Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(erikuza @ 2012 02 24, 09:25)
tiesa meiles simfonija as uzsakau man issiuvynes ant pagalves..laukiu nesulaukiu ax.gif nu uzvalkaliukas bus.pagalvyte nusipirkau.galvoju bus su kokiu tipo kai susipiksit ar jau kai nebezynosit ka daryti zvilktelkit i sufleri thumbup.gif  zodziu dabar atrodo taip sakysiu,o galvietoj gusis kitaip mirksiukas.gif

aš pati siuvinėjau kai jau bus visiškai gatavas darbas, idėsiu pasirodyti mirksiukas.gif
Daiviss1 tokių laikraštukų aš irgi turiu, ir savo jau esu pasidariusi, bet labai norėjau ir jaučiu būčiau perdarius tą Žmonių žurnalą
Atsakyti
zuikeli juk sakau zurnalas buvo mano paprastas tik atseit autobusas privaziavo zmoniu zurnalo blush2.gif laikrasukas buvo.reik istraukt nufotkint.kad isitikintum ax.gif o kodel as jiem pasakiau kadzmoniu zurnalas net nzn,galkad skaitomiausias.visi ji zyno greit visi susigunde thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 22, 21:33)
as tai pirma diena daviau,nes buvo vieno vakaro svente.tai su laikrasciais ibegau,sakau pravaziavo zurnalo zmoniu autobusiukas,kas norit kas perkat?visi klause kiek kainuoja.as nedariau jokiu rinkliavu-man slykstu ir geda butu imti pinigais.bet pirkt turejo visi,o valiuta kas ka moka,kas soko,kas dainavo.ir uzimti kuri laika visi buvom o ir pasijuokti buvo isko.o dar smagiau stebeti kaip visi varte ,nuotraukas aptarinejo ax.gif


as irgi pries esu visas rinkliavas per vesele, nu užknisa juodai,Jau svečia įdėjo į vokelį ir užtenka, daugiau jam linksmintis ir viskas. Šiaip dažniausiai tai laikraštukus duoda antra diena, bet manau, kad jei laiko būna galima ir pirma diena įduoti visiems smile.gif

QUOTE(krisiule @ 2012 02 22, 22:24)
va va del tos receptu knygeles ir as pritarciau  thumbup.gif  vis galvoju ir neisgalvoju kuom cia pakeitus ta skarele ir kocela.. antrai dienai irasant i zenotoju buri. radau dar kad plyta,salma namo statymui dovanoja,bet musu jaunieji airijoj,tai neaisku kada ta nama statys..kokios jusu vizijos sitam reikalui?


ačiū už idėją, kažkaip nusibodę yra tos kepures, skarelės ir kočėlai. šalmas gera mintis biggrin.gif hm galima jaunikiui kokia meškerę ir alaus dėžutę, jaunajai receptų knygą ir miltų pakelį lotuliukas.gif

QUOTE(miskininkele @ 2012 02 23, 17:15)
as tai siandien uzsakiau jauniesiems tokias maikutes


nu fainos maikutės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idda: 24 vasario 2012 - 09:01
aisku galima ir antra diena,bet kadangi svente buvo vieno vakaro tai turejau viska susidelioti viena vakara.laiko dar daug tai po truputuka ruosiu.db esu intensyvioj paieskoj zidinio.galvoju bus kaziuko muge gal rasiu.jei ne tai bus juros svente ten tikrai rasiu.noris prisdet prie sventes kuo graziau,ir baisu ir pergyvenu.bet tikiuos jaunieji ir sveteliai nenusivils ax.gif
tiesa nukripsiu nuo temos bet gal kuri svociute turi etikete 50jubiliejuj ir 55 m?buciau be proto dekinga.nebesinori vel dekupazuoti.nerasiu tai gal tada bandysiu su gelemkazka komponuoti.
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 24, 06:07)
as tada ir dovanosiu kai jau veliuma nusegsim, dovanosiu tas maikutes, kaliosus su nike uzrasu (vakar pradejau tuos uzrasus daryt tai nezinau kaip jie man gausis) ir meiles simfonija iteiksiu



o kada veliuma nusega? pries einant miegot tikriausia?
Atsakyti
sveikos
Gal turit kas nors schemute meiles sinfonijos?
As ir suku galva su tais apdovanojimais bet ko gero teiksim kai jaunoji ismes puokste.
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 24, 08:07)
as tada ir dovanosiu kai jau veliuma nusegsim, dovanosiu tas maikutes, kaliosus su nike uzrasu (vakar pradejau tuos uzrasus daryt tai nezinau kaip jie man gausis) ir meiles simfonija iteiksiu


O kaip ta nike uzrasa tu darai? g.gif

Maikutes super mintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krisiule @ 2012 02 24, 09:57)
o kada veliuma nusega? pries einant miegot tikriausia?


tai jau po 12 val kai islydesim miegot
QUOTE(Adelita @ 2012 02 24, 10:48)
O kaip ta nike uzrasa tu darai? g.gif

