Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 22, 17:32)
nu jo ir komentarai cia uzsuko blink.gif  blink.gif  blink.gif
nu nefainiai kad kazkur leidzia o kazkur ne,juk norim visos grazios sventes,ir norim tu ziedlapiu biggrin.gif
pas mus leis barstyti,bet kiek zinau jau kunigas yra uzsimines kad surinks kazkas ten kau jis tam pasirupino smile.gif
mes tai gyvu geliu ziedlapius galvojam barstyti smile.gif

Aš irgi galvoju gyvų, bet jei gyvos taį rožės tik, ar kažin ir kitos gražiai atrodo....aš galvoju baltą ir savo kitą spalvą maišyti tarpusavy..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 02 22, 16:01)
apie pinigu mokejima kalbejau abstrakciai,

vat butent. Kalbejot abstrakciai ir atskirai uz valyma nemokat. Ir visai negalvojat, kad taip jums grazu, jums norisi, bet tai truks tik akimirka, jus iseisit, o tie lapai liks. Ir tada tai jau bus siuksles, kurias kazkas turi sutvarkyti.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 02 24, 10:15)
vat butent. Kalbejot abstrakciai ir atskirai uz valyma nemokat. Ir visai negalvojat, kad taip jums grazu, jums norisi, bet tai truks tik akimirka, jus iseisit, o tie lapai liks. Ir tada tai jau bus siuksles, kurias kazkas turi sutvarkyti.

mums kunigas yra sakes,kad turim demesti tam vargonininkui kazkiek,o jie dalinsis su tais kas ten tas siuksles surinks,kad patiems nereiketu po sventes ringti blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(danuciuksss @ 2013 02 24, 12:16)
mums kunigas yra sakes,kad turim demesti tam vargonininkui kazkiek,o jie dalinsis su tais kas ten tas siuksles surinks,kad patiems nereiketu po sventes ringti blush2.gif  blush2.gif

Yra bobučių kurios ten lūkuriuoja, uždega žvakes ir laukia kol ju ko paprasysi...uz 50 lt tikrai issluos...mes tuokiames mazoj bažnyčioje taį ten yra bobučių pagalbininkiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes turim krikšto dukrytę, jai per mūsų vestuves bus 3 metukai smile.gif
Bet ji bus vienintelis vaikas vestuvėse, tad dar mąstau, ar duot jai nešt gėlytes ar ne ax.gif
Vat man iškilo klausimas, jaunieji eina prie altoriaus, už jų eina gėlių mergaitė, o už mergaitės eina piršliai ir poros? Ar kaip vyksta tas visas ėjimas?
Atsakyti
As nežinau kaip ten visi eina, bet mes darysim taip.
Gėlių mergaitės, kartu su mūsų sūneliu, nešančiu žiedelius, eis prieky mūsų. Pulkas jau lauks musu išssirikevęs prie altoriaus.
O mudu ateisim paskutinieji smile.gif
Man nepatinka, kai pulkas uz nugaros stovi.
Tegul jie stovi šonuose, arba išvis- lai sėdi smile.gif
Atsakyti
O is kur jus gaunat krepselius ziedlapiams? Kaip atrodo jusu krepseliai? Nes as pirkti euro parduotuvese randu, bet kad jie labai negrazus, o ir dydis nepatinka. Jie arba nykstukiniai, kad net saujos ziedlapiu neidesi arba kaip bulviu krepsai atrodo
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 03 24, 16:41)
As nežinau kaip ten visi eina, bet mes darysim taip.
Gėlių mergaitės, kartu su mūsų sūneliu, nešančiu žiedelius, eis prieky mūsų. Pulkas jau lauks musu išssirikevęs prie altoriaus.
O mudu ateisim paskutinieji smile.gif
Man nepatinka, kai pulkas uz nugaros stovi.
Tegul jie stovi šonuose, arba išvis- lai sėdi smile.gif


O kur tada stovės/eis vaikai, priėję iki altoriaus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2013 03 24, 19:00)
O kur tada stovės/eis vaikai, priėję iki altoriaus? ax.gif


Manau tiesiog atsises ant suolu prie savo teveliu ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2013 03 24, 23:35)
Manau tiesiog atsises ant suolu prie savo teveliu ir viskas g.gif


Ačiū už pasidalinimą mintimis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2013 03 24, 23:35)
Manau tiesiog atsises ant suolu prie savo teveliu ir viskas g.gif

drinks_cheers.gif Didžiausias jų darbas- nueit iki altoriaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astii @ 2013 03 24, 17:51)
O is kur jus gaunat krepselius ziedlapiams? Kaip atrodo jusu krepseliai? Nes as pirkti euro parduotuvese randu, bet kad jie labai negrazus, o ir dydis nepatinka. Jie arba nykstukiniai, kad net saujos ziedlapiu neidesi arba kaip bulviu krepsai atrodo

as tai gariunuose pirkau smile.gif
Atsakyti