Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

QUOTE(erikuza @ 2012 03 21, 12:52)
prakalbom apie dovanas,kokia suma skirsit?i voka?o gal nieko nedovanojat ?kokios sumos db vaiksto?

pries tai dvejose vestuvese kur liudininke buvau, tai nedovanojom nieko i voka, nes siaip dovanoms-pramogoms jauniesiems gavosi apie 500 lt, dar pora simtu sveciams ant smulkmenu isejo;), o ir jaunieji sake, kad musu sutikimas, jiem kaip dovana, na tikrai kai taip pasake, tai tikrai ruosiausi, kad ir nedaug akciju-atrakciju, bet kainavo- albumas, specialiai jiems gamintas, maikutes Just merried abiems, laukneselis ten nakciai su instrukcijomis, taupykle, zidinys, sveciams dovaneles, nepamenu visko, bet suma susirasius- 500 lt, i voka turbut tiek deje nebutumem, 200 lt, eidama kaip svecias buciau dejus turbut. bet negaila nei lito, tai buvo mano geriausios drauges vestuves, del kurios pagal galimybes ir daugiau padaryciau;) dabar veda brolis, tai silaidu bus dar daugiau, kadangi vestuves keliu dienu, norisi bent kazkuo nustebinti jaunuosius, tai gausis suma jau su trimis nuliais, o i voka ar desim ka, desim turbut, bet sumos dar nezinau....
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 21, 13:52)
prakalbom apie dovanas,kokia suma skirsit?i voka?o gal nieko nedovanojat ?kokios sumos db vaiksto?

as nezinau dar. manau, kad 200lt dovanai ir viskas. o ir taip daug tu islaidu.
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 21, 07:51)
visu pirma dekui ziulytei,kad ikele,nes pati nesugebu.

Ner uz ka mirksiukas.gif Tau dekui uz tos merginos kontakta. Jau suderinau su ja savo siuvinius thumbup.gif Kaina tikrai nebloga smile.gif

QUOTE(griskoit @ 2012 03 21, 10:25)
kas liecia taures tai as dovanosiu graziai papuostas plasmasines taures jomis jaunieji naudosis kol busim gamtoje ir pigu ir foto grazios ir nereiks saugot kad sudus o sodyboje tures jau savo

As irgi taip darysiu mirksiukas.gif Taures jau nupirkau, reiks dekoruot. Laukiu is jaunosios ju supintu inicialu - varysiu i astuoneta det, o plastikines pati dekoruosiu

QUOTE(edituk @ 2012 03 21, 10:37)
sveikos,
stai ka suradau,skietys dviem:
http://beta.lt/kauna...is-copy1-tinklo

tik nesugalvoju ka ant jo parasyti ir ka sugalvoti pasakyti kai padovanuoti jaunesiems g.gif
gal turit kokiu minciu?

Labai fainas sketis thumbup.gif Ir kaina gera. Na o parasyt - cia zinai, fantazijos reikalas. Tiktu ir tik susituoke kokia patinka kalba, arba dviese smagiau arba tiesiog sirdutes 2 pervertos. Zodziu bet kas grazaus tiktu mano nuomone wink.gif

QUOTE(erikuza @ 2012 03 21, 12:52)
prakalbom apie dovanas,kokia suma skirsit?i voka?o gal nieko nedovanojat ?kokios sumos db vaiksto?

Vargu ar bedesiu g.gif Vardines taures, vardine patalyne, vardiniai ranksluosciai, vardines maikutes, vardiniai zaislai, specialiai jiems dekupazuotos 2 pakabos, 3 dezutes, taupykle, iremintas milijonas ir t.t. Ar gi tai maza dovana... Trys nuliukai manu irgi bus... I voka tikrai tiek nebuciau dejus schmoll.gif

QUOTE(liepacka @ 2012 03 21, 13:04)
Kaip jums pvz toks kibirelis, i kuri butu galima sudeti tuos akmenelius?
galima dar ant jo ka nors uzrasyti. man graziai ziurisi. nors realiai as nezinau dar ar darysiu tuos akmenelius:)
http://www.gratis.lt...u-kibirelis.htm

As desiu i maisiuka, bet tie kibireliai tikrai neblogi, o ju buna ivairiu ne tik dydziu, bet ir spalvu. Esu macius ir Jysk, ir Thomas Philips, ir Shetelig pardese. Vienu momentu net Maximose buvo...

