Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(Sanetuke @ 2012 02 20, 17:43)
Rodos kelias dienas neprisijungiau,o au nauji namuciai... blush2.gif
Vakar su jaunaja kalbejom apie seimos zidini, vienose vestuvese ji uzdega tevai ir atnesa, kitose tevai atnesa tas ilgas zvakes uzdegtas ir iteikia jauniesiams,kad uzdegtu savo zidini, tai kaip ten turi but is tikru? Gal galit padet susigaudyt? blush2.gif

Tradicija , kad jaunieji savo šeimos židinį uždega patys. kaip tai padaryti, čia jau fantazjos reikalas. aš pati jaunųjų tėvams padariau nedidelius židinukus, nuo kurių liepsnų jaunieji dailiomis žvakelėmis uždegė savo židinį. o tie židinukai liko jaunųjų tėvams dovanų.
Atsakyti
QUOTE(ok11 @ 2012 02 21, 10:45)
As esu druska daziusi man graziau nusidazo nei smelis smile.gif O dazydavau su akvarele. Nudazau vandeni su akvarele ir ji supelu ant druskos ir viska ismaisau ir isdziovinu smile.gif

Aciu. Apie druska net nepagalvojau ax.gif . Pameginsiu taip dazyt smeli, jei neiseis tada dazysiu druska.
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 02 21, 11:59)
Aciu. Apie druska net nepagalvojau  ax.gif . Pameginsiu taip dazyt smeli, jei neiseis tada dazysiu druska.


o druska nuo vandens neistirpsta kažin?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2012 02 21, 14:56)
o druska nuo vandens neistirpsta kažin??  g.gif


Netirpsta druska. Jug vandens nepili labai daug.
Atsakyti
sveikos svočiutės smile.gif
gal galite paštuko kontaktukus duoti, nes ruošiuos eit piršliauti rugpjūčio mėn ir dar trūksta idėjų pasiruošimui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(seretide @ 2012 02 21, 11:57)
Tradicija , kad jaunieji savo šeimos židinį uždega patys. kaip tai padaryti, čia jau fantazjos reikalas. aš pati jaunųjų tėvams padariau nedidelius židinukus, nuo kurių liepsnų jaunieji dailiomis žvakelėmis uždegė savo židinį. o tie židinukai liko jaunųjų tėvams dovanų.


Tai zodziu tevai turi perduot is savo "zidiniu" ugni jauniesiams ir tada jaunieji uzdega ta zidini...supratau, reikia kazkaip graziai sugalvot cia... ax.gif

Dar man idomu tie akmenukai kuriuos jus darot, ka ten su jais darot, rasot ant ju zodzius ir....kam jie skirti? blush2.gif

Atsakyti
Merginos noriu paklausti, kaip jūs darot su laikraštuku. Ar pačios spausdinat ar nešat į spaustuvę spausdinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 21, 20:23)
Merginos noriu paklausti, kaip jūs darot su laikraštuku. Ar pačios spausdinat ar nešat į spaustuvę spausdinti g.gif

aš spausdinsiu pati spalvotu printeriu ir susegsiu. Praeitose vestuvėse taip dariau tai visai gerai atrodė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 02 21, 21:10)
aš spausdinsiu pati spalvotu printeriu ir susegsiu. Praeitose vestuvėse taip dariau tai visai gerai atrodė doh.gif

O tai spausdinat ant A4 formato ir kaip susegate.
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 21, 21:31)
O tai spausdinat ant A4 formato ir kaip susegate.

dabar juokas kaip paėmė pamačius kokį smailiką uždėjau lotuliukas.gif praeitą kartą segiau su "krokodilu", spausdinau ant A4 palo iš abiejų pusių
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 02 21, 22:28)
dabar juokas kaip paėmė pamačius kokį smailiką uždėjau lotuliukas.gif praeitą kartą segiau su "krokodilu", spausdinau ant A4 palo iš abiejų pusių


As tai ant A4 formato is abieju pusiu, tada sone su skylamusiu padarysiu skylutes ir su kokia grazia juostele surisiu smile.gif
Atsakyti
Esu maciusi ir visai patiko ideja tai laikrasti tarp dvieju pagaliuku pritvirtini, tada ant ju susuki ir kaspinu surisi, o vienas pagaliukas ilgesnis, kad butu galima uz jo laikyt, na gal supratot ka norejau parasyt
Atsakyti