Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

turejau paprasta laikrastuka,buvau gavus perworda susitvarkiaukai ka pakeiciau,bet daug kas liko.o ibegus aiskinau,kad zmoniu zurnalo busika sustabdziau:)nes parejau is lauko.
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 23, 00:30)
turejau paprasta laikrastuka,buvau gavus perworda susitvarkiaukai ka pakeiciau,bet daug kas liko.o ibegus aiskinau,kad zmoniu zurnalo busika sustabdziau:)nes parejau is lauko.

tai gal galėtum imesti į bendrą paštuką mūsų ax.gif
Atsakyti
apaziurek svociu paste,as nebturiuissisaugojus.turiu tik tatikraji apciuopiama viena pasilikus.
tiesa kol ant liezuvio pasaidalinsiu.dovanojau jauniesiems seimininius pirmai naktelei,bet tokius kad i viena klesne abu tilpo. ax.gif
dar dovanojau druskos cukraus ale gyvenime visko bunasaldu ir suru,taiprieskoniu pagalba kad laviruotu per gyvenima.
dovanojau dvi gulbes,kad jie kaiptos gulbes butu greta ir ziueretu ta pacia puse.
medaus puodyne ale meiles eleksyras,kaibus blogai po sauksta ir vel viskas ciki,prie medaus puodynes pridejau du isgraviruotus saukstus.zodz galkam kokiia mintis issiruutulios
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 23, 16:36)
apaziurek svociu paste,as nebturiuissisaugojus.turiu tik tatikraji apciuopiama viena pasilikus.
tiesa kol ant liezuvio pasaidalinsiu.dovanojau jauniesiems seimininius pirmai naktelei,bet tokius kad i viena klesne abu tilpo. ax.gif
dar dovanojau druskos cukraus ale gyvenime visko bunasaldu ir suru,taiprieskoniu pagalba kad laviruotu per gyvenima.
dovanojau dvi gulbes,kad jie kaiptos gulbes butu greta ir ziueretu ta pacia puse.
medaus puodyne ale meiles eleksyras,kaibus blogai po sauksta ir vel viskas ciki,prie medaus puodynes pridejau du isgraviruotus saukstus.zodz galkam kokiia mintis issiruutulios


Sveikos, kada cia reik tokias dovanas iteikinet, nesigaudau visai... blush2.gif

Del laikrastuko, tai manau ir as ta paprasta surisima darysius, bantukais surysiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, kaip džiaugiuosi, kad yra tas svočiučių forumas, kaip gerai, kad yra su kuo pasitarti. thumbup.gif Turiu viena įdėja, tik vieną dieną galvoju ar daryti taip , kitą dieną jau galvoju, kad nebedaryti. Vienu žodžiu esu pasimetusi. Mano jaunieji nori tradicinių vestuvių, ir aš jaunojo sutikimui sugalvojau daryti dideles rožes na iš to tampomo popieriaus, ir ten paslėpti namo raktą. Ir jaunasis tą raktą turės surasti tarp tų gėlių. Ir dabar galvoju ar neatrodys per kvailai ta mano idėja.
Atsakyti
as tai siandien uzsakiau jauniesiems tokias maikutes
user posted image
Atsakyti
ka dovanojau nera privaloma.bet norejau.o viska isdovanojau sventes eigoj.pazaidi,isgeripasoki,susirenka visi tada greit kazka iterpi smile.gif ax.gif buvo ir diplomu.ir ramune plese polapa sakydami viens kitam grazius zodelius
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 02 23, 15:14)
tai gal galėtum imesti į bendrą paštuką mūsų ax.gif

keletą laikraštukų įdėjau į mūsų paštą.
Atsakyti
maikutes super thumbup.gif as irgi zadu daryt maikutes su uzrasais. mgprint nebrangiai daro ir urmo bazej nebrangiai. o kada jus tas maikutes dovanosit? as galvoju gal irasant i zenotuju rata?vietoj to kocelo ir skareliu...
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 02 22, 14:21)
Miskininkele turbut toki va panasu laikrastuka turejo minty:
user posted image
Šitas "laikraštukas" tai greičiau primena Šventojo Rašto ritinius , skaitomus sinagogose. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 vasario 2012 - 00:27
QUOTE(krisiule @ 2012 02 23, 19:22)
maikutes super  thumbup.gif  as irgi zadu daryt maikutes su uzrasais. mgprint nebrangiai daro ir urmo bazej nebrangiai. o kada jus tas maikutes dovanosit? as galvoju gal irasant i zenotuju rata?vietoj to kocelo ir skareliu...

as tada ir dovanosiu kai jau veliuma nusegsim, dovanosiu tas maikutes, kaliosus su nike uzrasu (vakar pradejau tuos uzrasus daryt tai nezinau kaip jie man gausis) ir meiles simfonija iteiksiu
Atsakyti
tiesa meiles simfonija as uzsakau man issiuvynes ant pagalves..laukiu nesulaukiu ax.gif nu uzvalkaliukas bus.pagalvyte nusipirkau.galvoju bus su kokiu tipo kai susipiksit ar jau kai nebezynosit ka daryti zvilktelkit i sufleri thumbup.gif zodziu dabar atrodo taip sakysiu,o galvietoj gusis kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti