Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

QUOTE(irmuten @ 2012 09 17, 14:40)
Sena tema, bet gal kas atsilieps  ax.gif
Susidūriau su problemyte... turiu 10 metų dukterėčią ir 6 metų sūnėną, labai norėčiau, kad mergaitė barstytų žiedlapius, o berniukas neštų žiedus. O problema tame, kad mes tuoksimės tik rotušėj, ten manau niekas barstyt nieko neleis  smile.gif  nebent išeinant iš rotušės. Gal kas turite kokių įdėjų, kad ta gėlių mergaitė nebūtų tokia ne į temą  g.gif  Gal išeinant iš rotušės ji galėtų juos barstyt, bet ar neatrodys kvailai?  g.gif


Situacija pas mane buvo tokia pati, tik aš tuokiausi Šiaulių katedroje, ir mums neleido barstyti žiedlapių, tai mergaitė nešė krepšelį su žiedlapiais, berniukas žiedus, o išėjus iš bažnyčios mėtė iš tos mergiatės krepšelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanele.lt @ 2012 12 04, 16:09)
Situacija pas mane buvo tokia pati, tik aš tuokiausi Šiaulių katedroje, ir mums neleido barstyti žiedlapių, tai mergaitė nešė krepšelį su žiedlapiais, berniukas žiedus, o išėjus iš bažnyčios mėtė iš tos mergiatės krepšelio  4u.gif

Bet kokia nesamone, kaip gali neleisti, jug ne butelius tedauzo į žemę.... schmoll.gif kaip nesupranta, kad žmonėms šventę gadina....aš turėsiu 2 mergytes, abi draugių....vienai bus 5 kitai 4....o mano 6 metų sūnus žiedus nes.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 01 18, 23:15)
Bet kokia nesamone, kaip gali neleisti, jug ne butelius tedauzo į žemę.... schmoll.gif kaip nesupranta, kad žmonėms šventę gadina....aš turėsiu 2 mergytes, abi draugių....vienai bus 5 kitai 4....o mano 6 metų sūnus žiedus nes.... bigsmile.gif


as tai manau, kad problema dazniausia buna ta, kad po to isejus is baznycios nebera kam tu ziedlapiu isvalyti ax.gif juk nepaliksi prisiukslinta baznycia biggrin.gif na, nebent tartis su baznycios "davatkomis", kad uz sutarta kaina viska greit po to isvalytu.. g.gif

pas mus vestuvese ziedus nes musu kriksto dukryte, kuriai bus 3 metai, o kad jai butu drasiau, 10 metu jos sesute barstys ziedlapius (jeigu pavyks sudereti su baznycia), jei ne, tai ji tiesiog atnes mano puokste... nes planas toks, kad as ateisiu i baznycia su abiem tevais susikibus rankomies, tai nebus kaip puokstes laikyti, o mano vyras man iteiks ta puokste prie altoriaus (mes tik baznycioj pasimatysim)
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 01 18, 22:15)
Bet kokia nesamone, kaip gali neleisti, jug ne butelius tedauzo į žemę.... schmoll.gif kaip nesupranta, kad žmonėms šventę gadina....

ajajaj kokia tragedija! Neleidzia ziedlapiu pabarstyt! Kokia beda! Kokia nelaime! Gi ner sventes be ziedlapiu! Tai gal visai vien del to nesizenykit, ka?
Na, tiesiog pikta skaityt apie zmoniu egoizma ir susireiksminima. Gi jiem svente bus sugadinta doh.gif O kas tas siuksles paskui susluos, jei kiekviena pora sumastys ten prisiukslint? Gal kunigas turetu iskart, jaunuosius islydejes, griebt uz sluotos ir sluot? Ir apie kitus pagalvokit, ir nedarykit tragedijos, kur jos nera. gi "zmonems svente gadina" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 02 12, 15:38)
ajajaj kokia tragedija! Neleidzia ziedlapiu pabarstyt! Kokia beda! Kokia nelaime! Gi ner sventes be ziedlapiu! Tai gal visai vien del to nesizenykit, ka?
Na, tiesiog pikta skaityt apie zmoniu egoizma ir susireiksminima. Gi jiem svente bus sugadinta  doh.gif O kas tas siuksles paskui susluos, jei kiekviena pora sumastys ten prisiukslint? Gal kunigas turetu iskart, jaunuosius islydejes, griebt uz sluotos ir sluot? Ir apie kitus pagalvokit, ir nedarykit tragedijos, kur jos nera. gi "zmonems svente gadina"  doh.gif

Oho kiek pavydo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 02 12, 15:38)
ajajaj kokia tragedija! Neleidzia ziedlapiu pabarstyt! Kokia beda! Kokia nelaime! Gi ner sventes be ziedlapiu! Tai gal visai vien del to nesizenykit, ka?
Na, tiesiog pikta skaityt apie zmoniu egoizma ir susireiksminima. Gi jiem svente bus sugadinta  doh.gif O kas tas siuksles paskui susluos, jei kiekviena pora sumastys ten prisiukslint? Gal kunigas turetu iskart, jaunuosius islydejes, griebt uz sluotos ir sluot? Ir apie kitus pagalvokit, ir nedarykit tragedijos, kur jos nera. gi "zmonems svente gadina"  doh.gif


teisingai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(niolika @ 2013 02 15, 23:37)
teisingai pasakyta drinks_cheers.gif

