Įkraunama...
Įkraunama...

Flower girl

nezinau, kaip cia taisyklingai, ne pazodziui isversti, nes kazi ar geliu mergaitem jas vadina Lietuvoj. na, tikiuosi, kad siaip ar taip zinot apie ka kalba sukas wink.gif
ar bus jusu vestuvese tokia butybe? ir kokios jos pareigos? as turiu maza (pradinese klasese tebesimoko) sese, nu gal ir per didele, bet maziausia is visu dalyvausianciu vestuvese wink.gif tai pagalvojau, kad butu grazu jei ji eitu priekyje jaunuju ir bartytu gelytes wub.gif tik va klausimas - kada ji tai turetu daryti? ieinant i baznycia ar iseinant jau po ceremonijos? g.gif
Atsakyti
Kaune rotuseje po santuokos iseinant galima uzsisakyti tokia paslauga,kur graziai aprengtos mergaites jauniesiems iseinant beria ziedlapius,atrodo tai thumbup.gif ta paslauga man rodos 30 lt kainuoja,tai jei pinigeliu dar liktu,labai noreciau blink.gif
Atsakyti
Kiek teko matyti filmuose, tai barsto einant prie altoriaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 07 04, 12:15)
nezinau, kaip cia taisyklingai, ne pazodziui isversti, nes kazi ar geliu mergaitem jas vadina Lietuvoj. na, tikiuosi, kad siaip ar taip zinot apie ka kalba sukas wink.gif
ar bus jusu vestuvese tokia butybe? ir kokios jos pareigos? as turiu maza (pradinese klasese tebesimoko) sese, nu gal ir per didele, bet maziausia is visu dalyvausianciu vestuvese wink.gif tai pagalvojau, kad butu grazu jei ji eitu priekyje jaunuju ir bartytu gelytes wub.gif tik va klausimas - kada ji tai turetu daryti? ieinant i baznycia ar iseinant jau po ceremonijos? g.gif

Manau, grazu butu jai duoti tokias pareigas - barstyti gelytes Jums einant prie altoriaus...
thumbup.gif
Atsakyti
As bandysiu tas pareigas patiketi busimo vyro duktereciai thumbup.gif Tik nezinau kaip ten gausis, nes jai dar tik 4 metukai, tai bijau kad kas nors nesusviestu ir nenuciuostu i kita puse nei reikia biggrin.gif
Atsakyti
Bent jau kiek as zinau, tai geles barsto jauniesiems jau iseinant is baznycios, o ne i ja einant.
As tai noreciau, kad mums ne kelia ziedlapiais barstytu, bet kad tik isejus pro baznycios duris ziedlapiai is virsaus kristu. Tik va, kaip tai suorganizuoti??? g.gif g.gif g.gif Gal ka nors ant varpines uzkelti??? tongue.gif Dar galima ir ryziais apibarstyti... bet ziedlapiais graziau. wub.gif Dar kas nors sugalvos ryzius isvirti... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 07 04, 12:15)
nezinau, kaip cia taisyklingai, ne pazodziui isversti, nes kazi ar geliu mergaitem jas vadina Lietuvoj. na, tikiuosi, kad siaip ar taip zinot apie ka kalba sukas wink.gif
ar bus jusu vestuvese tokia butybe? ir kokios jos pareigos? as turiu maza (pradinese klasese tebesimoko) sese, nu gal ir per didele, bet maziausia is visu dalyvausianciu vestuvese wink.gif tai pagalvojau, kad butu grazu jei ji eitu priekyje jaunuju ir bartytu gelytes wub.gif tik va klausimas - kada ji tai turetu daryti? ieinant i baznycia ar iseinant jau po ceremonijos? g.gif

Cool ideja. Mano floriste kaip tik siule pabarstyti kelia prie altoriaus ziedlapiasi. As galvojau prasyti pamerges, kad ji pries mums ieinat tai padarytu. O dabar galvojau, kad tikrai nebloga ideja paleisti koki angeliuka clap_1.gif
O iki kokio amziaus turi buti vaikas? Pas mus mazu vaiku nera tik 15 mete biggrin.gif Ar tokio amziaus panele gali tai daryti?
Atsakyti
labai gražu... clap.gif ir daroma tai, kiek teko matyti, einant prie altoriaus wub.gif , nes po visų apeigų žiedlapiais barsto jau visi svečiai... biggrin.gif

tik pagalvokite apie tokį dalyką, kad paskui visus tuos žiedlapius teks surinkti g.gif (paskirkite tam kokį žmogų), nes būna labai negražu, kaip po sutuoktuvių bažnyčios tarnai turi šluoti grindis prieš ir pačioje bažnyčioje... blink.gif
Atsakyti
vilmux, as buvau vestuvese, kur 4 mergaites barstyt turejo, bet jos irgi labai mazos buvo, tai viena nejo, nes uzsispyre, kad miego nori laugh.gif
o pas mus mano puskes mergaite (10m) pabarstys biggrin.gif jau si penktadieni clap.gif
Atsakyti
Oi kaip smagu skaityneti apie vestuviu pasiruosima rolleyes.gif ,linkiu visoms paciu geriausiu,graziausiu ir originaliausiu vestuviu ir zinoma paciu paciu laimingiausiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (bendzia @ 2004 07 06, 07:38)
Oi kaip smagu skaityneti apie vestuviu pasiruosima rolleyes.gif ,linkiu visoms paciu geriausiu,graziausiu ir originaliausiu vestuviu ir zinoma paciu paciu laimingiausiu wub.gif wub.gif wub.gif

Aciu tau biggrin.gif clap.gif
Atsakyti
Tikrai grazu gelyciu barstytojos thumbup.gif Mums sake, kad barsto ieinant i baznycia. Tai mes taip ir darysim - mano pussesere barstys, po jos eis mano vyro sunenas (7 metuku) ir nes ziedus.
Atsakyti