Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

visai idomi ideja, bent jau man:) gal kuriai pravers:) graviruoti sauksteliai
Atsakyti
http://public.fotki.com/Ssisi/
sigita.lad@gmail.com
cia moteris kuri siuvyneja.ikeliu daugumos prasymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikuza: 21 kovo 2012 - 18:29
Mes ir jauniesiems i vokeli nieko nedesim nes jau ir taip gaunasi didele suma. Beto su jais taip sutareme kad dovana bus musu pirsliavimas. Is tikro tokiu pinigu i voka nedetum kiek isleidi pirsliavimui. tai manau yra labai didele dovana jauniesiems jei sutinki pirsliauti, nes jug jei reiketu samdomus pirslius vadinti tai kaina butu ogogo blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 21, 20:28)
http://public.fotki.com/Ssisi/
sigita.lad@gmail.com
cia moteris kuri siuvyneja.ikeliu daugumos prasymu.

ačiū.
ir svočiutės gal žinot kokios kainos balandžių??
Atsakyti
balandziai grazu,bet pabode.as noreciau tu drugeliu,kur jus reik pirkt?kaina?
Atsakyti
Drugiai cia
Vieni is daugelio balandziu cia

Panos pagooglinkit. Jau ko ne ko, bet balandziu nuo...iki... wink.gif
Atsakyti
dar man visai nieko ideja: "sausainiukai" su kazkokiais palinkejimais, ar dar ka nors sugalvoti:)
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, priimkit ir mane i buri. Pirma kart pirsliausim birzelio 30 diena, kaune. ax.gif Gal kuri i az galite paaiskinti kaip prie pasto prisijungti 4u.gif
Atsakyti
ziulyte gražiai atrodo vaza ir skaniai labai biggrin.gif
akmenėlius aš irgi žadu į taurę dėti

Jei kursit sąrašiuką, tai aš rugpjūčio 18 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 21, 15:42)
Temuke jau tuoj damusim. Miskininkele, skelbsi kita? Ar reikia mums sarasiuko? Jei reikia, as turiu teise, savo zinutes redaguoti bet kada. Galiu paskelbt ir uzpildyt normalu sarasa per kitos temos buvimo laika. Turesit visos per nauja susiskaciuot  lotuliukas.gif
Tai kaip, reik mums svociaujanciu saraso ar ne? Pasisakom  mirksiukas.gif[/size]

seip tai gal reiktu sarasiuko, tokia tradicija eina per beveik visas temas, nors cia kaip dauguma nuspres....
Kazkuri laikrastuka (zmoniu zurnala) sifravo, gal issifruotu tekstu pasidalintu, viena dalis buvo, einu ieskot, bet lygtais ir kita dalim teksto pasidalint zadejo ax.gif





















Atsakyti
Labas 4u.gif
Kiek diskusijų - labai įdomu skaityt. Mano patirtis dėl taurių - gavom per savo vestuves, dvi graviruotas, saugom jas ir geriam iš jų labai retai. Tačiau smagiausia iš jų buvo gerti kuomet po 10 metų atnaujinom santuokos įžadus wub.gif tą dieną jos įgavo dar didesnę vertę.
Dėl vokelio - mes taip pat apseisim be jo (jaunieji jau kviesdami piršliauti tai pabrėžė, o mes sutikom,kadangi tikrai laukia nemažai išlaidų)
Dėl sąrašo - būtų įdomu bet tikrai neprivaloma 4u.gif

Atsakyti
pirsliausiu rugpjucio 4 diena
Atsakyti