Temuke jau tuoj damusim. Miskininkele, skelbsi kita? Ar reikia mums sarasiuko? Jei reikia, as turiu teise, savo zinutes redaguoti bet kada. Galiu paskelbt ir uzpildyt normalu sarasa per kitos temos buvimo laika. Turesit visos per nauja susiskaciuot lotuliukas.gif
Tai kaip, reik mums svociaujanciu saraso ar ne? Pasisakom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 21 kovo 2012 - 15:48
svociausiu rugpjucio 18d., Alytus:)
Atsakyti
Kas liečia dovanas, tai manyčiau , kad jau piršliai nebeprivalo vokelio teikt. Išlaidų ir taip daug. Pernai kaip svečiai dalyvavome trejose vestuvėse ir nei vienose iš jų piršliai vokelio nedavė.
Mano jaunieji prašydami piršliaut iš karto perspėjo, kad dovanų nereikia, kad dovana yra iš vis piršlius susirast, nes nelabai šiais laikais kas nori piršliaut dėl didelių išlaidų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 21, 16:42)
As desiu i maisiuka, bet tie kibireliai tikrai neblogi, o ju buna ivairiu ne tik dydziu, bet ir spalvu. Esu macius ir Jysk, ir Thomas Philips, ir Shetelig pardese. Vienu momentu net Maximose buvo...

Tai kaip, reik mums svociaujanciu saraso ar ne? Pasisakom  mirksiukas.gif


nu as visgi krypstu i tai, kad darysiu tuos akmenelius. visai grazi atrakcija. pritaikysim ir vieta, kur akmenelius ismetyti. manau, kad bus dvi galimos vietos - nemunas arba nevezis:) tikrai ieksosiu tokio kibirelio gal. I taure man labai grazu, bet labai tos duztancios mantos vestuviu metu nesinori.

beje del tauriu jauniesiems, tai man visai fainiai, kai per mano brolio vestuves (jau pries 13 metu) pirsliai padovanojo ta viena didele taure ar galima pasakyti net vaza ir i ja supyle visa sampano buteli, kad jaunavedziai galetu sventes metu sampanintis:) realiai po to ta taure galima panaudoti daug kam. na cia tik tokia mintis.

del saraso, tai as neturiu nuomones. man tinka visaip:)

QUOTE(Valentina27 @ 2012 03 21, 17:34)
Mano jaunieji prašydami piršliaut iš karto perspėjo, kad dovanų nereikia, kad dovana yra iš vis piršlius susirast, nes nelabai šiais laikais kas nori piršliaut dėl didelių išlaidų biggrin.gif

na mums ale taip nesake, tai turbut mes ruosim vokeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepacka: 21 kovo 2012 - 16:46
[quote=liepacka,2012 03 21, 18:45]
na, kiekvienam pagal galimybes... rolleyes.gif
Atsakyti
oi kiek daug pasisakymu.as pirsliavau brolio vestuvese,tai dovanu benesiau taures,nors siais laikais niekas nebenesa dovanu- o as nesiau.nebeleido finansai daugiau kazko
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 03 21, 16:45)
beje del tauriu jauniesiems, tai man visai fainiai, kai per mano brolio vestuves (jau pries 13 metu) pirsliai padovanojo ta viena didele taure ar galima pasakyti net vaza ir i ja supyle visa sampano buteli, kad jaunavedziai galetu sventes metu sampanintis:) realiai po to ta taure galima panaudoti daug kam. na cia tik tokia mintis.


Va ka as darau i tokia taure ax.gif mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 21 kovo 2012 - 17:16
As nieko nedovanosiu, t.y. vokelio neduosiu- nes darau taures, palinkejimu knyga, zibintai, galbut fakyru sou ar dar kazkas- tai manau, kad ir taip pakankamai bus, nes is jaunuju pinigu neimsim. Dar dvi smuikininkes bus baznycioj, namuose jos su gitarom gros, o baznycioj su smuikais, balandziai, konfeti patrankos, skrynia didele ir plius visi kiti mazmoziai ...
Papildyta:
Ziulyte- ta tavo zelatinine taure super smile.gif taip senai kazka tokio gaivaus valgiau... mmm
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 21, 09:51)
visu pirma dekui ziulytei,kad ikele,nes pati nesugebu.
o mokejau 35lt
tikrovei dar graziau atrodo.medziagyte tokia grazi,issiuvynejimas ryskus ax.gif  ir tikrai ne vulgaru kaip kitu pasisakymus skaiciau.miegamajam manau tikrai puikiai deres thumbup.gif

labai gržu . gal galit permesti i az kontaktus, kas siuvinėjo? nes ir man reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 21, 17:12)
Va ka as darau i tokia taure  ax.gif  mirksiukas.gif
user posted image

kaip grazu wub.gif nukripsiu nuo temukes,turiu tokia pat tauryte thumbup.gif reiks nukopint minti.
Atsakyti