Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių plepesiai

user posted image
Erikuzos pagalvele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 20 kovo 2012 - 21:05
QUOTE(erikuza @ 2012 03 20, 14:24)
o jus nesvenciat kokiu vestuviu metiniu dviese?ar valentino vakara dviese nepasivaisinat sampanu?galu gale ir seip sumigdzius vaikus ,atsipusti su taure vyno dviese nerealu.nesakau gert kasvaara , ax.gif su saiku tikrai galima

drinks_cheers.gif bet ur aš manau kad rek gerai apgaloti perkant taures. Mes su jaunaisiai pasitarėm ir nutarėm,kad taures mes dovanosim, kažkada net modeliuką apžiūrėję buvom, tai man nesunku buvo biggrin.gif

QUOTE(ziulyte @ 2012 03 20, 22:00)
user posted image
Erikuzos pagalvele

gražiai padaryta, o čia klijuota, siuvinėta ar dar kokia technika panaudota g.gif Aš savo vis nenufotkinu parodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 20, 21:31)
drinks_cheers.gif bet ur aš manau kad rek gerai apgaloti perkant taures. Mes su jaunaisiai pasitarėm ir nutarėm,kad taures mes dovanosim, kažkada net modeliuką apžiūrėję buvom, tai man nesunku buvo biggrin.gif
gražiai padaryta, o čia klijuota, siuvinėta ar dar kokia technika panaudota g.gif Aš savo vis nenufotkinu parodyti smile.gif

siuvyneta su masina.
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 03 20, 23:05)
siuvyneta su masina.

aš ir sakau kad taip gražiai padaryta smile.gif kiek sukainavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 03 20, 23:00)
user posted image
Erikuzos pagalvele

tikrai labai graziai issiuvineta.
Atsakyti
QUOTE(enenes @ 2012 03 20, 22:47)
aš ir sakau kad taip gražiai padaryta smile.gif kiek sukainavo mirksiukas.gif

visu pirma dekui ziulytei,kad ikele,nes pati nesugebu.
o mokejau 35lt
tikrovei dar graziau atrodo.medziagyte tokia grazi,issiuvynejimas ryskus ax.gif ir tikrai ne vulgaru kaip kitu pasisakymus skaiciau.miegamajam manau tikrai puikiai deres thumbup.gif
Atsakyti
kas liecia taures tai as dovanosiu graziai papuostas plasmasines taures jomis jaunieji naudosis kol busim gamtoje ir pigu ir foto grazios ir nereiks saugot kad sudus o sodyboje tures jau savo
Atsakyti
sveikos,
stai ka suradau,skietys dviem:
http://beta.lt/kauna...is-copy1-tinklo

tik nesugalvoju ka ant jo parasyti ir ka sugalvoti pasakyti kai padovanuoti jaunesiems g.gif
gal turit kokiu minciu?
Atsakyti
del tauriu taip sutinku kad tai didele suma, manau reikia tartis su jaunaisiasi . manau tai gali buti kaip dovana, ne pinigai oo nuo pirsliu dovana, jos tikrai nepigios, tai manau tinkama butu, tik aisku reik atsiklausti pas jaunuosius kaip jiems atrodo:)
as pati savo taures saugau ir su vyru geriam ipatingom progom, gimtadienis valentino diena ir seip kartais kai norisi romantiskai praleisti laika:)
Atsakyti
prakalbom apie dovanas,kokia suma skirsit?i voka?o gal nieko nedovanojat ?kokios sumos db vaiksto?
Atsakyti
Kaip jums pvz toks kibirelis, i kuri butu galima sudeti tuos akmenelius?
galima dar ant jo ka nors uzrasyti. man graziai ziurisi. nors realiai as nezinau dar ar darysiu tuos akmenelius:)
http://www.gratis.lt...u-kibirelis.htm

oi paziurejau, kad jie labai mazi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepacka: 21 kovo 2012 - 13:05
QUOTE(liepacka @ 2012 03 21, 13:04)
Kaip jums pvz toks kibirelis, i kuri butu galima sudeti tuos akmenelius?
galima dar ant jo ka nors uzrasyti. man graziai ziurisi. nors realiai as nezinau dar ar darysiu tuos akmenelius:)
http://www.gratis.lt...u-kibirelis.htm

oi paziurejau, kad jie labai mazi blink.gif

as galvoju jei darysiu tuos akmenelius tai desiu i taureant kojos,tokia ne maza.arba yra tokios vazos apvalios kiti jose zuvite viena laiko blush2.gif irgi turetu but grazei.bet cia tik vizijos.vasaros laukiu akmenuku.tiesa sukuo uzrasot?gal raset bet akiniu must reik
Atsakyti