Maikutes super mintis thumbup.gif

nusipirkau purskiamu dazu baltu (ieskojau, kad tiktu ivairiems pavirsiams) atsispauzdinau ant lipnaus popieriaus nike zenkliuka, ispjausciau graziai raides, pasidariau toki trafareta, uzklijavau ant kalioso ir nupurskiau dazais, raso, kad per 24 val isdziusta, tai siandien vakare reiks ziuret kas gavosi, nes tarp raidziu labai tarpukai mazi, tai idomu ar nesusiliejo.
Papildyta:
QUOTE(ok11 @ 2012 02 24, 10:30)
sveikos
Gal turit kas nors schemute meiles sinfonijos?
As ir suku galva su tais apdovanojimais bet ko gero teiksim kai jaunoji ismes puokste.

user posted image
ivesk i google meiles simfonija ir ieskok kur vaizdai tai ivairiu varijantu rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 24, 11:36)
tai jau po 12 val kai islydesim miegot

nusipirkau purskiamu dazu baltu (ieskojau, kad tiktu ivairiems pavirsiams) atsispauzdinau ant lipnaus popieriaus nike zenkliuka, ispjausciau graziai raides, pasidariau toki trafareta, uzklijavau ant kalioso ir nupurskiau dazais, raso, kad per 24 val isdziusta, tai siandien vakare reiks ziuret kas gavosi, nes tarp raidziu labai tarpukai mazi, tai idomu ar nesusiliejo.



Aciu, parasyk ar gavosi, tuomet ir as pati bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 24, 09:52)
zuikeli juk sakau zurnalas buvo mano paprastas tik atseit autobusas privaziavo zmoniu zurnalo blush2.gif  laikrasukas buvo.reik istraukt nufotkint.kad isitikintum ax.gif o kodel as jiem pasakiau kadzmoniu zurnalas net nzn,galkad skaitomiausias.visi ji zyno greit visi susigunde thumbup.gif


o aš tundra galvojau kad padarei kaip žmonių žurnalą doh.gif Nu tada sėdžiu toliau ramiai. Nu gal nelabai ramiau, bet sėdžiu lotuliukas.gif
QUOTE(erikuza @ 2012 02 24, 10:34)
aisku galima ir antra diena,bet kadangi svente buvo vieno vakaro tai turejau viska susidelioti viena vakara.laiko dar daug tai po truputuka ruosiu.db esu intensyvioj paieskoj zidinio.galvoju bus kaziuko muge gal rasiu.jei ne tai bus juros svente ten tikrai rasiu.noris prisdet prie sventes kuo graziau,ir baisu ir pergyvenu.bet tikiuos jaunieji ir sveteliai nenusivils  ax.gif
tiesa nukripsiu nuo temos bet gal kuri svociute turi etikete 50jubiliejuj ir 55 m?buciau be proto dekinga.nebesinori vel dekupazuoti.nerasiu tai gal tada bandysiu su gelemkazka komponuoti.

aš turiu keletą, parašyk savo paštą, įmesiu namo grįžusi mirksiukas.gif

Aš irgi ieškau židinio gražaus, tai nežinau kur tokį rasti, kad patiktų, gal ir man pasiseks per kokia Kaziuko mugę ar panašiai

O aš gavoju jaunajai nuėmus nuometą(kurio ji beveik neturės, tiksliau įšventinant į moteris, dovanoti skrybėlę ir dildę ( būk namų puošmena) arba playboy zuikučio ausytes( amžinas moters nuometas), o jaunikui tai tiksliai dovanosim šalmą ir namo brėžinius, kad patatytų namą.
Maikutė super idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 24, 11:36)
ivesk i google meiles simfonija ir ieskok kur vaizdai tai ivairiu varijantu rasi  mirksiukas.gif

Pirma man tai įdomu kaip čia lietuviai išsivertę į "meilės simfonija" kai "originale" - "išvirkavimo(ar sanguliavimo) preliudas." Net muzikine prasme ni to. Antra tikrai daugiau rasit jei vesit taip kaip ir užvadinta originaliai - "prelude to fornication".
Nors man tas reikalas asmeniškai nepatinka, toks kažkoks... norisi daugiau subtilumo šventėse, bet čia jau kaip kam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 vasario 2012 - 13:04
smile.gif+2012 02 24, 13:01-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 02 24, 13:01)
Pirma man tai įdomu kaip čia lietuviai išsivertę į "meilės simfonija" kai "originale" - "išvirkavimo(ar sanguliavimo) preliudas." Net muzikine prasme ni to. Antra tikrai daugiau rasit jei vesit taip kaip ir užvadinta originaliai - "prelude to fornication".
Nors man tas reikalas asmeniškai nepatinka, toks kažkoks... norisi daugiau subtilumo šventėse, bet čia jau kaip kam.

jei tik viena kita tokia detale, ir tarkim islydint miegoti, kodel ne? nors siaip esu pries tokiose sventese, pries visokius vulgarumus ir va tokius dalykus, bet pagalveles, ar paklodes kokios su sia simfonija visai neblogai;)
Atsakyti