Gal ir teisingai pasakyta, tačiau nereikia šaipytis ar dar kazko daryti, kai žmonių požiūriai skiriasi...vieni didžiausia dėmesį skiria kvietimams, kiti salės puosimui, kiti ceremonijai bažnyčioje....kai moki pinigus, nori kad viskas būtų pagal tavo norus....nemanau kad juokinga norėti mergytės su ziedlapiais ar savo sūnaus su žiedais....taigi kurkim savo sventes nesiepdamos viena kitos, o patardamos ir padedamos.....jug tam čia ir esam....
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 02 15, 17:55)
Oho kiek pavydo thumbup.gif

yra cia ko pavydet lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Hedra:) @ 2013 02 19, 12:57)
Gal ir teisingai pasakyta,
....kai moki pinigus, nori kad viskas būtų pagal tavo norus....nemanau kad juokinga norėti mergytės su ziedlapiais ar savo sūnaus su žiedais....

Na jau. Ir kokius gi ten pinigus mokat, kad pagal jusu dudele dar ir kunigai turi sokt? Kiek kunigui uz tai pasiulet? Reikejo sakyt, kad duosit koki 1000 euru, kad leistu gelytes pabarstyt, tai gal butu sutikes. O gal ir nebutu. Nes neprivalo!!!!!! Jei as sugalvosiu sventoriui koki lauza sukurt ir eriuka paaukot irgi neprivalo sutikt. Ir niekas neturi teises skustis del to. Ir galu gale, geliu barstymas net ne lietuviska tradicija. Jei taip jau to norit, tuokities ten, kur gyvenat, kur si tradicija isigalejusi ir nereiks skustis, kaip jum visa svente gadina. Nes cia ne visi turi noret paskui po jusu siuksles sluot.
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 02 19, 13:57)
Gal ir teisingai pasakyta, tačiau nereikia šaipytis ar dar kazko daryti, kai žmonių požiūriai skiriasi...vieni didžiausia dėmesį skiria kvietimams, kiti salės puosimui, kiti ceremonijai bažnyčioje....kai moki pinigus, nori kad viskas būtų pagal tavo norus....nemanau kad juokinga norėti mergytės su ziedlapiais ar savo sūnaus su žiedais....taigi kurkim savo sventes nesiepdamos viena kitos, o patardamos ir padedamos.....jug tam čia ir esam....


Na man rodos, kad pinigai mokami baznyciai uz visai kitus dalykus. Bent jau mums kunigas (kauno baznycios) paminejo, kad tam tikra dalis pinigu skirta gelininkei, kuri papuos baznycia, vargoninkui, kunigui atlygis + auka baznycia (t.y. jos islaikymas ir pan.). Tai jei jau taip norit tu ziedlapiu, manau reiketu ieskot kompromisu ir ne sukauti, kaip cia kazkas drysta priestarauti Jusu norams (o beto ne viskas turi kaina). Gal reiketu pasakyti kunigui, kad po ceremonijos bus zmogus, kuris susluos tuos zielapius ir nieko neliks ir pan 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niolika: 22 vasario 2013 - 13:42
QUOTE(niolika @ 2013 02 22, 13:34)
Na man rodos, kad pinigai mokami baznyciai uz visai kitus dalykus. Bent jau mums kunigas (kauno baznycios) paminejo, kad tam tikra dalis pinigu skirta gelininkei, kuri papuos baznycia, vargoninkui, kunigui atlygis + auka baznycia (t.y. jos islaikymas ir pan.). Tai jei jau taip norit tu ziedlapiu, manau reiketu ieskot kompromisu ir ne sukauti, kaip cia kazkas drysta priestarauti Jusu norams. Gal reiketu pasakyti kunigui, kad po ceremonijos bus zmogus, kuris susluos tuos zielapius ir nieko neliks ir pan.

vat butent drinks_cheers.gif thumbup.gif pinigai nemokami uz siukslinima. Viena pora ateis prisiukslins, kita vel, o kas sutvarkys viska? Nuotaka ir sveciai tikrai ne, o ir samdyti kazka nesinori, nes jei kunigui butu garantuota, kad kas viska sutvarkys, tai manau, kad gal ir sutiktu. Ale geriau internete paverkslent, kaip svente jiems gadina, nei ieskot iseities. Kartais reiketu tiesiog paminti savo egoizma, maziau susireiksminti ir pagalvoti apie situacija ir is kitos puses.
Atsakyti
apie pinigu mokejima kalbejau abstrakciai, kaip apie visas bendras vestuves, o ne apie baznycia....man su flover girl problemu nekyla pas mane jos bus dvi....tam ir esame skitringi zmones, kad visi galetu tureti savo nuomones....nereikia cia taip kandziotis , bendraukite tose temose kur jums aktualios, o ne kur kazkam ikasti noretumete.... mirksiukas.gif

noreciau paklausti kokiu geliu ziedlapius renkates?
Atsakyti
nu jo ir komentarai cia uzsuko blink.gif blink.gif blink.gif
nu nefainiai kad kazkur leidzia o kazkur ne,juk norim visos grazios sventes,ir norim tu ziedlapiu biggrin.gif
pas mus leis barstyti,bet kiek zinau jau kunigas yra uzsimines kad surinks kazkas ten kau jis tam pasirupino smile.gif
mes tai gyvu geliu ziedlapius galvojam barstyti smile.gif
Atsakyti