o kokias gelytes planuojat barstyti?tikrus ziedlapius ar ne?ir kokiu geliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 10, 13:22)
tai gerai tada thumbup.gif  o kokias gelytes planuojat barstyti?tikrus ziedlapius ar ne?ir kokiu geliu? g.gif


Šito punkto dar negalvojau tiesą sakant, o ką barstys jūsų mergaitės? ax.gif
Atsakyti