Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(Veja Feja @ 2012 02 18, 16:00)
Sveikos,
na ką, šiandien sužinojau kad vėl teks būti svočia balandžio 14d. tik šį kart labai skirsis mūsų pareigos, svočiausim be tradicijų, tad nusprendžiau ruoštis pagal kitokį scenarijų.

Peržiūrėjau tą filmuką, galvoju reikės panaudoti jį, o prisiūta man atrodo ten labai paprastai,o vietose, kur yra rankovės ir kojos, iškirptos skylės, bent jau man taip atrodo  g.gif

as taip ir pasiuvau, prisiuvau sliauzta prie medziagos ir iskirpau skyles rankoms ir kojoms, tik emiau jau toki didesni sliauzta, nes jei visai mazas tai rankos netelpa. Tik as per didele skyle galvai iskirpau, tai dabar galvoju kaip ta padaryta broka istaisyt, gal lipuskes isiusiu ar kazka panasaus.
Atsakyti
Prašau pagalbos tų, kurios moka dirbti su fotoshopu. Noriu įkelti nuotrauką jaunųjų į pinigų šabloną, niekaip nesiseka. Gal kas padėsit, mėginau per wordą, bet neįsikelia. verysad.gif
Atsakyti
Labas buvusios, busimos ir esancios svociutes. As cia rasau pirma karta, mes su vyru pirsliausime birzelio 23 d. Mano nuotaka tai nori ir tradiciniu ir tuo paciu netradiciniu vestuviu tad reik man pasukti galvele neblogai doh.gif. Gal galima butu gauti prisijungimo prie pastuko.
vienose vestuvese maciau viena toki zaidimuka, beje linksmas buvo. Merginai pririsi prie uzpakalio puoda su dugnu i virsu o vyrui is priekio samti. Per minute laiko vyras turi kuo daugiau pataikyti i puodo dugno vidury. Kas daugiau pataiko tas laimi. Tikrai juoko buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiviss1 @ 2012 02 19, 17:13)
Prašau pagalbos tų, kurios moka dirbti su fotoshopu. Noriu įkelti  nuotrauką jaunųjų į pinigų šabloną,  niekaip nesiseka. Gal kas padėsit, mėginau per wordą, bet neįsikelia. verysad.gif

galiu padet
Atsakyti
QUOTE(M@rgo @ 2012 02 18, 15:55)
Šitas tai geras, idomu kaip pasiuta visa sita konstrukcija? blush2.gif  smile.gif

labai paprastai prakirpta skile viduryje, sliauztu nugara ir iskirpta ir prisiuta, as turiu viska:)
Atsakyti
gal kuri smeli bandet dazyt? aprasyma radau kaip tai daryti,bet nelabai supratau.
Atsakyti
Rodos kelias dienas neprisijungiau,o au nauji namuciai... blush2.gif
Vakar su jaunaja kalbejom apie seimos zidini, vienose vestuvese ji uzdega tevai ir atnesa, kitose tevai atnesa tas ilgas zvakes uzdegtas ir iteikia jauniesiams,kad uzdegtu savo zidini, tai kaip ten turi but is tikru? Gal galit padet susigaudyt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanetuke @ 2012 02 20, 17:43)
Rodos kelias dienas neprisijungiau,o au nauji namuciai... blush2.gif
Vakar su jaunaja kalbejom apie seimos zidini, vienose vestuvese ji uzdega tevai ir atnesa, kitose tevai atnesa tas ilgas zvakes uzdegtas ir iteikia jauniesiams,kad uzdegtu savo zidini, tai kaip ten turi but is tikru? Gal galit padet susigaudyt? blush2.gif

Niekas negali pasakyti, kaip turi buti... Kaip Jums grazu ir prasminga atrodo taip ir darykite. Man graziausia kai tevai paduoda neuzdegta zidini, o uzdegtas zvakes dvi jaunajam jaunojo tevai , jaunajai jaunosios tevai ir tada jie abu gave is savo tevu tas zvakeles uzdega savo nauja - seimos zidini. O buna kad abeji tevai patys uzdega ir jau tada perduoda jauniesiems uzdegta. Manau kad cia priklauso nuo to kaip jums norisi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 02 20, 21:17)
Niekas negali pasakyti, kaip turi buti... Kaip Jums grazu ir prasminga atrodo taip ir darykite. Man graziausia kai tevai paduoda neuzdegta zidini, o uzdegtas zvakes dvi jaunajam jaunojo tevai , jaunajai jaunosios tevai ir tada jie  abu gave is savo tevu tas zvakeles uzdega savo nauja - seimos zidini. O buna kad abeji tevai patys uzdega ir jau tada perduoda jauniesiems uzdegta. Manau kad cia priklauso nuo to kaip jums norisi.  4u.gif



Mat kaip, as sakau gal yra kokia tradicija cia... blush2.gif
Atsakyti
prisijuokiau is to mini spektakliuko.reiks kazka galvoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 02 17, 13:32)
bendram paste nerandu buciniu dezuciu iskarpos  gal kas turit:)


Nelabai man čia išeina ką įkelt, schmoll.gif tai tos dėžutės šabloniuką nusiunčiau į bendrą paštuką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(206 @ 2012 02 20, 16:05)
gal kuri smeli bandet dazyt? aprasyma radau kaip tai daryti,bet nelabai supratau.


As esu druska daziusi man graziau nusidazo nei smelis smile.gif O dazydavau su akvarele. Nudazau vandeni su akvarele ir ji supelu ant druskos ir viska ismaisau ir isdziovinu smile.gif
Atsakyti