Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

Aš galvoju gal irgi prašysiu MB pusseserės vaikų, kad mergaitė neštų puokštelę, o šalia berniukas - žiedus. Mergaitė tai ketvirtą klasę man rodos baigė, o berniukas eis į pirmą klasę. Nebus gal per dideli smile.gif.
Atsakyti
musu vestuvese bus dvi vaikuciu poros ,viena 3 m,kita 4m... wub.gif mano maziuke su berniuku nes ziedus,o jos drauge su berniuku barstys ziedlapius.... wub.gif abi merginos ir abu vaikinai bus vienodais drabuziukais,viena suknyte jau turim,antra dar siuvam.... bet grozis koks..... wub.gif siaip vaikai yra vaikai,tai jai ir uzsioziuos ar ka,tai nieko nepadarysi,as nusiteikus viskam.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 01 10, 01:59)
musu vestuvese bus dvi vaikuciu poros ,viena 3 m,kita 4m... wub.gif  mano maziuke su berniuku nes ziedus,o jos drauge su berniuku barstys ziedlapius.... wub.gif abi merginos ir abu vaikinai bus vienodais drabuziukais,viena suknyte jau turim,antra dar siuvam.... bet grozis koks..... wub.gif siaip vaikai yra vaikai,tai jai ir uzsioziuos ar ka,tai nieko nepadarysi,as nusiteikus viskam.... mirksiukas.gif

thumbup.gif pas mus bus dvi mergytes dvynes ziedlapius roziu ziedu barstys,Jau ir suknytes jom baigia siut smile.gif bus roziniai zalios kaip ir pamergiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 09, 23:12)
thumbup.gif  pas mus bus dvi mergytes dvynes ziedlapius roziu ziedu barstys,Jau ir suknytes jom baigia siut smile.gif bus roziniai zalios kaip ir pamergiu wub.gif

vau kaip grazu.... wub.gif ryskios jusu vestuves.... wub.gif pas mus tai baltos suknytes su burgundisko vyno spalvos dirziukais.... blush2.gif tokios spalvos ir dominuos musu vestuvese.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 01 10, 02:56)
vau kaip grazu.... wub.gif ryskios jusu vestuves.... wub.gif pas mus tai baltos suknytes su burgundisko vyno spalvos dirziukais.... blush2.gif tokios spalvos ir dominuos musu vestuvese.... blush2.gif

tikiuosi kad to ryskumo per daug nebus... g.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikos merginos smile.gif Pagaliau ir as prisiregistravau sioje puikioje vietoje thumbup.gif mes su busimu vyru tik pries dvi dienas padaveme vadinamuosius pareiskimus, ir jau nebegaliu nustygti negalvodama apie visa planavima,nuo dideliu iki maziausiu darbeliu smile.gif rolleyes.gif wub.gif del mergytes tai ir as turiu4metuku svecia ir berniukas6 metuku bus tai nezinau ar juos suporuoti, kai tetis mane ves prie altoriaus,kad barstytu geles,ar berniuka pastatyti prie jaunikio su ziedais stoveti g.gif gal kazka panasaus esate dariusios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso spurga @ 2011 01 15, 11:02)
user posted image

Sveikos merginos smile.gif Pagaliau ir as prisiregistravau sioje puikioje vietoje thumbup.gif mes su busimu vyru tik pries dvi dienas padaveme vadinamuosius pareiskimus, ir jau nebegaliu nustygti negalvodama apie visa planavima,nuo dideliu iki maziausiu darbeliu smile.gif  rolleyes.gif  wub.gif del mergytes tai ir as turiu4metuku svecia ir berniukas6 metuku bus tai nezinau ar juos suporuoti, kai tetis mane ves prie altoriaus,kad barstytu geles,ar berniuka pastatyti prie jaunikio su ziedais stoveti g.gif gal kazka panasaus esate dariusios? smile.gif

Na aš vienose vetsuvėse mačiau: pirmiausia ėjo mergaitė ir barstė žiedlapius, o po to paskui berniukas su žiedais ant pagalvėlės, o tada jau jaunąją atvedė tėtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 01 15, 11:45)
Na aš vienose vetsuvėse mačiau: pirmiausia ėjo mergaitė ir barstė žiedlapius, o po to paskui berniukas su žiedais ant pagalvėlės, o tada jau jaunąją atvedė tėtis  4u.gif

Ir as taip buvau sugalvojusi, tik dar nepaminejua vienos smulkmeneles, bus dar vienas berniukas kuris yra antrokas, ir man jis visai is sio konteksto iskrenta bet esme tame, kad jis is busimojo mano gimines, ir kazkaip sios tris vaikiukus reik sukomponuoti,kad grazu butu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukso spurga @ 2011 01 15, 09:53)
Ir as taip buvau sugalvojusi, tik dar nepaminejua vienos smulkmeneles, bus dar vienas berniukas kuris yra antrokas, ir man jis visai is sio konteksto iskrenta bet esme tame, kad jis is busimojo mano gimines, ir kazkaip sios tris vaikiukus reik sukomponuoti,kad grazu butu doh.gif  smile.gif

tuomet gali viena vaiku porele padaryti.tarkim geliu mergyte+geliu berniukas,o jiem is paskos tegu iena ziedu berniukas.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu pasiūlyti suknelę gėlių mergaitei - 4u.gif
http://www.supermama...?...=699152&hl= 4u.gif
Atsakyti
Sena tema, bet gal kas atsilieps ax.gif
Susidūriau su problemyte... turiu 10 metų dukterėčią ir 6 metų sūnėną, labai norėčiau, kad mergaitė barstytų žiedlapius, o berniukas neštų žiedus. O problema tame, kad mes tuoksimės tik rotušėj, ten manau niekas barstyt nieko neleis smile.gif nebent išeinant iš rotušės. Gal kas turite kokių įdėjų, kad ta gėlių mergaitė nebūtų tokia ne į temą g.gif Gal išeinant iš rotušės ji galėtų juos barstyt, bet ar neatrodys kvailai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuten @ 2012 09 17, 13:40)
Sena tema, bet gal kas atsilieps  ax.gif
Susidūriau su problemyte... turiu 10 metų dukterėčią ir 6 metų sūnėną, labai norėčiau, kad mergaitė barstytų žiedlapius, o berniukas neštų žiedus. O problema tame, kad mes tuoksimės tik rotušėj, ten manau niekas barstyt nieko neleis  smile.gif  nebent išeinant iš rotušės. Gal kas turite kokių įdėjų, kad ta gėlių mergaitė nebūtų tokia ne į temą  g.gif  Gal išeinant iš rotušės ji galėtų juos barstyt, bet ar neatrodys kvailai?  g.gif


Pas mus ziedlapiu bazmycioj niekas nebarste, o ziedukus nese abu - berniukas ir mergaite, ir buvo grazu smile.gif o isejus is baznycios ziedlapiu lietuti padare susirinke pasveikinti.
Atsakyti