Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(miskininkele @ 2012 02 22, 10:16)
Esu maciusi ir visai patiko ideja tai laikrasti tarp dvieju pagaliuku pritvirtini, tada ant ju susuki ir kaspinu surisi, o vienas pagaliukas ilgesnis, kad butu galima uz jo laikyt, na gal supratot ka norejau parasyt

Mes pirslio tastamenta taip pat ant pagaliuku darem,tikrai super atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miskininkele @ 2012 02 22, 11:16)
Esu maciusi ir visai patiko ideja tai laikrasti tarp dvieju pagaliuku pritvirtini, tada ant ju susuki ir kaspinu surisi, o vienas pagaliukas ilgesnis, kad butu galima uz jo laikyt, na gal supratot ka norejau parasyt



Nelabai supratau blush2.gif reikes gal ir man paciai spausdint...nes net neisivaizduoju kur galima kitur...
Atsakyti
QUOTE(Sanetuke @ 2012 02 22, 12:36)
Nelabai supratau blush2.gif  reikes gal ir man paciai spausdint...nes net neisivaizduoju kur galima kitur...

kaip cia aiskiau paaiskinus, na pritvirtinus panasiai gaunasi kaip veleva ant stovo, susuki ant pagaliuko ir surisi
Atsakyti
Pabegus buvau i sodyba. Trumpam grizau, o cia jau nauji namuciai. Aciu, Miskininkele 4u.gif

Visai netycia kilo dar viena ideja, tik galvoju kada ir kaip ja panaudot. O gi receptu knygele jaunajai. Esu daug gaminanti, tai deciau normalius receptus. Gal su ta intencija - palengvinti jos buiti, tureti ideja bet kuriuo gyvenimo atveju. Bandysiu vystyt ta ideja toliau. Jaunieji nenori skareliu, prisjuosciu bei mediniu samciu. Gal tuo pakeist visa atributika...

Dar viena ideja (mano pusseseres) - dovanot ranku darbo meskuti kaip atsisveikinima su vaikyste http://www.youtube.c...h?v=bUrbcGw3Ezw
Toki galima ir paciam pasiut zinoma.

Kol kas tik idejas gaudau, ziuresiu ka cia panaudot blush2.gif Iki birzelio 9 dar yra laiko.

Miskininkele turbut toki va panasu laikrastuka turejo minty:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 22 vasario 2012 - 14:24
labas
pabandziau paieskoti irisimo budu paprastu, ne brangiu
user posted image

man atrodo toks gražiausias laikrascio irisimo variantas
user posted image
Atsakyti
Gsl pasikartosiu kaip gauti prisijungimo prie pasto?
Labai labai prasau pagelbėti ax.gif
Atsakyti
as brolio vestuvem irgi su skilamusiu musiau skilutes ir su juostele risau.tik as dar i visus skirtingas spalvas rysau.pigiausias variantas.o ir neprastai ziurisi
Atsakyti
man irgi atrodo su juostele gražu ir pigu. Manau kad šį kartą ir taip darysiu
Atsakyti
Kažkaip darant laikraštuką kilo mintis, ar per vestuves svečiai domisi tais laikraštukais ir kokią dieną juos geriau duoti, pirmą ar antrą. Klausiu todėl , kad bebūtų nereikalingas vargas. g.gif
Atsakyti
as tai pirma diena daviau,nes buvo vieno vakaro svente.tai su laikrasciais ibegau,sakau pravaziavo zurnalo zmoniu autobusiukas,kas norit kas perkat?visi klause kiek kainuoja.as nedariau jokiu rinkliavu-man slykstu ir geda butu imti pinigais.bet pirkt turejo visi,o valiuta kas ka moka,kas soko,kas dainavo.ir uzimti kuri laika visi buvom o ir pasijuokti buvo isko.o dar smagiau stebeti kaip visi varte ,nuotraukas aptarinejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 02 22, 22:33)
as tai pirma diena daviau,nes buvo vieno vakaro svente.tai su laikrasciais ibegau,sakau pravaziavo zurnalo zmoniu autobusiukas,kas norit kas perkat?visi klause kiek kainuoja.as nedariau jokiu rinkliavu-man slykstu ir geda butu imti pinigais.bet pirkt turejo visi,o valiuta kas ka moka,kas soko,kas dainavo.ir uzimti kuri laika visi buvom o ir pasijuokti buvo isko.o dar smagiau stebeti kaip visi varte ,nuotraukas aptarinejo ax.gif

faina mintis thumbup.gif o tu kaip padarei žmonių žurnalą, kaip dėjai foto ir t.t. Kokiame faile turėjai žurnalą. Vat kiek klausimų pavariau blush2.gif
Atsakyti
va va del tos receptu knygeles ir as pritarciau thumbup.gif vis galvoju ir neisgalvoju kuom cia pakeitus ta skarele ir kocela.. antrai dienai irasant i zenotoju buri. radau dar kad plyta,salma namo statymui dovanoja,bet musu jaunieji airijoj,tai neaisku kada ta nama statys..kokios jusu vizijos sitam reikalui?
Atsakyti